خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keihani نمایش پست ها
      ببخشید برای سال سوم تجربی شما بین گاج و قلمچی کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟

من رفتم شرایط هر دو رو پرسیدم گاج 450 ولی قلمچی 550 تموم شد ، برنامه هاشونم یکی تقریبا ، میمونه سطح سوالات که اونم می خوام از شما بپرسم .
      ببین...
      تنها مزیتی که قلم چی داشت برنامش بود که دیگه الان با برنامه خوب گاج دیگه نیازی به برنامه قلمچی نیست.
      سوالای گاج خیلی استاندارده و قابل مقایسه نیست با کانون.
      بعد هر آزمون فقط درصد هات رو کنترل کن. تراز و این چیزا رو ول کن.
      جامعه آماری هم که یه چیز غیر منطقیه افتاده سر زبون بچه ها. در ضمن جامعه آماری کانون همشون سیاهی لشکر کنکورن!
      من بعد از سه سال کانونی بودن پیش دانشگاهی رو گاج میخوام برم. شما هم عین بچه آدم برو گاج. سوال اضافی هم نپرس.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی با این حساب شما میگید که برم قلمچی ،

ولی الان برنامه دو تاشم دستمه تقریبا یکین ، اون تفاوت جزیی هم به خاطر تعداد اختلاف روز های آزمون است.

بقیه دوستان از سوالات تعریف می کنن من نمی دونم شما چرا میگی استاندارد نیست ، استاندارد مگه کنکور نیست دوستان هم میگن نزدیک کنکوره

یه سوال میشه سوالات گاج رو دانلود کرد که مثلا من برم قلچی سوالات گاج رو هم بتونم بزنم ؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قلم چی بهتره

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

من رفتم شرایط هر دو رو پرسیدم گاج 450 ولی قلمچی 550 تموم شد ، برنامه هاشونم یکی تقریبا ، میمونه سطح سوالات که اونم می خوام از شما بپرسم .
      اونایی که رفتن کانون میگن برو کانون و اونایی که رفتن گاج میگن برو گاج. حالا من که جفتشم تجربه کردم یه توضیحاتی میدم دیگه انتخاب با خودته
      تو در سای عمومی سطح سوالات در یه حدن فقط میمونه اختصاصیا که باید بگم سوالای گاج یه لول بالاتر از کانونه شیمی هم که هیچکدوم خوب سوال نمیدن کانون از آزمایش کنید سوال میده (که تو کنکور نمیاد) گاجم شیمیش المپیاده شیمیه. در کل اگه خیلی درست خوبه و درس خونی گاج خوبه وگرنه برو کانون

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بستگی به خودت داره
      اگه سطح درسیت متوسط رو به پایینه گزینه دو بهترینه
      2 اگه متوسط و متوسط به بالایی قلم عالیه
      3اگه درست عالیه گاج
      جامعه اماری گاج برا پیش تجربی حدودا 10 هزار هستش اینو نمایندگی شهرمون بهم گفت

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط optician نمایش پست ها
      اولا برنامه ریزی آزمون هاش اصلا خوب نبود... برنامه ریزی قلمچی خیلی بهتره

دوما ، سوالاش استاندارد لازم رو نداشت... طراحا بیش از حد از قوه تخیلشون استفاده میکردن...اکثر این سوالات تخیلی هم غلط از آب در میومد

سوما ، جامعه آماریش خیلی کم میشد ، اوج جامعه آماریش 30 هزار نفر توی تجربی بود

چهارما ، توی شهر ما که آزمون های گاج روی نظم برگزار نشد ، بعضی وقتا ساعت 8 و نیم یا حتی یک ربع به 9 شروع می شد.

پنجما ، نتایج قلمچی خیلی شفاف تره ، با نتایج قلمچی و امکانات سایت خیلی بهتر وضعیت درسی خودتو متوجه میشی

ببخشید که من نقل میگیرم میخواستم از نظر شما رد شم برم که یه دفعه چشم به کلمه عجیب نتایج شفاف خورد
      در مورد برنامه ریزی:برنامه گاج جدیدا خ تغییر کرده و دو هفته ای شده البته هنوز هم برنامه قلم چی پیشتازه
      در مورد تخیلی بودن سوالات [emoji23] :از قلمچی تخیلی تر نداریم
      جامعه اماری: یکی از دلایل بورسیه کردن دانش اموزا توسط قلم چی بالا بردن جامعه اماریه و البته ک کار نیکوییست ولی واقعا ایا این بچه هایی که بورسیه شدن درس میخونن؟ من که فکر نکنم (طرف پول یه ماه حقوق کارمندی باباشو میده قلم بعد درس نمیخونه وای به حال اونی که مجانی میاد)
      در مورد نتایج شفاف نظرتون فوق العاده جالب بود تا جایی که من اصن فکر کردم شما از بازاریاب های قلم هستید (البته فکر کردما!!!)
      همه میدونن که سوالات قلم به فروش میرسه نتیجش میشه تراز اای الکی و غیر واقعی و غیر شفاف،نه شفاف
      در مورد تاثیر بچه های بورسیه هم در نتایج شفاف صحبت شد
      ازمون گواه رو هم که نگم دیگه همه میدونن
      (گواه هم پدیده ای واسه خودش،هم باعث خالی تر شدن جیب شرکت کننده ها و فروش بیش تر کتاب های بنجل اقا کاظم و باز هم موجب غیر شفاف تر شدن هر چه بیش تر نتایج میشه)
      ویرایش توسط bewniii : 30 شهریور 1395 در ساعت 17:50

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)