خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

رمز گوشیم فراموشم شده چی کنم؟

سلام دوستای گلم ! امیدوارم حال همتون خوب باشه !
      میرم سر اصل مطلب !
      من پارسال ب گوشیم رمز داده بودم بعد برای ی سال هم خاموش بود و استفاده ای ازش نمی کردم ! حالا امروز ک برش داشتم دوباره رمزش یادم نمیاد !
      کسی میدونه باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟ خودم نمیتونم کاریش کنم ؟ بدون اینک بدم بیرون این کارو واسم انجام بدن ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      دقیقا از روش هاش اطلاعی ندارم
      اما اگه گوشیت اندروییده ریست فکتوری حتما جواب میده (یکی از گزینه هاست)

فقط اینکه:

فکتوری ریست، که در اصطلاح به آن Hard Reset گفته می‌شود، برای این طراحی شده که گوشی شما را به حالت اول یا همان تنظیمات کارخانه برگرداند. با انجام دادن فکتوری ریست تمام اپلیکیشن‌های نصب‌شده، فایل‌ها، اطلاعات و تنظیمات پاک می‌شود؛ انگار که گوشی را برای اولین بار روشن کرده باشید. البته بازگشت به تنظیمات کارخانه به این معنی نیست که سیستم عامل دستگاه هم به نسخه قبل بازمی‌گردد.

• ابتدا دستگاه خود را خاموش کنید.
      • حالا دکمه‌های کم کردن صدا و پاور را چند ثانیه با هم نگه دارید.
      • در مرحله بعد وارد صفحه سیاهی به نام بوت‌لودر می‌شوید که باید با استفاده از دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا گزینه Recovery را انتخاب و با کلید پاور آن را تایید کنید.
      • سپس ربات سبزرنگ اندروید را در حالت مرده مشاهده خواهید کرد. دکمه پاور را بگیرید و همزمان دکمه زیاد کردن صدا را یک بار فشار دهید.
      • در صفحه بعد دوباره با زدن دکمه کم و زیاد کردن صدا گزینه Wipe Data / Factory Reset را انتخاب و با پاور تایید کنید.
      • باز هم با دکمه‌های صدا گزینه Yes -- Delete All User Data option را انتخاب و با زدن پاور آن را تایید کنید.
      • اندکی برای انجام شدن کار صبر کنید و سپس با انتخاب Reboot دستگاه را راه‌اندازی کنید.

باز هم به‌دلیل وجود برند‌های مختلف احتمال دارد ترکیب دکمه‌هایی که برای ورود به بوت‌لودر باید زده شود متفاوت باشد. به طور مثال، در گوشی‌های سامسونگ ترکیب این دکمه‌ها به شکل زیاد کردن صدا، پاور و هوم است.
      زندگی بی مکث جریان داره....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن