خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

انصراف از پیام نور

سلام. من مهرماه 94از پیام نور انصراف دادم میتونم دوباره برگردم به همون رشته ؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا کمک کنید .اگر برم دانشگاه میزارن برگردم همون رشته موافقت میشه؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خواهشا کمک کنید من تا مهر95وقت دارم خودم رو به پلیس 10معرفی کنم بخاطر انصراف میتونم برگردم دانشگاه ودرخواست تحصیل مجدد بدم؟

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      قانون بازگشت از انصراف برای اکثر دانشگاه های پولی که انصراف رو قبول می کنند نهایت 6 ماه معادل یک میمسال تحصیلی هست
      اما بازم چون دانشگاه پیام نوره برو با آموزش صحبت کن ... شاید راهی جلو پات بذارند

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      سلام
      قانون بازگشت از انصراف برای اکثر دانشگاه های پولی که انصراف رو قبول می کنند نهایت 6 ماه معادل یک میمسال تحصیلی هست
      اما بازم چون دانشگاه پیام نوره برو با آموزش صحبت کن ... شاید راهی جلو پات بذارند
      اگر موفقت کنن برگردم میتونم دوباره انصراف بدم یعنی دوبار انصراف از اون رشته؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      اگر موفقت کنن برگردم میتونم دوباره انصراف بدم یعنی دوبار انصراف از اون رشته؟
      آره میتونی دوست عزیز ، شما وقت رو از دست نده پاشو برو دانشگاه انصرافت رو یه طوری کنسل کن و بگو میخوام ادامه تحصیل بدم ، بعدش هم تو کنکور 96 شرکت کن ، قبول که شدی برو انصراف قطعی بده و دانشگاه جدید شرکت کن ، تمام

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام. من مهرماه 94از پیام نور انصراف دادم میتونم دوباره برگردم به همون رشته ؟
      از خداشونم هس که یرگردی.این همه التماس میکنن برای ثبت نام.قبلا ها که قبول شدن سخت بود خیلی از انصرافیا رو بازم قبول میکردن.حالا تو برو ببین چی میگن هر چند مشخصه قبول میکنن

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      از خداشونم هس که یرگردی.این همه التماس میکنن برای ثبت نام.قبلا ها که قبول شدن سخت بود خیلی از انصرافیا رو بازم قبول میکردن.حالا تو برو ببین چی میگن هر چند مشخصه قبول میکنن
      حداکثر یک ماه پس از انصراف چیه ؟ من الان 8ماه از انصرافم گذشته

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.واسه این که قبول کنن برگردی برو باهاشون حرف بزن شاید قبول کردن اما چیزی ک من میدونم تا پایان مرداد دانشگاه پیام نور بسته هستش.ولی تو برو یه سر بزن.بعد اگه قبول کردن میتونی دوباره بعد کنکور 96 انصراف بدی.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام.واسه این که قبول کنن برگردی برو باهاشون حرف بزن شاید قبول کردن اما چیزی ک من میدونم تا پایان مرداد دانشگاه پیام نور بسته هستش.ولی تو برو یه سر بزن.بعد اگه قبول کردن میتونی دوباره بعد کنکور 96 انصراف بدی.
      خب بعضی ها میگن چون یه بار انصراف دادی دیگه نمیتونی انصراف بدب و باید اون رشته رو تا اخر بخونی راست میگن؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب بعضی ها میگن چون یه بار انصراف دادی دیگه نمیتونی انصراف بدب و باید اون رشته رو تا اخر بخونی راست میگن؟
      بی در و پیکر تر از ایران هم سراغ داری؟؟ مشخصه که نه. حالا پیام نور هم بهش اضافه کن ببین چی میشه. برو درخواست برگشت تحصیل بده مطمئنا قبول میکنن. خیلی بدتر از این چیزا رو هم قبول کرده اند.بخصوص که الان فقط پول رو میشناسن. فعلا اونا دارن التماس میکنن تا بقیه ثبت نام کنن. اگه مشکل سربازی نداشته باشی پبام نور مشکلی باهات نداره

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      بی در و پیکر تر از ایران هم سراغ داری؟؟ مشخصه که نه. حالا پیام نور هم بهش اضافه کن ببین چی میشه. برو درخواست برگشت تحصیل بده مطمئنا قبول میکنن. خیلی بدتر از این چیزا رو هم قبول کرده اند.بخصوص که الان فقط پول رو میشناسن. فعلا اونا دارن التماس میکنن تا بقیه ثبت نام کنن. اگه مشکل سربازی نداشته باشی پبام نور مشکلی باهات نداره
      حالا بچه ها میگن اگه بذاره برگردی دیگه نمیذاره انصراف بدی درسته ؟

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تورو خدا اگه کسی اشنایی تو این دانشگاه داره برام بپرسه الان تعطیل شده

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا بچه ها میگن اگه بذاره برگردی دیگه نمیذاره انصراف بدی درسته ؟
      مگه سرباز خونه س؟ ببین اگه مشکل سربازی نداری که از هفت کشور ازادی.کسی نمیتونه مجبورت کنه ولی اگه سربازی نرفتی اونوقت شاید همینطور باشه که بچه ها میگن.من اطلاعی ندارم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه انصرافت رو پس بگیرن یعنی به نظام وظیفه کد ملی تو نفرستاده باشن تو میتونی دو باره مشغول به تحصیل بشی و اینجوری هم از یک بار انصرافت استفاده نکردی.درمورد بسته بودن دانشگاه هم عزیز دلم یه دقیقه برو ببین چی بهت میگن!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن