خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 102 از 102
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این عدالت نیس...

درصداشو دیدم گریم گرف بخدا...

نمیدونم چی بگم فقط خدا خودش شاهده ....

اینارو بیخیال درصد زیستشو کجای دلم بذارم
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

2. Top | #92
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      اگه دوستان حتی نسل سهمیه ایثارگرابرداشته بشه نیروهای مسلح وغیره هم هست پس این جافقط ایثارگراازسهمیه استفاده نمیکنن وتاچندوقت دیگه هم بایدشاهدحضورافغان هادردانشگاه های علوم پزشکی بااستفاده ازسهمیه باشیم فقط خداکنه سهمیه ازین بیشترنشه چون هرسال زیادترمیکنن همین سال93بودکه سهمیه رواز20به25درصدرسوندن
      من نمیدونم چه جور بعدا می خواین ج این مزخرفاتتونو بدین منم بابام نیروهای مسلحه کدووووم سهمیه اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خو اگه سهمیه داشتم ک مث خر مجبور نبودم درس بخونم والا دیروزم یکی میگفت ب سرهنگا ماهی 20 تومن میدن من نمیدونم این خزعبلاتو از کجااها ملت در میارن شور و از مزه بردین دیگه
      برای افغانی ها هم نترکین جنم و عرضه و البته غیرت دارن میرن سوریه و ... می جنگن شهید میشن سهمیه میگیرن عوضش شما میتونین راست راست بشینین زیر کولر دری وری بزنین فعلا ک ی کارگر افغانی 15 16 ساله خیلی پرتلاشتر از ی سری پسر سوسول ایرانیه والااا
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 20 تیر 1395 در ساعت 21:59 دلیل: طبق قانون 9 انجمن

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadaf نمایش پست ها
      من نمیدونم چه جور بعدا می خواین ج این مزخرفاتتونو بدین منم بابام نیروهای مسلحه کدووووم سهمیه اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خو اگه سهمیه داشتم ک مث خر مجبور نبودم درس بخونم والا دیروزم یکی میگفت ب سرهنگا ماهی 20 تومن میدن من نمیدونم این خزعبلاتو از کجااها ملت در میارن شور و از مزه بردین دیگه
      برای افغانی ها هم نترکین جنم و عرضه و البته غیرت دارن میرن سوریه و ... می جنگن شهید میشن سهمیه میگیرن عوضش شما میتونین راست راست بشینین زیر کولر دری وری و حرف مفت بزنین فعلا ک ی کارگر افغانی 15 16 ساله خیلی پرتلاشتر از ی سری پسر سوسول ایرانیه والااا
      فعلا کنکور داریم نمیتونیم بریم سوریه داعش کشی

4. Top | #94
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من یکی در مورد سهمیه هم قضاوت نمیکنم ما ی همسایه داشتیم موجی بود بچه هاشم دارن پزشکی می خونن حالا دکترم بشن این همه آسیبی ک این همه سال از دیدن فرق بین بابای خودشون و بابای بقیه دیدن و کی می خواهد جبران کنه؟ الانم دارم ب این فک میکنم عشاق سهمیه و کسایی ک دارینب خانواده شهدا و جانبازا ب خاطر داشتن سمیه بدوبیراه میگین پاشین ب جای سرف توی نت برین سوریه و فلسطینو ماشالا همه جا جنگه کافیه بخواین برین سهمیه با آغوش باز پذیرای شماست اینجور بچه هاتون با زدن درصد کمییییی زیست پزشکی میارن

5. Top | #95
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      ای وای چه لحن بدی دارین
      بله چون این تاپیک شاید 1000 تاپیکیه ک توش ی چی درمورد سهمیه نوشته شده ی سری میان چرتتت و پرررت میگن میتونی ی گشت توی انجمن بزنی میزان چرت و پرت ها سر ب آسمون برداشته بعدشم شما ی چیزی میگید خیلی ها باور میکنن مثلن همین نیروهای مسلح این تن بمیره چه سهمیه ای دارن؟ حداقل بگو من بدونم 2 روز دیگه بهم گفتن سهمیه داری بدونم چی کجا کی؟

6. Top | #96
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه کلام حسبی الله و نعم الوکیل...اون دنیا کجا میخوان فرار کنن؟؟جواب چند نفر رو بدن؟؟کنکور الکی نیس مسیر زندگی ادمو عوض میکنه...جگرم خون شد

7. Top | #97
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بخاطر انتقاد از وضع موجود دارن به ما انگ بی غیرتی و بی جنمی میزنن

خیلی جالبه بخدا

قربون و فدای اون مدرک پزشکی برم که با زیست 8 درصد شرو شده

مام باید خودمونو جر بدیم بریم معدل و ترمیمو کوفت کنیم و مث خر بخونیم تا شاید زیر 3000 آوردیم پردیسی...مازادی چیزی بیاریم لاقل...

خیلی خوبه که از آدمایی که رفتن جونشونو فدای وطنشون کردن یا عضوشونو از دست دادن تقدیر بشه...

اما خداییش زیست 8 درصدپزشکی؟نمیتونم درک کنم احتمالا اشکال از قشر مخ بندس

8. Top | #98
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله چون این تاپیک شاید 1000 تاپیکیه ک توش ی چی درمورد سهمیه نوشته شده ی سری میان چرتتت و پرررت میگن میتونی ی گشت توی انجمن بزنی میزان چرت و پرت ها سر ب آسمون برداشته بعدشم شما ی چیزی میگید خیلی ها باور میکنن مثلن همین نیروهای مسلح این تن بمیره چه سهمیه ای دارن؟ حداقل بگو من بدونم 2 روز دیگه بهم گفتن سهمیه داری بدونم چی کجا کی؟
      خب منم ازبقیه شنیدم چرادعواداری؟اصلاباباسهمیه مهمیه به ماربطی نداره خیالتون راحت شد دیگه هم اصلا تواین تایپیکانمیرم چون حوصله جروبحث ندارم نتیجه گرفتم همین وقت زیست بخونم بیش تربه کارم میاد

9. Top | #99
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      بخاطر انتقاد از وضع موجود دارن به ما انگ بی غیرتی و بی جنمی میزنن

خیلی جالبه بخدا

قربون و فدای اون مدرک پزشکی برم که با زیست 8 درصد شرو شده

مام باید خودمونو جر بدیم بریم معدل و ترمیمو کوفت کنیم و مث خر بخونیم تا شاید زیر 3000 آوردیم پردیسی...مازادی چیزی بیاریم لاقل...

خیلی خوبه که از آدمایی که رفتن جونشونو فدای وطنشون کردن یا عضوشونو از دست دادن تقدیر بشه...

اما خداییش زیست 8 درصدپزشکی؟نمیتونم درک کنم احتمالا اشکال از قشر مخ بندس
      اگه منظورتون ب صحبت منه عذر میخوام با این ک من گفتم اون افراد این ویژگی ها رو دارن حالا شما جزو اون افراد نیستید دلیل نمیشه این صفاتو نداشته باشید در هر صورت خودتون با خودتون آشنایید وگرنه الآن هیشکی متضاد این صفاتو ب خودش نگرفت اینجا

10. Top | #100
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگه منظورتون ب صحبت منه عذر میخوام با این ک من گفتم اون افراد این ویژگی ها رو دارن حالا شما جزو اون افراد نیستید دلیل نمیشه این صفاتو نداشته باشید در هر صورت خودتون با خودتون آشنایید وگرنه الآن هیشکی متضاد این صفاتو ب خودش نگرفت اینجا
      خواهش میکنم.....نه من فعلا درگیر درصدا هستم...

خیلی جالبن نه؟

آب از سر هرچی پشت کنکوری مثل منه گذشته تا حالا حالا داشته باشیم این صفاتو یا نه

11. Top | #101
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      خواهش میکنم.....نه من فعلا درگیر درصدا هستم...

خیلی جالبن نه؟

آب از سر هرچی پشت کنکوری مثل منه گذشته تا حالا حالا داشته باشیم این صفاتو یا نه
      مطمئن باشین چیزی ک آسون بدست میاد بسی آسون تر از دست میره شما اگه فک می کنین تلاش و کوشش عالی کردین چرا باید ب خاطر درصد بقیه هنگ کنین؟ آخرش اسم اون کسی میمونه ک با تلاش خودش ی چیزیه و بدست آورده وگرنه دنیا پر از آدماییه ک خودشونو ب واسطه دیگران می کشن بالا (امیدوارم این یکیو کسی ب خودش نگیره

12. Top | #102
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      کنکور نزدیکه

این بحث ها رتبه نمیشه

موفق باشید

تاپیک مشابه

http://forum.konkur.in/thread38347.html

بسته

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن