خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

براي ثبت علاقه مندی به پيام نور چه كاري بايد انجام بدم؟

سلام :
      1- من خرداد ماه موفق به پاس كردن پيش دانشگاهي كردم الان در حين پرينت كارت ورود به جلسه اون گزينه اي كه مربوط به خودم هست رو زدم و در صفحه اخر كارت ورود به جلسه نوشته مشمول سوابق تحصيلي ديپلم مي بشيد و بعد زيرش اين عبارت نوشته شده :
      "مشمول اعمال سوابق تحصيلي پيش دانشگاهي مي باشيد ولي سوابق تحصيلي پيش(جاي خالي) فاقد كد سوابق پيش دانشگاهي دانشگاهي شما به اين سازمان ارسال نشده است بر اساس اطلاعيه مندرج در سايت سازمان عمل نماييد." لطفا بفرماييد چيكار كنم؟ ايا مشكلي هست؟
      2- همچنین در حين ثبت نام كنكور تيك مربوط به دانشگاه پيام نور رو زدم و كارت اعتباري هم خريداري كردم و وارد كردم (در حين ثبت نام) اما الان در قسمت خريد كارت اعتباري يك گزينه جديد هست بنام "سريال علاقه مندي به پيام نور و غيرانتفاعي ازمون سراسري 95 (سامانه كارت ورود به جلسه)" من بايد اين رو هم بخرم؟ كلا براي پيام نور ديگر چه كاري بايد انجام بدم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pserver نمایش پست ها
      سلام :
      1- من خرداد ماه موفق به پاس كردن پيش دانشگاهي كردم الان در حين پرينت كارت ورود به جلسه اون گزينه اي كه مربوط به خودم هست رو زدم و در صفحه اخر كارت ورود به جلسه نوشته مشمول سوابق تحصيلي ديپلم مي بشيد و بعد زيرش اين عبارت نوشته شده :
      "مشمول اعمال سوابق تحصيلي پيش دانشگاهي مي باشيد ولي سوابق تحصيلي پيش(جاي خالي) فاقد كد سوابق پيش دانشگاهي دانشگاهي شما به اين سازمان ارسال نشده است بر اساس اطلاعيه مندرج در سايت سازمان عمل نماييد." لطفا بفرماييد چيكار كنم؟ ايا مشكلي هست؟
      2- همچنین در حين ثبت نام كنكور تيك مربوط به دانشگاه پيام نور رو زدم و كارت اعتباري هم خريداري كردم و وارد كردم (در حين ثبت نام) اما الان در قسمت خريد كارت اعتباري يك گزينه جديد هست بنام "سريال علاقه مندي به پيام نور و غيرانتفاعي ازمون سراسري 95 (سامانه كارت ورود به جلسه)" من بايد اين رو هم بخرم؟ كلا براي پيام نور ديگر چه كاري بايد انجام بدم؟
      من هم همین مشکل رو داشتم واسه همین رفتم مدرسه و مدرسه کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی رو داد و من دوباره کارتو گرفتم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم همچین مشکلی داشتم برو تو قسمت ویرایش کارت که وسط صفحس اونجا خودت میفهمی چه کنی.....

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.N.M19 نمایش پست ها

من هم همین مشکل رو داشتم واسه همین رفتم مدرسه و مدرسه کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی رو داد و من دوباره کارتو گرفتم
      آبجی جان کد رو تو قسمت ویرایش وارد کردی؟؟؟؟الان کارتت با کد پیشه؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      آبجی جان کد رو تو قسمت ویرایش وارد کردی؟؟؟؟الان کارتت با کد پیشه؟؟؟؟
      آره ولی خودم ویرایش نکردم دقیقا نمیدونم باید چه کاری انجام بدیم الآن کارتم کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی رو داره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

آره ولی خودم ویرایش نکردم دقیقا نمیدونم باید چه کاری انجام بدیم الآن کارتم کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی رو داره
      کی ویرایشش کرد؟؟؟؟اخه من کارتم کد رو نداره ولی خودمون ک ویرایش کردیم نوشت بعدا تو سامانه ثبت میشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      اقا واسه منم نداره . چطوری ویریش کردی که داره؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا دقیقا چیکار کنم من که نفهیدم
      از کجا باید ویرایش کنم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      کی ویرایشش کرد؟؟؟؟اخه من کارتم کد رو نداره ولی خودمون ک ویرایش کردیم نوشت بعدا تو سامانه ثبت میشه
      کد سوابق تحصیلی رو دادم کافی نت و اونا واسم انجام دادم از دوستان میپرسم اگه کسی میدونست بهتون خبر میدم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

کد سوابق تحصیلی رو دادم کافی نت و اونا واسم انجام دادم از دوستان میپرسم اگه کسی میدونست بهتون خبر میدم
      ممنون عزیزم خودم درستش کردم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن