خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

Talking تست زنی سال دوم

آقا سلام میدونم خیلی درگیر کنکورید!خسته نباشید دوستان انشالله به چیزی که استحقاقشو دارید برسید.
      دوستان من سال دومو تموم کردم الان تو تابستون میخوام درساشو تست کار کنم ولی خیلی وقت ندارم چون دارم زیست میخونم برای تغییر رشته
      میخواستم بپرسم باید برای اینکه سال دومو یه تسلط نسبی تو تستا ازش برسم مثلا برای فیزیک چه کار کنم؟
      میکرو رو باز کنم از اول تا آخر تستاشو حل کنم؟خیلی طول میکشه ها تازه این یکیشه!
      چطوری بیام مثلا از هر فصلی 20 تا حل کنم ولی این 20 تا دیگه مهم تریناش باشن که مطلب دستم بیاد؟
      الان من فیزیک 2 و ریاضی 2 رو 20 گرفتم ولی هر از بر تو تست نمیشناسم
      واسه شیمی 2 گفتم برم فیل شیمی 2 رو بخرم گفتن اصلا الان این کتاب تو بخوای منشور حقوق بشر کوروشو گیر بیاری کارت راحت تره،نیست!
      سوال دومم اینه که کدام درسارو بذارم تو اولویت حل تست؟
      سوال بعدی() درسی از سال سوم هست که باید پیشخوانی کرد؟من شنیدم باید تابستون شیمی 3 رو بخونی وگرنه کارت زاره!
      وقت کردید جواب بدید
      U guys rock!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای درس شیمی پیشنهادم کلاسهای مهندس محمدرضا اقاجانی دردبیرستان صنعتی شریفه شما برای۱۰۰زدن هم میتونید ازفیلمای کلاسشون استفاده کنید ایشون فوق العاده کارکردن.
      اینم لینکش
      درس شیمی| آلاء ان شاءالله که موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مدرسه واستون کلاس نذاشته؟برای سال دوم شیمی برو مبتکران رو بگیر همه این کتابو پیشنهاد میکنن منم درگیر تغییر رشته هستم و هیچی تست نزدم اما واقعا باید یه جمع بندی بکنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن