خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات

Post ☻↓4تا سوال حساس و تعیین کننده کنکور|باتجربه ها تشریف بیارن↓

سلام دوستان.

سوال اول: اگه هم ی اختصاصی ها رو سفید بدم و همه ی عمومی ها در حد 20 رتبه حدودا چند میشه؟

سوال دوم: اگر همه ی سوالات یک درسو گزینه ی سه بزنم درصد احتمالی چند میشه؟

سوال سوم : یه سوالی دارم که بیشتر از یک ساله ذهنمو درگیر کرده. ترتیب نشستن داوطلبا سر جلسه کنکور به چه صورته.

بر اساس فامیلیه؟ معدله؟ یا به صورت رندومه؟

یا اگه بر اساس شماره داوطلبی هست، این شماره داوطلبی خودش بر چه اساسی انتخاب شده.

سوال چهارم: همونطور که مستحضرید سوالات کد های متفاوت دارند و ممکنه گزینه ی سه ی شما گزینه ی چهار نفر جلویی باشه ...

حالا یه سوال، توی کنکور 94 از چند تا کد مختلف استفاده شد؟

و اینکه اینکه تمام افراد دورت کد های متفاوت دارن؟ (که تقریبا غیرممکنه و نیاز به تنوع شدیدی داره) یا فقط ردیفی که توش نشستی یا ستونی که توش نشستی یا کلا بگید پارسال برای شما چجوری بود.

untitl25225ed.jpg

الان یه سری از دوستان فاز نصیحت میگیرن، عزیز دلم فقط میخوام بدونم جلسه کنکور چند چنده با خودش

...
      ویرایش توسط H03ein : 20 تیر 1395 در ساعت 06:18

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      براساس معدله!!!
      از پاسخنامه هم خبر دقیقی ندارم ولی اینجور ک شنیدم نفرجلویی پشت سری سمت چپی و راستی کدهای مختلف دارن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط گزینه 3 رو بزنی و شانس هم داشته باشی حدود 10 درصد میشه
      البته مونده به شانس یه بار برا من منفی هم شد

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رتبه بین 15 تا 20 هزار
      درصد بین 3 تا منفی 3.چون کنکور ی ازمون استاندارده و تعداد گزینه یک و دو و سه وچهار تو جوابا برابره و فقط تو بعضی درسا چون بر چهار بخش پذیر نیس چنتا گزینه ی پاسخ بیشتر داره
      بر اساس معدل جات مشخص میشه ک مثلا تو کدوم کلاس و کدوم منطقه بشینی و بعد تو همون منطقه بر اساس فامیلی میشینین
      من پارسال تا دفترچه e رو شنیدم ک رفیقم گرفته بود...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سوال اول: اگه هم ی اختصاصی ها رو سفید بدم و همه ی عمومی ها در حد 20 رتبه حدودا چند میشه؟ حالا چرا 20 .40-50 بزن عمومیاتو دیگه رتبه زیر 15000 بیاری.

سوال دوم: اگر همه ی سوالات یک درسو گزینه ی سه بزنم درصد احتمالی چند میشه؟یامنفی میشه یا زیر ده درصد یا به سی درصد میرسه . معلوم نمیکنه ریسکه . بستگی به کد دفترچه وشانست داره.
      سوال سوم : یه سوالی دارم که بیشتر از یک ساله ذهنمو درگیر کرده. ترتیب نشستن داوطلبا سر جلسه کنکور به چه صورته.

یا اگه بر اساس شماره داوطلبی هست، این شماره داوطلبی خودش بر چه اساسی انتخاب شده.
      فکر کنم براساس شماره داوطلبی باشه اما اینو بدون اگر شهر ومنطقه ای که موقع ثبت نام وارد کردی با دوستات که هم مدرسه ایت هستن واونا هم همون شهرو منطقه روزدن باشه با دوستات تو یه کلاس می افتید .
      سوال چهارم: همونطور که مستحضرید سوالات کد های متفاوت دارند و ممکنه گزینه ی سه ی شما گزینه ی چهار نفر جلویی باشه ...

مال من با سمت راستیم یکی بود باچپی جلویی عقبی فرق داشت . فکر کنم 5تا کد abcde باشه حالا یا یکی کمتر یا یکی بیشتر .

و اینکه اینکه تمام افراد دورت کد های متفاوت دارن؟ (که تقریبا غیرممکنه و نیاز به تنوع شدیدی داره) یا فقط ردیفی که توش نشستی یا ستونی که توش نشستی یا کلا بگید پارسال برای شما چجوری بود.

عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad2052 نمایش پست ها
      رتبه بین 15 تا 20 هزار
      درصد بین 3 تا منفی 3.چون کنکور ی ازمون استاندارده و تعداد گزینه یک و دو و سه وچهار تو جوابا برابره و فقط تو بعضی درسا چون بر چهار بخش پذیر نیس چنتا گزینه ی پاسخ بیشتر داره
      بر اساس معدل جات مشخص میشه ک مثلا تو کدوم کلاس و کدوم منطقه بشینی و بعد تو همون منطقه بر اساس فامیلی میشینین
      من پارسال تا دفترچه e رو شنیدم ک رفیقم گرفته بود...
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena.p نمایش پست ها
      براساس معدله!!!
      از پاسخنامه هم خبر دقیقی ندارم ولی اینجور ک شنیدم نفرجلویی پشت سری سمت چپی و راستی کدهای مختلف دارن
      نقل قول نوشته اصلی توسط _7challenger6_ نمایش پست ها
      سوال اول: اگه هم ی اختصاصی ها رو سفید بدم و همه ی عمومی ها در حد 20 رتبه حدودا چند میشه؟ حالا چرا 20 .40-50 بزن عمومیاتو دیگه رتبه زیر 15000 بیاری.

سوال دوم: اگر همه ی سوالات یک درسو گزینه ی سه بزنم درصد احتمالی چند میشه؟یامنفی میشه یا زیر ده درصد یا به سی درصد میرسه . معلوم نمیکنه ریسکه . بستگی به کد دفترچه وشانست داره.

فکر کنم براساس شماره داوطلبی باشه اما اینو بدون اگر شهر ومنطقه ای که موقع ثبت نام وارد کردی با دوستات که هم مدرسه ایت هستن واونا هم همون شهرو منطقه روزدن باشه با دوستات تو یه کلاس می افتید .

مال من با سمت راستیم یکی بود باچپی جلویی عقبی فرق داشت . فکر کنم 5تا کد abcde باشه حالا یا یکی کمتر یا یکی بیشتر .

ببخشین چنین چیزی چطور ممکنه کسی بتونه با عمومی بیست و اختصلصی سفید بیست هزار شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رتبه اوی منطقه رو میگین یا کشوری؟؟؟اگه ننطقس منطقه چن؟؟؟
      اخه جالب بود واسم توی سایت کانون زدم رتبه رو صدهزلر داد
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      احتمالا 5 تا دفترچه مختلف داشته باشن جوری که نفر جلویی و عقبی و سمت راست و چپ فرق کنن.ولی خب بستگی داره یه موقع میبینی ترتیب صندلی ها جوری بوده که کم و زیاد شده و ممکنه چهارنفر اطرافت همشون متفاوت نباشن و باید بگم که این که شما کجا بشینی کاملا بر حسب معدله.من معدلم از همکلاسیام بیشتر بود.پارسال روز کنکور اصلا هیچکدومشون تو ساختمونی که من بودم نبودن.بعدا فهمیدن بر حسب معدل بوده.فقط میدونم بر حسب معدل مثلا میگن شما تو سالن دانشگاه باید بشینی.ولی اینکه توی سالن بچه ها رو بر چه اساسی شماره بندی میکنن نمیدونم.احتمالا بر اساس خود معدل باشه یا اسم و فامیل
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)