خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

"درخواست سوالات کنکور سراسری" + بدرقه کنکوریا ^_^*

سلام دوستان عزیز .... لطفا اگه کسی لینک سوالات کنکورهای سراسری داخل وخارج داره بهم بده ...من که چیزی نخوندم واسه کنکور ! لااقل سوالات کنکورای اخیر حل کنم بیکار نباشم..حجت خدا رو چی دیدی شاید سوال تکراری اومد ^_^ )

موندم که صفر بزنم یا شانسی پرکنم گزینه های شریف کنکورو ؟(ما رو از نظرات ارزشمند خود ، دریع نکنید )

و در پایان "تموم شد هرآنچه بود و گذشت .
      هر آنچه سختی کشیدید و تموم جسم و روحتونو درگیرش کردید ...
      این آیه خدا که میگه "
      ان مع العسر یسرا" رو فراموش نکنید ...استرس هم نگیرتون ..شما بگیرید استرسو ، به دامش بندازید ..آره بابا ...دعا میکنیم واسه تک تک دوستای کنکوریمون ایشالا نون تلاشتونو بخورید و نشاسته بشه به تنتون ...

خب سوپرایزای معنوی دارم براتون ..
      سر جلسه فقط شما هستید +خدا !

آیه های قشنگ زیر رو بخونید و با یاد خدا برید سر جلسه *_* موفق و موید باشید تک تکتون الهییییی ..

تقدیم با عشق ..خدایا هوای هممونو داشته باش..

1- قُل لَنْ یُصیبَنا اِلاّ ما کَتَبَ اللهُ لَنا هُوَ مَوْلنا وَ عَلَی اللهِ فَلْیَتَوَّکَّلِ الْمُؤمِنُون.

سوره توبه- آیه 51

بگو هرگز چیزی برای ما اتفاق نمی افتد مگر آنچه را خدا مقدر کرده باشد. اوست صاحب اختیار ما و مومنان فقط و فقط بر خدا توکل می کنند.

2- وَإِن یَمْسَسْکَ اللّهُ بِضُرٍّ فَلاَ کَاشِفَ لَهُ إِلاَّ هُوَ وَإِن یُرِدْکَ بِخَیْرٍ فَلاَ رَآدَّ لِفَضْلِهِ یُصَیبُ بِهِ مَن یَشَاء مِنْ عِبَادِهِ وَهُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ

سوره یونس – آیه 107

و اگر خدا به تو زیانی برساند ، جز او کسی دفع آن نتواند کرد و اگر برای تو خیری بخواهد، هیچ کس فضل او را باز نتواند داشت. فضل خود را به هر کس از بندگانش که بخواهد می رساند و او آمرزنده و مهربان است.

3- وَ ما مِنْ دابَّهٍ فی الْأرْضِ اِلاّ عَلَی اللهِ ر‍ِزْقُها وَ یَعْلَمُ مُسْتَقَرَّها وَ مُسْتَوْدَعَها کُلُّ فی کِتابٍ مُبینٍ.

سوره هود – آیه 6

و نیست هیچ جنبنده ای در زمین مگر آن که روزی دادن او بر عهده خداست و خدا می داند قرارگاه و آرامگاه هر جنبنده ای کجاست، همه این ها در علم خداست.

4- وَ کَاَیَّنْ مِنْ دابَّهٍ لا تَحْمِلُ رِزْقَها اللهُ یَرْزُقُها وَ اِیّاکُمْ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ

سوره عنکبوت – آیه 60

و چه بسیار جنبنده برنمی دارد روزی خود را، خدا روزی می دهد او را و شما را و او شنوای داناست.

5- ما یَفْتَحِ اللهُ لِلنّاسِ مِنْ رَحْمَهٍ فَلا مُمْسِکَ لَها وَ ما یُمْسِکْ فَلا مُرْسِلَ لَهُ مِنْ بَعْدِهِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیمُ.

سوره فاطر- آیه 2

آنچه خدا از رحمت خویش بر مردم فرو می فرستد، کسی را توانای جلو گیری از آن نیست . و آنچه را بازگیرد پس نیست کسی که بتواند آن را فرو فرستد. و اوست قدرتمند و غالب و حکیم.

6- وَ لَئِنْ سَاَلْتَهُمْ مَنْ خَلَقَ السَّمواتِ وَ الْأرْضَ لَیَقُولُنَّ اللهُ قُلْ اَفَرَاَیْتُمْ ما تَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللهِ اِنْ اَرادِنیَ اللهُ بِضُّرً هَلْ هُنَّ کاشِفاتُ ضٌرِّهِ اَوْ اَرادَنی بِرَحْمَهٍ هَلْ هُنَّ مُمْسِکاتُ رَحْمَتِهِ قُلْ حَسْبِیَ اللهُ عَلَیهِ یَتَوَکَلُّ الْمُتَوَکَلُّونَ

سوره زمر- آیه 38

و اگر بپرسی از ایشان کی آفرید آسمان ها و زمین را هر آینه خواهند گفت البته خدا. بگو خبر دهید که آنچه را می خوانید از غیر خدا( بت ها)، اگر خدا برای من ضرری را خواست این ایشان(بت ها) می توانند مانع آن شوند؟ یا اگر خدا برای من رحمت و خیری را خواست ایا بت هایی که می پرستید می توانند مانع آن شوند؟ بگو: خدا برای من بس است، توکل کنندگان فقط بر او توکل می کنند.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس منم این کارو می کنم پیشنهاد خوبی بود متشکرم
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ايه هاي خععععععععععععععععلي خوبي بودن....
      مرررررررررررررررررررسي....

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      همه دوستان موفق باشین ! ایشالا نتیجه زحمتایی که کشیدین رو ببینین !

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خداوندا همه ی تلاشگران را موفق بفرما🙏🙏🙏

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)