خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Question # منابع کمک درسی ...... !!!!

سلام دوستان عزیز
      یه سوالی داشتم بنده رشتم ریاضیه دوم بودم و میرم سوم . تو طی سال از کتاب های کمک درسی فقط گاج نقره ای ریاضی رو خریدم چون نیازی برای بقیه درسا نمی دیدم اما خرداد موقع امتحان ها دیدم نخییییر خیلی سطحی درس خوندمو....
      حالا الان برای دوم چه کتاب هایی بخرم و تو این 2.5 ماه بخونم؟برای کنکور میخوام کار کنم.کلا راهنمایی کنید چیکار کنم
      بعدش چون ما سال آخری هستیم که این کتاب رو میخونیم نگرانم بزارم برای موقع کنکورم کتاب برای دوم سخت گیر بیارم.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان جواب بدید لطفا

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سال کنکور تو یعنی کنکور 97 کتابای سال دوم ویژه کنکور 97 چاپ میشه نگران نباش این انتشاراتی ها فقط منتظر یه فرصت اند که کتابای بیشتری چاپ کنند و سود کنند

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بقیه دوستان دیگه نظری ندارید؟
      من بیشتر نگران کتابایی ام که عربی و ادبیات رو خط به خط تجزیه تحلیل و نکته هاشو گفتن مثل سیرتاپیاز.سال 97 دوباره چاپ میشن؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skylark نمایش پست ها
      بقیه دوستان دیگه نظری ندارید؟
      من بیشتر نگران کتابایی ام که عربی و ادبیات رو خط به خط تجزیه تحلیل و نکته هاشو گفتن مثل سیرتاپیاز.سال 97 دوباره چاپ میشن؟
      خب اینو باید تو سایتشون بپرسی...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      یه سوالی داشتم بنده رشتم ریاضیه دوم بودم و میرم سوم . تو طی سال از کتاب های کمک درسی فقط گاج نقره ای ریاضی رو خریدم چون نیازی برای بقیه درسا نمی دیدم اما خرداد موقع امتحان ها دیدم نخییییر خیلی سطحی درس خوندمو....
      حالا الان برای دوم چه کتاب هایی بخرم و تو این 2.5 ماه بخونم؟برای کنکور میخوام کار کنم.کلا راهنمایی کنید چیکار کنم
      بعدش چون ما سال آخری هستیم که این کتاب رو میخونیم نگرانم بزارم برای موقع کنکورم کتاب برای دوم سخت گیر بیارم.
      سلام اول از همه اگه واقعا احساس ضعف از پایه میکنی برو اول سراغ ریاضیش سراغ زبان و عربی سراغ فیزیکش بعدش برو دوم(برای اول فقط کتاب ) برای دوم اگه دنبال تشریحی هستی من پیشنهادم کتب سیر تا پیاز خوب کار شده توش (البته در سوم کتابهای تشریحی خوب بیبشتره)البته غیر از شیمی (شیمی من خودم شیمی مبتکران رو عالی میدونم تو کتا تستیش عالی گفته اگه با تکمیلیش کار کنی شیمی 2 100 درصد بلدی (نه فقط شیمی 2 بلکه بقیه سالام همینه)تو فیزیک 2 تا انتشارات کتاب عالی دارن خیلی سبز و گاج اگه مشکلت فقط دومه راحت با مقداری خوندن تابستان دوم رو تمام میکنی )بعد دوم برو سراغ سوم مباحث مهم تو حسابان تا هر جا رسیدی بخون(البته با کیفیت)منابع پیشنهادی:مبتکران و سیر تا پیاز تشریحی تستی گاج و الگو جبر و احتمال سادس براش تابستون وقت نذار هندسه بهتره دوم رو قوی کنی (تست)برای سوم اگه هندسه مشکل داری بخون مثلا فصل اول رو
      فیزیک اولش فصل اخر دوم رو مرور کن بعدش ترمودینامیک (بعید میدونم بررسی تمومش کنی پس هدفت رو فقط برای این بذار) منابع خوب سیرتا پیاز مبتکران گاج خیلی سبز شیمی 3
      استوکیومتری فقط بهترین منبع مبتکران بعدش خیلی سبز بقیه درسا نیاز ندارن تابستون بخونی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اگر برگردم ریاضیم رو روزی 3 ساعت میخوندم از سال دوم من به شخصه شروع میکردم دیگه تو سال چهارم میبریدم فعلا از زندگی حالشو ببر

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عزیزان سوال اصلی من این بود که من برای دوم مثلا مبتکران شیمی رو ندارم.اینارو تهیه کنم و بخونم یا بزارم نزدیک کنکور و الان فقط کتابای دومو دوره کنم
      دوستان لطفا کمک کنید واقعا گیج شدم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Up

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      عزیزان سوال اصلی من این بود که من برای دوم مثلا مبتکران شیمی رو ندارم.اینارو تهیه کنم و بخونم یا بزارم نزدیک کنکور و الان فقط کتابای دومو دوره کنم
      دوستان لطفا کمک کنید واقعا گیج شدم
      آره الان باید دوم رو بخونی و رفع اشکال کنی.. منابع هم باید:
      فیزیک : گاج نقره ای که برای سال دوم جداگانه چاپ میشه
      شیمی: تست مبتکران
      ریاضی: همون گاج نقره ای کافیه
      عربی: سیر تاپیاز گاج بخر. چون باید عربی2 رو خوب یادبگیری
      هندسه: اگه وقت کردی بخونی هندسه1 گاج نقره ای رو بخر
      بنظرم همین درسا واسه توبستون کافیه .چون بیشتر ازین وقت نمیکنی بخونی..واسه همینا هم باید کلی وقت بزاری
      ویرایش توسط peyman.rafiei : 27 تیر 1395 در ساعت 14:57

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tavakoli نمایش پست ها
      من اگر برگردم ریاضیم رو روزی 3 ساعت میخوندم از سال دوم من به شخصه شروع میکردم دیگه تو سال چهارم میبریدم فعلا از زندگی حالشو ببر
      باهات موافقم!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      سلام.
      ببینید بحث در مورد انتخاب منابع و محتوای آموزشی به طور کلی خیلی گسترده هستش به خصوص اینکه با هدف کنکور هم باشه.
      الان خیلی از کتاب های موجود توی بازار سطح علمی خوبی دارن اما صحبت بین بهتر و بهترینه که خیلی فرقشه.
      به طور کلی منابع به دو دسته منابع تستی و منابع آموزشی تقسیم میشن که هر کدوم توی حوزه خودشون کتاب های معتبری دارن. پس مهم ترین نکته اینه که اول منابع رو تفکیک کنیم بعد تو هر بخش بریم سراغ بهترین ها. بازم وقتی دقیق تر میشیم حتی توی بعضی فصل های یه کتاب منابع متفاوت و خوبی وجود داره.
      پس انتخاب منابع یه بحث تخصصی هستش. من اینجا برای نمونه برای چنتا درس منابع رو میگم که ببینید چطوری باید سراغ منابع برید.
      البته لزوما لازم نیست که دقیق همین باشه یا برای هر فصل اینطوری پیش برید اما خب اگر هدفتون رتبه خیلی خوبه چاره ای نیست.
      ادبیات
      لغت و تاریخ ادبیات : دو جلد مرتبط از 5 جلدی های کتابچه های ادبیات نشر الگو
      آرایه: کتاب همایش های نشر دریافت آقای هامون سبطی
      قرابت و بقیه موارد + منبع تست: کتاب میکرو طبقه بندی گاج نقره ای ادبیات موضوعی
      زبان فارسی: خیلی سبز کنکور

کلا باید هر کتاب رو به قسمت های اصلی تقسیم کرد و سراغ منابع معتبرش رفت. بازم اگه توضیح بیشتری خواستین من در خدمتم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن