خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها
      فایل پیوست 57596

خیــــــــلی جذابه ضخامتش قد بیسکوییته

جدا از این حرفا،من دوساله نوکیا گوشکوب دارم،دلم سمت آبفونه خیــــــــــــلی،اما از وقتی آیفون سیکس دوستم از فاصله ی پنجاه سانتی (شایدم کمتر ) افتاد رو آسفالت صفحه

ش خاکشِــــــــــــــیر شد میترسم یه تومن براش آب میخوره کل اسکرین رو باید تعویض کنه :/

من قبلا گلکسی اس 2 داشتم از رو میز پرت می شد رو سرامیک آخ نمیگفت

یعنی اپل تدبیری نیندیشیده واسه این مشکل؟ باید مثه چشات مراقبت کنی از گوشی یعنی؟شلخته نیستم اما خب اتفاقه :/
      این شکلی نیست
      اگه این شکلی بود که خودم با کله میخریدم
      متاسفانه این شکلیه
      اپل آیفون 7 - زومیت
      جک هدفون هم حذف شده که نصف هدفونای بازار بهش نمیخوره مگر این که تبدیلی چیزی بده
      ضخامتش هم فکر کنم ۰.۱ میلیمتر کمتره!!!!!
      من دراپ تست اس ۷ رو که دیدم همون هفته براش گارد گرفتم
      اون چند روز هم فقط استرس داشتم نکنه از دستم بیوفته
      کلا همشون با یه بار حداکثر دو بار زمین خوردن به ملکوت واصل میشن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho3einu نمایش پست ها

این شکلی نیست
      اگه این شکلی بود که خودم با کله میخریدم
      متاسفانه این شکلیه
      اپل آیفون 7 - زومیت
      جک هدفون هم حذف شده که نصف هدفونای بازار بهش نمیخوره مگر این که تبدیلی چیزی بده
      ضخامتش هم فکر کنم ۰.۱ میلیمتر کمتره!!!!!
      من دراپ تست اس ۷ رو که دیدم همون هفته براش گارد گرفتم
      اون چند روز هم فقط استرس داشتم نکنه از دستم بیوفته
      کلا همشون با یه بار حداکثر دو بار زمین خوردن به ملکوت واصل میشن
      اون مشکل هدفون رو حتما یه کاریش میکنن،

من والا اونقدی آیفون دستم نگرفتم اما به نظرم اومد خیلی نازکتر از اس 6 باشه که میفرمایین فقط یه دهم میلی متر کمتره

اگه دستم تو جیب خودم بود نگران وصولشون به ملکوت نبودم،دلم نمیاد بابام هزینه کنه گوشی رو بخره،الکی سر یه اتفاق مضخک صفجه ش خورد شه مجبور شه دوباره خرج کنه

شنیده بودم یه چیزی تعبیه کردن تو اس 7 میخواد بیفته از شتابش کم میکنه اروم میفته :/ یا یه همچین چیزی

اینو تو یه انجمن دیدم،قلبم درد گرفت :

photo_2016_01_23_21_09_51.jpg

صاحب عکس: سلام دوستان. چند روز پیش گوشیم از دستم افتاد و یه ماشین از روش رد شد...در کمال تعجب گوشی مثل روز اول کار میکنه اما هم صفحش خورد شده و هم اینکه خم شده...پیش یه تعمیرکار بردم بهم گفت باز کردنش ریسکه چون ممکنه بوردش هم خم شده باشه و بسوزه...خواستم نظر بقیه دوستان رو هم بدونم ..خوشحال میشم کمکم کنید.

بنده خدا
      I KEEP DANCING ON MY OWN

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      منم دیگه باید گوشیمو عوض کنم
      واسه کنکور گوشیو رد کردم رفت نوکیا 108 ورداشتم
      الانم g2 بابامو دارم استفاده میکم
      یه ایپاد با یه پاسپورت ترکیب خوبی میشه....
      ایپاد تاچ جدید نمی دونین کی میاد ؟!

کسیو میشناسین بلک بری پورشه دیزاین داشته باشه ؟
      نسبت به پاسپورت بهتره یا نه؟
      ایپاد تاچ جدید چیه؟
      الان دیدم زده بلک بری پورشه دیزاین 7 میلیونشوخی بود؟ 7 میلیونه جدا؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      راجبه پاسپورت یه چی بگم فقط...دوربینش معرکس

ینی انگار عکس نیس...واقعیته لامصب
      بین همین پاسپورته و اپل 1700 ای، کدوم بهتره لاله جان؟ من در کنار عکس برا بازی هم میخواماااا

نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      تو خوبی ایفون ک شکی نیس

ایفون 7 هم بیاد تو 4ماه اول 3.5m

بعد چند ماه کم کم میاد پایین تا 2.6 الی 2.5

اونکه گفتم 3تا پاسپورت با رنگ های مختلف شوخی بود : ))

BlackBerry Passport - فروشندگان و قیمت گوشی موبایل بلک بری پاسپورت | mobile.ir - مرجع موبایل ایران

ولی خوب پاسپورت خیلی گوشیه خوبیه . قیمتشم خیلی مناسب تره .

به جای سامسونگ و ال جی و هواویی پاسپورت خیلی بهتره
      من تا سر همون 2 میلیون یه گوشی خوب میخوام.حالا اگر تا 2میلیونو 200 کشید هم اشکالی نداره ترو خدا یه اپل خوب معرفی کنین من تا حالا اصن ازین گوشیا دس نگرفتم:/ نمیشناسم بلد نیستم. یه نوکیا صد دارم همین.میخوام جبران این همه سال بشه یه گوشی درجه یک.راضی باشم ازش.هنگ نکنه و باطریش هم جوابگو باشه داغ نکنه. میخوام برم موبایل فروشی بیسواد نباشم 4 تا اسم بگین

با دلام*_*

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      ایپاد تاچ جدید چیه؟

بین همین پاسپورته و اپل 1700 ای، کدوم بهتره لاله جان؟ من در کنار عکس برا بازی هم میخواماااا

من تا سر همون 2 میلیون یه گوشی خوب میخوام.حالا اگر تا 2میلیونو 200 کشید هم اشکالی نداره ترو خدا یه اپل خوب معرفی کنین من تا حالا اصن ازین گوشیا دس نگرفتم:/ نمیشناسم بلد نیستم. یه نوکیا صد دارم همین.میخوام جبران این همه سال بشه یه گوشی درجه یک.راضی باشم ازش.هنگ نکنه و باطریش هم جوابگو باشه داغ نکنه. میخوام برم موبایل فروشی بیسواد نباشم 4 تا اسم بگین
      ایپاد تاچ یه چیزیه شبیه ایفون !! اما سیمکارت نمی خوره !!!
      نمی تونی تماس صوتی (با اوپراتور ) داشته باشی اما تماس صوتی اینترنتی میتونی
      با اپل ایدی تحت شرایط خاصی میتونی اس ام اس بفرستی
      مشخصات ایپاد ها معمولا مثل ایفون یه نسل قبلشونه ولی قیمتشون حدود نصف ایفونه
      پورشه دیزاین داریم تا پورشه دیزاین ... مثلا طلاکاری شده ش 7-8-9-10 میلیونه
      ولی معمولیش حدود 2و400 تومنه ! بسته به شرایط ظاهریش فرق میکنه
      --------------------------------
      هنگ نکنه رو میتونین پیدا کنین ولی اینکه باطریش جوابگو باشه ولی اینکهداغ نکنه بستگی تاحد زیادی به استفاده تون دار
      LG G5 اگه اندروید میخواین... اگه ایفون میخواین یا se بگیرین یاصبر کنین 7 بیاد بعد البته 7 قیمتش بالاتر میشه...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایپاد تاچ جدید چیه؟

من پاسپورت دارم راضیمخودم

پاسپورت بگیر
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ایپاد تاچ جدید چیه؟

htc 10 بگیر! قیمت حدوداً 2 میلیون
      بهترین گوشی اندورید فعلیه از نظر من...

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      HTC One M9 Plus Supreme Camera هم عالیه! از نظر سخت افزاری کمی پایین تر از مدل 10 هست و حسگر اثر انگشتش تا حدوی ضعیف عمل میکنه نسبت به مدل های روز اما بهترین گوشی بازاره از نظر کیفیت دوربین! 21 مگاپیکسل dual cam

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن