خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      msg
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاس زیست عمارلو یا کرامت یا آزموده

سلام. لطفا هر کسی میدونه کمک کنه.
      میخواستم ببینم کدوم یک از اساتید بهتر و کامل تر درس میدن؟ از نظر جزوه کدوم بهترن؟
      کلا معایب و مزایای هر کدوم را بگید و اینکه پیشنهاد میکنید کلاس کدومشون را برم؟ و سر کلاس چه جوری درس میدن و چه کتابایی را کار میکنند؟

2. Top | #2
      msg
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نظری نداره؟ خواهش میکنم زودتر جواب بدید. در ضمن من تا حالا درس زیست نداشتم

3. Top | #3
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      عمارلو خیلی خوبه به خصوص جزواتش
      ولی اشکان هاشمی بهتره البته نمیدونم از اسپانیا برگشته یا نه یا اصلا کلاس میزاره !!!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      کانال تلگرام اشکان هاشمی رو دیدید؟!
      الان خودش بارسلونه ولی توی کانالش گفته من درسارو توضیح میدم برای سال ۹۶.خودش گفت کنکوری های ۹۶اصلا نرم کلاس
      برای ماها که کنکوری ۹۵ ایم یه دور فایل صوتی گذاشت واسه درس ۱۱سوم انصافا خوب بود
      لینک کانال رو از توی سایت الگو میتونید پیدا کنید ببخشید نمیدونم چرا گوشی هنگه نمیفرسته لینکو

5. Top | #5
      msg
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s-1998 نمایش پست ها
      سلام
      کانال تلگرام اشکان هاشمی رو دیدید؟!
      الان خودش بارسلونه ولی توی کانالش گفته من درسارو توضیح میدم برای سال ۹۶.خودش گفت کنکوری های ۹۶اصلا نرم کلاس
      برای ماها که کنکوری ۹۵ ایم یه دور فایل صوتی گذاشت واسه درس ۱۱سوم انصافا خوب بود
      لینک کانال رو از توی سایت الگو میتونید پیدا کنید ببخشید نمیدونم چرا گوشی هنگه نمیفرسته لینکو
      نه با توجه به اینکه تا حالا درس زیست را نداشتم ترجیح میدم کلاس حضوری برم.

6. Top | #6
      msg
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aguila Roja نمایش پست ها
      عمارلو خیلی خوبه به خصوص جزواتش
      ولی اشکان هاشمی بهتره البته نمیدونم از اسپانیا برگشته یا نه یا اصلا کلاس میزاره !!!!
      من اصفهانم. و تا جایی که میدونم این سه نفر (عمارلو، آزموده، کرامت) توی اصفهان تدریس میکنن. ولی اصلا نمیشناسمشون. نظرتون در مورد آزموده چیه؟ کسی هر سه را نمیشناسه که یه مقایسه با هم بکنه تا بتونم بهتر تصمیم بگیرم؟ کلاساشونم فک کنم شروع شده. برای همین میخام زودتر تصمیمم را بگیرم که عقب نیفتم.
      خیلی ممنون از همگی

7. Top | #7
      msg
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نیست کمکم کنه؟ کنوکوریهای 95ای شماها نمیدونید؟
      (من اصفهانم. و تا جایی که میدونم این سه نفر (عمارلو، آزموده، کرامت) توی اصفهان تدریس میکنن. ولی اصلا نمیشناسمشون. نظرتون در مورد آزموده چیه؟ کسی هر سه را نمیشناسه که یه مقایسه با هم بکنه تا بتونم بهتر تصمیم بگیرم؟ کلاساشونم فک کنم شروع شده. برای همین میخام زودتر تصمیمم را بگیرم که عقب نیفتم.
      خیلی ممنون از همگی)

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به جرات میتونم بگم بهترین منبع زیست در حال حاضر جزوه ی عمارلویه...

در مورد تدریس=زیست تدریس نیاز نداره(مگر یه سری مباحث خیلی خاص)خوندن و مرور زیاد نیاز داره...هیچ استادی پیدا نمیشه که همه ی متن کتابو براتون توضیح بده...پس اگه همون وقتی که میخواین کلاس برید رو(که ممکنه خیلی جاهاشو متوجه نشید به خاطر عدم تمرکز و خستگی و...)روی خوندن بزارید و برای رفع اشکال از معلم خودتون یا دوستانتون استفاده کنید بهتره...
      اما در مورد تدریس اقای عمارلو نکات مهم و اصلی رو براتون میگن و باز هم کار اصلی یعنی خوندن و مرور بر عهده ی خودتونه...
      در کل شناختی از اقای ازموده ندارم...
      اما دی وی دی های کرامت رو دیدم و از کلاس های اقای عمارلو هم استفاده کردم و پیشنهادم به شما عمارلو هست...
      ولی اگه کلاسشونو رفتید, به هر حرفی که زد اعتماد کنید و جزوشو عالی بخونید,حتی صفحه هاشو حفظ کنید!...ضرر نمیکنید...

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دادا به نظر من اگه خودت زیست رو بخونی خیلی بهتره...اگه خیلی اسرار داری آقای عمارلو بهتره..

10. Top | #10
      msg
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون. ولی دلیل اصرار من برای کلاس زیست، نداشتن درس زیسته (چون دیپلمم ریاضیه بوده). دلیل دیگه ش هم اینه که سالها دور بودم از درس و دبیرستان. و به نظرم ریسکه که خودم زیست را بدون معلم بخونم. چون هیچ دیدگاهی از این درس ندارم.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط msg نمایش پست ها
      سلام. لطفا هر کسی میدونه کمک کنه.
      میخواستم ببینم کدوم یک از اساتید بهتر و کامل تر درس میدن؟ از نظر جزوه کدوم بهترن؟
      کلا معایب و مزایای هر کدوم را بگید و اینکه پیشنهاد میکنید کلاس کدومشون را برم؟ و سر کلاس چه جوری درس میدن و چه کتابایی را کار میکنند؟
      برا زیست هم کلاس میرن؟

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پس اگه شرایططون اینجوریه حتما روش خوندن زیست را باید از اساتید خوب یاد بگیرید.در انتخاب منابعتون دقت کنید.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط msg نمایش پست ها
      ممنون. ولی دلیل اصرار من برای کلاس زیست، نداشتن درس زیسته (چون دیپلمم ریاضیه بوده). دلیل دیگه ش هم اینه که سالها دور بودم از درس و دبیرستان. و به نظرم ریسکه که خودم زیست را بدون معلم بخونم. چون هیچ دیدگاهی از این درس ندارم.
      dvd کرامت رو ببین
      الان که اول تابستونه ببین جواب میگیری یا نه اگر جواب نگرفتی برو کلاس

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من هم دکتر عمارلو بهتره.
      دکتر کرامت هر وقت قلمچی طرح میکرد من قطعا غلط میزدم چون خط فکری ایشون تو ریزه کاریا با بقیه ی استاتید فرق میکنه،اذیت میشین.
      به یه چیزای بیخودی پیله میکنن که ارزش اعصاب خوردی نداره :/ دکتر هاشمی هم بدین شکل :/

+سرکلاسشون جزوه ی خودشون رو کار میکنن که کامله.مثل اینکه علاوه بر جزوه پارسال به دوستم گفته بود تستای گاج نقره ای بزن.حالا نمیدونم چه تغییری تو تدریسشون به وجود اومده جدیدا.
      I KEEP DANCING ON MY OWN

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      منم میگم فقط خودت ! هیچ استادی به نظرم بیشتر از خود فرد نمیتونه تو زیست کمکش کنه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن