خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      بی شک محمدی
      فوق العاده بود. سوابات کنکور بسیار شبیه به جزوه ایشون بود
      قیمتش؟
      و کدوم موسسه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عبدالمحمدی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      عبدالمحمدی معجزه ی ادبیات کشوره , از دست نده کتاباشو معرکس این بشر

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عبدالمحمدی
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

5. Top | #20
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عليرضا عبدالمحمدي يكي از بهترين اساتيدي بود كه تا به حال باهاش آشنا شدم.انسان فوق العاده اي است در عين حال كه انسان بسيار باسواد هست(رتبه 56 سال 74 و فارغ التحصيل كامپيوتر شريف) با شوخ طبعي هايي كه داره ادبيات رو برات آسون مي كنه.
      در عين حال آقاي شاهين زاد نيز بسيار خوب درس مي دن ولي آقاي عبدالمحمدي بهتر هستند.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      واسه ادبیات دی وی دی نگیر فقط کتاب و زدن تستای زیاد تو آرایه و لغت و قرابت

بعد از عید هم همایش اینا برو

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد نمایش پست ها
      سلام
      لطفا با دلیل بگین کدوما بهترن؟؟؟
      دی وی دی شاهین زاد یا عبدالمحمدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      شاهین زاد رو دیدم تو تک واژ اشتباه زیاد داره.....

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.ممنون میشم یه کمکی بکنین
      فقط تو بحث زبان فارسی!نه تو بقیه چیزا!چون بقیه دی وی دی نمیخوان
      فقط تو زبان فارسی کدوم یکی از این 2 استاد دی وی دیاشون بهترن؟!و چرا؟!
      خیلی ممنون

9. Top | #24
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin vt نمایش پست ها
      سلام.ممنون میشم یه کمکی بکنین
      فقط تو بحث زبان فارسی!نه تو بقیه چیزا!چون بقیه دی وی دی نمیخوان
      فقط تو زبان فارسی کدوم یکی از این 2 استاد دی وی دیاشون بهترن؟!و چرا؟!
      خیلی ممنون
      من هردوشون و دیدم شاهین زاد ازروی کتاب زبان فارسی ک نوشته میخونه
      میتونی کتابش و بخری و یه بار بخونی
      عبدالمحمدی هم dvd های نشرالگو رو دیدم ن رایان رو، اونم واسه جمع بندی و یاداوری نکاته تا اموزش
      حالا اگه خاستی dvd عبدالمحمدی بگیر با کتاب شاهین زاد

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عبدالمحمدی عالیه...یه کانال تلگرام داره میتونی دی ودی دی هاشو مستقیم از خودش تهیه کنی.تازه به همراه اون دی وی دی ها جزوه هم میفرسته و دیگه لازم به نوشتن جزوه نیست.
      اینم ادرس کانال: azmoon_adabiaat@ فقط باید کمی بگردی.من زبان فارسی رو تهیه کردم واقعا حالم خوبه.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      عبدالمحمدی عالیه...یه کانال تلگرام داره میتونی دی ودی دی هاشو مستقیم از خودش تهیه کنی.تازه به همراه اون دی وی دی ها جزوه هم میفرسته و دیگه لازم به نوشتن جزوه نیست.
      اینم ادرس کانال: azmoon_adabiaat@ فقط باید کمی بگردی.من زبان فارسی رو تهیه کردم واقعا حالم خوبه.
      ممنون از پاسخ
      شما رایان رو داشتید؟!
      پس کامله کامل همه نکات داخلش گفته میشه؟!
      بازم ممنون

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من مال شاهین زاد رو گرفتم راضی نبودم
      قصد دارم مال عبدالمحمدی رو بگیرم

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این متن مال چند وقت پیش هست توی یه تاپیک گذاشتم از تجربه خودم از قرابت ولا ادبیات گفتم دوست داشتین بخونین.

سلام دوستان .ایامی که هستیم ایامی بسیار مهم و سرنوشت ساز برای همه ماها هستش امیدوارم از این روزها بتونید نهایت استفاده رو ببرید.همونطور که از عنوان پیداس میخوام راجب چالشی صحبت کنم که خیلی از بچه های کنکوری باهاش درگیر هستند و اخر هم در کنکور بیخیال این قسمت از سوالات در درس ادبیات میشن. از خودم شروع میکنم.طی ماهای گذشته بارها من پست های متعدد برای منبعی که بتونه توی قرابت کمک کنه یا اموزشی که بشه باهاش قرابت رو حداقل اسکلتش رو یاد بگیرم گذاشتم حتی فیلم های اموزشی از جمله افبا هم خریدم کتاب های مختلف از جمله هامون سبطی و خیلی سبز و بقیه منابع هم گرفتم و تست کردم اخرش اومدم توی همین فروم باز یه موضوع درست کردم که اصلا نمیفهمم قرابتو هرکاری که کردم واقعا نشد که نشد. خیلیا میگفتم اگه فقط بشینی کتاب هامون سبطی رو بخونی درست میشی اون یکی چیز دیگه میگفت ولی هیچکدوم بدرد نخورد حتی کتاب هامون سبطی که خیلیا تعریفش رو میکردن .بچه های این گروه خیلی کمک کردن و پیشنهادات مختلفی به من دادن که چیکار باید بکنم.اخرین موضوعی که ایجاد کردم یه سری جملات و کامنت های طلایی دوستان گفتن که منو واداشت برم بشینم فکر کنم و به یه جمع بندی برسم و از پایه و از بیس قرابت رو به صورت اصولی کار کنم. دوستان برایند این جمع بندی و اینکه باید چیکار کنم انقدر مثبت بوده که خودم جا خوردم منی که سال ها قبل کنکور دادم و کامل ادبیات رو یادم رفته بود یک دقه در عرض 2 ماه قرابتم از صفر تقریبا به 50 درصد رسیده و ایشالا تا اخر فروردین قرابتم رو به 100 میرسونه.شاید اینکه من چیکار کردم شماها قبول نداشته باشید و بگین اشتباه میکنی از این قبیل حرفا ولی برای کسایی که تا الان نتیجه نگرفتن بگم شاید بدردشون خورد.

دوستان یکی از مشکلات من این بود که اصلا سراغ کتاب درسی نمیرفتم دلیلشم این بود که یک سری مشاور ها و یک سری از بچه های همین فروم به من میگفتن برو یه کتاب تست مثل الگو بگیر انقدر تست بزن حتی اشتباه ناخداگاه بعد 3 ماه دیگه درست میزنی که این یه اشتباه بود من بعد جمع بندی به این نتیجه رسیدم که باید درس به درس اول مفهوم قرابت کتاب درسیو درک کنم و بفهمم که اصلا راجب چی هست برای اینکار رفتم تحقیق کردم که کدوم منبع به صورت درس به درس تمام نکات ادبی و دستوری رو اورده.بهترین کتابی از دید من که واقعا از دید من بدردم میخورد 3 کتاب اموزش ادبیات نشر الگو بود. کتاب اموزش کامل ادبیات 2 - کتاب اموزش کامل ادبیات 3 و کتاب اموزش کامل ادبیات پیش دانشگاهی از انتشارات نشر الگو - این 3 کتاب به صورت درس به درس و ریز تمام مفهوم ها و هرچی که برای درس ادبیات بود رو به صورت درس به درس اورده بود.من درس به درس مفاهیم قرابت هر درس و اینکه اصلا تو اون درس چی میخواد و چی گفته رو خوندم و بلا فاصله وقتی اون درس تموم شد شروع به زدن تست کردم برای تست یکم دور خودمو شلوغ کردم ولی خوب ارزشش رو داشت رفتم 4 مدل تست از انتشارات مختلف که داشتمو زدم بعد این که کتاب رو درس به درس کامل خوندم میرفتم تست های مربوط به همون درس رو میزدم کتاب گاج قرابت مهرو ماه قرابت هفت خان خیلی سبز و در اخر قرابت معنایی نشر الگو.اینکار باعث شد تو همون دو درس اول ادبیات دو که وقتی خوندمشون و تست هاشو میزدم کامل دستم اومد که قلق قرابت چیه و اون ذوق ادبی و اون حس ادبی رو در من ایجاد کرد. درس به درس که رفتم جلو زدن تست های قرابت خیلی برام راحتتر شده و دیگه از تست نمیترسم و فرار نمیکنم.

این روشی که در پیش گرفتم خیلی به من کمک کرد و باعث شد اون ذوق ادبی در من که مستلزم قرابت معنایی هست در من ایجاد بشه .گفتم این تجربرو در اختیار شما بزارم شاید بدردتون خورد و شاید گره از مبحث قرابت برای شما باز کرد.امیدوارم همیشه موفق باشید

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      عبدل

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin vt نمایش پست ها
      ممنون از پاسخ
      شما رایان رو داشتید؟!
      پس کامله کامل همه نکات داخلش گفته میشه؟!
      بازم ممنون
      سلام از کانال عبدالمحمدی دی وی دی ها جدیدش که مال امسال هستند رو تهیه کنید / چون که در فضای واقعی همایشش فیلم برداری شده و اینکه رایان برای کنکور 95 پر شده
      در کل عبدالمحمدی عالیه امکان نداره بعد از دیدن دی وی دی ها پشیمون بشید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)