خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سطح سوالات کنکور ریاضی 95 نسبت به سالهای قبل چگونه بود ؟

رأی دهندگان
    67. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سخت تر بود

34 50.75%
    • درهمان حد بود

20 29.85%
    • آسان تر بود

13 19.40%
    صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 182728
    نمایش نتایج: از 406 به 415 از 415
    1. Top | #406
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اولا مرسی که جواب دادی ثانیا از 95 ایا خواستم جواب بدن نه 96 ایا ثالثا شما که بلدی سوالارو میومدی کنکور میدادی دیگ رابعا اگه رفتی تحلیل قلمچی یا هر جایی رو خوندی اون معلما فقط درس خودشونو ميشينن حل میکنن و بدون محدودیت زمانی خامسا منم لنگامو بندازم رو هم سوال حل کنم تو خونمون کنکور خیلی برام راحت ميشه سادسا اگه من بیام زیست شمارو بگم اينجوريه اونجوریه شما ناراحت نمیشی؟ گفتم ریاضیانظرشونو بگن آخرین نکته اینکه عزیز من مطمئن باش 96 سختتر از 95 و به آرزوت نمیرسی و يه دانش آموز کنکوری خوب نیس تا این موقع بیدار بمونه سعی کن خوابتو تنظیم کنی وگرنه دهنت مثل خود من که این مشکلو داشتم مورد لطف و رحمت قرار ميگيره بعدشم از حرف اولتون ميشه استنباط کرد رمال خوبی هستین که از رو تکست داد و هوارو تشخیص دادين. ������
      داداشم وایسا وایسا ... انقدر تند نرو
      از قضا یه موضوعی که هست اینکه من رشتم ریاضی بوده تا پیش دانشگاهی که همین خرداد 95 فارق شدیم از پیش پس ما هم مثل شما دوم و سوم و پیش رو ریاضی خوندیم
      من متاسفانه نرسیدم زیست(و البته زمین شناسی) رو بخونم برای همین شرکت نکردم در کنکور 95 + کم کاری ها و تنبل بازی های خودم هم خیلی باعث اتلاف وقتم شد
      ایشالا سال دیگه هدفم رو گذاشتم برای پزشکی ( و در الویت بعدی دندون و دارو)
      من نمیگم اگه کسی لنگ هاشو بذاره رو هم میتونه به 100درصد سوالات جواب بده(اصلا نیاز نیس کسی به 100 درصد سوالات جواب بده) ، من میگم سوالات کاملا منطبق بر کنکور ها دوره ها گذشته در داخل و خارج کشور بودن و همینطور تمرینات کتاب درسی
      خداروشکر محاسبات انچنانی هم نداشتن تقریبا سوالات(به جز شیش، هفت مورد) هندسه هم خیلی اسون شده بود حداقل نسبت به دو سال پیش کسی که هندسه رو خونده بود راحت 6 تا تست رو از 8 تا زده بود
      من بحثم اینکه کسی که واقعا کار کرده بود خیلی راحت مزد زحماتش رو میگرفت از این 95
      والا کنکور قابل پیش بینی نیست ، یا اسون میاد سال دیگه یا سخت ولی من امیدوارم روند امسال رو به پیش بگیره ... فقط امیدوارم والا من خودمو برا هر شرایطی اماده میکنم
      از توصیتون هم واقعا ممنونم ... بله حق با شماست باید خوابم رو تنظیم کنم ... منمون از تذکرتون
      رمال هم نیستم ولی بعد از نظر شما شاید سراغ رمالی هم رفتم ، اگه بازار کارش خوب باشه چرا که نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      ببخشید پوریا جان این همه رک میگم
      ایا اگر اینقدر راحت بود تونستی حداقل سه تا درسو بالای 70 بزنی ؟
      مهدی جان شما عزیز مایی ، راحت هر سوالی داری من رو چشم میذارم
      مهدی عزیز اگه یادت باشه من قبلا بهت گفته بودم که رشتم ریاضی بود (تا پیش دانشگاهی) برای همین به زیست و زمین نرسیدم متاسفانه (نه که اصلا نخونده باشم زیست رو)
      تصمیم گرفتم که شرکت نکنم در کنکور! یعنی من اصلا 95 رو سرجلسه نرفتم
      الان هم اگه بگم اره ممکنه شما و دوستان باور نکنید ولی مهدی جان چرا نشه!!!
      واقعا به نظر خودت با این سطع عمومی ها و مثلا درس ریاضی یا زمین شناسی همچین چیزی ممکن نبود که یکی 3 تا درس رو بالای 70 بزنه؟
      به قول دوستمون دو ماه دیگه نتیجه ها میاد و هممون میبینیم که 3 تا بالای 70 رو اکثر کسانی که جاهایی مثل تهران و شیراز و اصفهان قبول شدن رو در کارنامه ها دارن
      ببین کی گفتم اینو ...
      مهدی عزیز من ترجیح دادم که کارنامم سفید باشه برا 96 برای همین نرفتم
      البته من قبلا تو پروفایلت هم گفته بودم که میخوام برای 96 بخونم
      اتفاقا ضرری هم نکردم از شرکت نکردن چون با توجه به سطح کنکور امسال رقابت بر سَر درصد های خیلی بالا بود که من در زیست واقعا نمیتونستم و همین طور یکی دوتا درس دیگه تقریبا درس خیلی بالا کسب نمیکردم
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن
      ویرایش توسط pouria98 : 01 مرداد 1395 در ساعت 09:10

2. Top | #407
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      داداش خیلی رک میگم شما زیادی تو توهم هستی مطمئنم اصلا امسال کنکور ندادی نشستی تو خونه سوالارو حل کردی بعد میگی خیلی اسون بود من تراز کانونم 7200 بود 3 تا از دوستامم بالای 7300 بودن همه میگن سوالا اصلا اسون نبوده درسته زیست به سختی پارسال نبود اما شیمی 5 برابر سخت تر از پارسال بود حالا شما روزی 300 تا پست بزار که کنکور 96 راحت ترین کنکور قرن بودفقط لطف بکن کارنامتو حتما حتما بزار همینجا که اگه فقط و فقط 1 درس اختصاصی بالای 70 داشتی همه حرفات قبول

3. Top | #408
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      داداش خیلی رک میگم شما زیادی تو توهم هستی مطمئنم اصلا امسال کنکور ندادی نشستی تو خونه سوالارو حل کردی بعد میگی خیلی اسون بود من تراز کانونم 7200 بود 3 تا از دوستامم بالای 7300 بودن همه میگن سوالا اصلا اسون نبوده درسته زیست به سختی پارسال نبود اما شیمی 5 برابر سخت تر از پارسال بود حالا شما روزی 300 تا پست بزار که کنکور 96 راحت ترین کنکور قرن بودفقط لطف بکن کارنامتو حتما حتما بزار همینجا که اگه فقط و فقط 1 درس اختصاصی بالای 70 داشتی همه حرفات قبول
      من نه کاری به تراز شما دارم و نه دوستان محترمتون ... نتیجه کنکور با تراز کانون قرار نیس سنجیده بشه(یا هر ازمون دیگه ای)
      شیمی هم 5 برابر سخت از پارسال نبود و مثل دوسال گذشته بود از نظر سختی
      زیست رو هم با منابع خوب و در اختیار داشتن سوالات 4 سال اخیر داخل و خارج کشور خیلی راحت برای کسی که خونده بود نتیجهاور بود
      من کنکورم 96 هستش ، بی زحمت اگه یه دوتا پست بالاتر رو اگه خونده بودی جوابتو میگرفتی
      ولی کلا حق با شماست ... من قبلا تو توهم بودم و تلاش زیاد نمیکردم که خداروشکر مشکل مدتی میشه که رفع شده
      ما که نمیتونیم(چون شرکت نکردیم) ولی شما حتما کارنامه 95 رو حتما بذار...
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      "بشین و تماشا کن!"

4. Top | #409
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      من نه کاری به تراز شما دارم و نه دوستان محترمتون ... نتیجه کنکور با تراز کانون قرار نیس سنجیده بشه(یا هر ازمون دیگه ای)شیمی هم 5 برابر سخت از پارسال نبود و مثل دوسال گذشته بود از نظر سختیزیست رو هم با منابع خوب و در اختیار داشتن سوالات 4 سال اخیر داخل و خارج کشور خیلی راحت برای کسی که خونده بود نتیجهاور بودمن کنکورم 96 هستش ، بی زحمت اگه یه دوتا پست بالاتر رو اگه خونده بودی جوابتو میگرفتیولی کلا حق با شماست ... من قبلا تو توهم بودم و تلاش زیاد نمیکردم که خداروشکر مشکل مدتی میشه که رفع شدهما که نمیتونیم(چون شرکت نکردیم) ولی شما حتما کارنامه 95 رو حتما بذار...
      من ادعایی نداشتم که بگم کنکور امسال ساده ترین کنکور قرن بوده از اولم گفتم برای من خوب در نیومد مخصوصا شیمیحالا شما میگی شیمی شبیه 2 سال پیش یعنی 93 بوده ؟ سال 93 10 تا تست شمارشی داشت شیمی ؟؟

5. Top | #410
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      من ادعایی نداشتم که بگم کنکور امسال ساده ترین کنکور قرن بوده از اولم گفتم برای من خوب در نیومد مخصوصا شیمیحالا شما میگی شیمی شبیه 2 سال پیش یعنی 93 بوده ؟ سال 93 10 تا تست شمارشی داشت شیمی ؟؟
      الان رفتم برای بار صدم کنکور ریاضی و تجربی داخل کشور رو دیدم
      تمام سوالات عبارت محورش در کتاب درسی (و با توضیح بیشتر در مبتکران و هر منبع اموزشی دیگه ای)بود
      شما مگه 94 خواب بودی که ندیده باشی شمارشی داشت؟؟؟
      از پارسال میدونستی خو ... دلیل برای کم کاری ها ندار
      من خودم موج ازمون پیش و پایه شیمی الگو رو عید خریدم ... تو هر دوکتاب ده ها تست شمارشی مطرح شده بود
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      "بشین و تماشا کن!"

6. Top | #411
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      41 صفحه تاپیک کنکئور ریاضی
      30 صفحش تجربیا حرفیدن
      یکی بیاد سطح کنکور ریاضی امسالو با پارسال مقایسه کنه
      run forrest runnn

7. Top | #412
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      41 صفحه تاپیک کنکئور ریاضی
      30 صفحش تجربیا حرفیدن
      یکی بیاد سطح کنکور ریاضی امسالو با پارسال مقایسه کنه
      به نظر من عمومیا سخت تر
      اختصاصیا هم سطح 94

8. Top | #413
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gholii نمایش پست ها

به نظر من عمومیا سخت تر
      اختصاصیا هم سطح 94
      میشه گفت در حد 93 بود کلا بنظرت؟
      run forrest runnn

9. Top | #414
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اره

10. Top | #415
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      سخت یا آسون بالاخره دادیم رفت
      اونایی که کنکور دادن بهتره بچسبن به انتخاب رشته

صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 182728

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن