خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

Post مردم در انتظار برخورد جدی با صاحبان حقوق‌های نجومی ( + دستور حضرت علی علیه السلام )

مردم در انتظار برخورد جدی با صاحبان حقوق‌های نجومی
      دستور امیرالمؤمنین برای مجازات خائن به امانت / تنبیه بدنی و طوق بدنامی به گردن خائن

در بخشی از نامه امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) به مالک اشتر درخصوص خیانت در امانت آمده است ؛
      اگر یکی از کارکنان تو دست به خیانتی گشود و گزارش جاسوسان تو بر آن خیانت هم داستان بود ، بدین گواه بسنده کن و کیفر او را با تنبیه بدنی بدو برسان و آنچه بدست آورده بستان ، سپس او را خوار بدار و خیانتکار شمار و طوق بدنامی را در گردنش درآر.

ویرایش توسط saj8jad : 21 تیر 1395 در ساعت 18:21 دلیل: مرتب کردن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی خوشحالم که حداقل چندنفر از اینجور آدما رو از کار برکنار کردن.

یکیش از آشناهامون که با اینکه بازنشسته بود اما فک کنم 3-4تا شغل داشت

هفته پیش برکنارش کردن

از بیکاریه مردم خوشحال نمیشم..از بی انصافیه اینا که اینجور جوابشون داده میشه خوشحالم میشم!
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

مردم در انتظار برخورد جدی با صاحبان حقوق‌های نجومی
      دستور امیرالمؤمنین برای مجازات خائن به امانت / تنبیه بدنی و طوق بدنامی به گردن خائن

در بخشی از نامه امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) به مالک اشتر درخصوص خیانت در امانت آمده است ؛
      اگر یکی از کارکنان تو دست به خیانتی گشود و گزارش جاسوسان تو بر آن خیانت هم داستان بود، بدین گواه بسنده کن و کیفر او را با تنبیه بدنی بدو برسان و آنچه بدست آورده بستان. سپس او را خوار بدار و خیانتکار شمار و طوق بدنامی را در گردنش درآر.
      هه اگه قرار بود دستورات امیر المومنین (ع) توی جامعه ما اجرا بشه که وضع این نبود !انتظاری نمیره از مسئولین ...
      الان این طرفدارای آغا میری میریزن اینجا میگن این کارا از حضرت علی بعیده و ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      خیلی خوشحالم که حداقل چندنفر از اینجور آدما رو از کار برکنار کردن.

یکیش از آشناهامون که با اینکه بازنشسته بود اما فک کنم 3-4تا شغل داشت

هفته پیش برکنارش کردن

از بیکاریه مردم خوشحال نمیشم..از بی انصافیه اینا که اینجور جوابشون داده میشه خوشحالم میشم!
      3 4 تا شغل!

جوونا الان یه شغل معمولی هم ندارن بعد امثال این آقا ...

یعنی چطوری اینا میخوان جواب بدن اون دنیا من یکی که نمیدونم

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

هه اگه قرار بود دستورات امیر المومنین (ع) توی جامعه ما اجرا بشه که وضع این نبود !انتظاری نمیره از مسئولین ...
      الان این طرفدارای آغا میری میریزن اینجا میگن این کارا از حضرت علی بعیده و ...
      بدبختی ما دقیقا سر همینه که مسئولین امر هیچکدام از دستورات حضرت علی (ع) رو سرلوحه کارشون قرار نمیدن و ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      3 4 تا شغل!

جوونا الان یه شغل معمولی هم ندارن بعد امثال این آقا ...

یعنی چطوری اینا میخوان جواب بدن اون دنیا من یکی که نمیدونم
      من فقط از 3تاش خبر دارم...

1-اطلاعات کل کشور(از اونایی که اسم رمزی دارن)

2-ریاست تامین اجتماعی کشور

3-ریاست کل کفش ملی

پسرش هنوز گواهینامه نداره...پلیش میگیرتش یه کارت از باباش نشون میده و رد میشه.

یا خیلی راحت پسرشو میندازه سر کار اما چون اجازه نمیدن ماشینشو تو پارکینگ مدیرا پارک کنه دیگه نمیره

اینجور آدما از دور نمیشه چیزی ازشون فهمید.اما وقتی از نزدیک زندگیشون رو ببینی خیلی با ظاهر فرق داره!

اونوقت چندروز پیش میگفت نمیدونم چرا جوونای الان نماز نمیخونن:/

ینی الان دغدغش فقط نمازه پسرشه

دلم پر بودا
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همه چی ارومه..
      به نظرتون نفتامون بسوزه بهتره یا بره تو شیکم این اقایون؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1.jpg

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 39
حجم: 144.6 کیلو بایت
      1-این تصویر جعلیه و تکذیب شده .
      2- از کی تا حالا انتشارات ها از دولت حقوق گرفتن ؟روزنامه کیهان مگه دولتیه که بخواد منابع مالیش از بیت المال تامین بشه ؟

#اندکی_تفکر

There is enough light
      for one who wants to see

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این خانه از پای بس ویران است ..... !!!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      1-این تصویر جعلیه و تکذیب شده .
      2- از کی تا حالا انتشارات ها از دولت حقوق گرفتن ؟روزنامه کیهان مگه دولتیه که بخواد منابع مالیش از بیت المال تامین بشه ؟

#اندکی_تفکر
      1.کدوم تکذیبیه؟منظور جنابعالی پاسخ خود ایشون در قبال *** رسوایی شون هست؟ کاش تکذیبیه را هم با فیش واقعی انتشار میدادند و شفاف صحبت میکردند زیرا کسورات و تسهیلات میلیونی و میلیاردی هم بخشی از حقوق است,آره اتفاقا فیش حقوقی های اخیر مثل مال رئیس بانک رفاه و بقیه همه الکیه، مگه داریم، تو مملکت ... اصن، اختلاف طبقاتی هم که تقریبا صفره، فقیرم تو کشور نداریم، ......... الانم ساعت چهار صبحه من دارم خواب میبینم.
      2.شمایی که اهل تفکری و دیگران نیستند,ایشون با حکم مقام معظم رهبری , از سپاه به کیهان اومدن,انتظار ندارین که حقوق ایشون با فروش روزنامه ای که مردم فقط ازاون برای پاک کردن شیشه خونه هاشون استفاده میکنن پرداخت بشه.

#دروغ که حناق نیست.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

1.کدوم تکذیبیه؟منظور جنابعالی پاسخ خود ایشون در قبال *** رسوایی شون هست؟ کاش تکذیبیه را هم با فیش واقعی انتشار میدادند و شفاف صحبت میکردند زیرا کسورات و تسهیلات میلیونی و میلیاردی هم بخشی از حقوق است,آره اتفاقا فیش حقوقی های اخیر مثل مال رئیس بانک رفاه و بقیه همه الکیه، مگه داریم، تو مملکت ... اصن، اختلاف طبقاتی هم که تقریبا صفره، فقیرم تو کشور نداریم، ......... الانم ساعت چهار صبحه من دارم خواب میبینم.
      2.شمایی که اهل تفکری و دیگران نیستند,ایشون با حکم مقام معظم رهبری , از سپاه به کیهان اومدن,انتظار ندارین که حقوق ایشون با فروش روزنامه ای که مردم فقط ازاون برای پاک کردن شیشه خونه هاشون استفاده میکنن پرداخت بشه.

#دروغ که حناق نیست.
      1- بله تکذیبیه ای که خودشون منتشر کردن . فیش واقعیشون رو از سپاه میگیرن که اونم نظامیه و حق انتشار ندارن .
      2-بله ایشون از سپاه به کیهان اومدن پس یعنی حقوقشون رو از سپاه میگیرن نه کیهان ، حالا اینکه چرا بالای همین برگه نوشته موسسه کیهان خداداند . حقوق سپاه هم از بودجه نظامی تامین میشه نه دولتی .این که بودجه نظامی اونقد نیست که بخواد به سردار های سپاه یه همچین رقمی رو بده به کنار ، ولی اگه هم حقوقشون اینقد باشه که نیست ، ایا مگه ما در حوزه نظامی مشکلی داریم که بگیم بودجه نظامی جایی که باید خرج نمیشه ؟؟

در ضمن شما ایشون رو با رئیس بانک رفاه و بقیه مقایسه میکنید ! رئیس بانک رفاه و بقیه که تکذیب نکرده بودن حقوقشون رو ! چون اگه تکذیب کنن و از فرداش حقوقشون قطع بشه نمیتونن ادعایی داشته باشن .

#تکذیبیه خاله بازی نیست

There is enough light
      for one who wants to see

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر دم از این باغ بری می رسد

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بدبختا
      چقدر آدم باید حقیر باشه که توی یه دولت و مملکت دزد، دزد شناخته بشه !
      دلم براشون سوخت : (
      مشکل این 3تا این بوده که تک خوری کردن.
      بخشی از حقوقشون رو به رییس بالایی یا 3-4تا آخوند دزد دیگه ندادن.
      آخیییییی

البته به قول یکی از آشناها، اصلا حقوق ماهی 200میلیون رو بگیرن بخورن. نوش جونشون. از شیر مادر حلال ترشون. من که سهممو بهش میبخشم اما خداکنه فقط به همین حقوق بسنده کنه ! نره دزدی کنه ! حقوق نجومی که میگیره هیچ، دزدی هم میکنه !

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با همین فرمون بریم جلو اقتصادمون از اروپا و چین میزنه جلو و شکوفا میشه
      تحریما به کل بی اثر میشه.اقتصاد مقاومتی هم اجرا میشه.
      مسخره است. تو کشوری که توش اختلاص و دزدی و حقوق نجومی باشه محاله پیشرفت کنه.
      حالا بازم میبینیم.یه دو ماه پیگیرن خوب اخبار میگه فلان کار کرده دولت ولی بعد دوماه غیبشون میزنه.
      یا دادگاه هم بگیرن براشون اسمشون ب ز یا ر خ یا ه ه میخونن.نمیدونم دقیقا از چی میترسن.اسمشو بگید عبرت بشه.
      ادم از زندگی تو ایران پشیمون میکنن.دولت قبلی اختلاص و رشوه و دکل نفتی غیب کردن بود حالا هم اینطوری.😐😐😐

Sent from my D6502 using Tapatalk

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن