خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بازم مرسیییییییییییییییییییییی یییی از جزوه ی بینهایت خوبتون
      ویرایش توسط nima2580 : 21 تیر 1395 در ساعت 19:38

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      دانلود جزوه توابع مرکب مسعود قهرمانی

لینک کمکی

دانلود مستقیم
      ممنون که قرار دادید خوبه که این توضیحاتشم پیوست بشه
      مژده کنکوری ها⛔️
      بنا به استقبال و دلگرمی های شما دوستان عزیز هر طور که بود
      قسمت دوم سری جزوه های سورپرایزی و آمپولی������������ � ������ این روزای آخر کنکور رو براتون آماده کردیم.
      این قسمت درمورد "توابع مرکب" هستش که یه تسته تقریبا ثابت ، تو کنکور ریاضی و تجربیه.خوب بخونیدش تا سر جلسه راحت این تست رو بزنید������������
      امیدواریم مورد استفاده واقع بشه☺️☺️
      التماس دعا @
      math
      _new
      از اینجا دریافت کنید�������������� ����������
      کانال ریاضیات از نگاهی نو (مخصوص کنکوری ها و دانشجویان شامل جزوه و عکس و کتاب و.... مربوط به ریاضی) math_new@
      telegram.me\math_new
      http://uupload.ir/files/pj7_newddd.jpg

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بعد کنکورم جزوه بزارین من همشو میخوام
      راستی راه های ارتباطی با شما چیه ؟
      چطور از چیزایی که میزارین مطلع بشم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه مبحث مشتقو هم بزارید ممنون میشم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima2580 نمایش پست ها
      سلااااااااااااااااااااااا ام اقای قهرمانی من عاشق جزوه هاتونم اینم خوندم خواهشا تا قبل از کنکور قسمتهای دیگشو هم بذارررررررررررررررررررررر رررررررررررررررررر
      سلام از این بابت خوشحالم.
      والا من همه ی این جزوه هارو تو این چند روز دارم مینویسم.و همه ی کاراشم خودم انجام میدم از تحلیل تستا گرفته تا جواب دادن و تایپ و ادیتشون.
      واسه همین چون وقت زیادی تا کنکور نمونده بهتره که همین جزواتی که دادم رو خوب مطالعه کنید.
      چون زیادم خوب نیست تو این چند روز مطالب زیادی رو به صورت فشرده یاد بگیرید.
      کانال ریاضیات از نگاهی نو (مخصوص کنکوری ها و دانشجویان شامل جزوه و عکس و کتاب و.... مربوط به ریاضی) math_new@
      telegram.me\math_new

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima2580 نمایش پست ها
      بعد کنکورم جزوه بزارین من همشو میخوام
      راستی راه های ارتباطی با شما چیه ؟
      چطور از چیزایی که میزارین مطلع بشم
      از طریق کانالم میتونید با من در ارتباط باشید.
      telegram.me\math_new

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loveooooops نمایش پست ها
      میشه مبحث مشتقو هم بزارید ممنون میشم
      سلام.به اونیکی دوستمونم توضیح دادم.خیلی از مباحث دیگه هستن که میتونم اینطوری واسشون جزوه بدم اما چون دیگه وقت زیادی واسه تهیشون ندارم و دیگه تا کنکورم چیزی نمونده بهتره تمرکزتون رو همین دو تا جروه باشه.
      موفق باشید
      telegram.me\math_new

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      حالا نمیشه سعی تون رو بکنید یه جزوه دیگه برامون بفرستین خواهشاااااااااااااااااااا ااااااااااااااا

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      امممممممممممممممم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.امیدوارم کنکور رو ترکونده باشید :d
      از اون دو مبحث یا دو قسمتی که ما واسش جزوه آمپولی طرح کردیم
      از "مبحث قانون سینوس ها و کسینوس ها" امسال نه تو کنکور تجربی و نه تو کنکور ریاضی (هم داخل و هم خارج) ازش سوال نیومد(بچه های 96 حواسشون رو جمع کنن که به احتمال زیاد سال بعد حتما میاد)
      اما از قسمت دوم جزوات آمپولی(یعنی توابع مرکب) هم تو کنکور ریاضی و هم تو کنکور تجربی (هم داخل و هم خارج) ازش مستقیما سوال اومد.
      نکته جالب اینه که شاید سوال 135 کنکور تجربی داخل یه خورده تیپش فرق داشت (که اونم خیلی راحت بود اگر یه خورده پایتون قوی بود و جزوه رو خونده بودید راحت میزدید) و گرنه
      سوال 107 ریاضی داخل ، با توجه به نکته های جزوه واقعا آب خوردن بود.اگر از اون تکنیکی که تو سوال داخل تجربی 94 تو جزوه بهتون یاد دادیم استفاده میکردید تا مرحله اول که تعیین دامنه لگاریتم بود میرفتید راحت با حذف گزینه جواب به دست میومد اصلا لازم نبود تا تهش برید (زیر 30 ثانیه میشد زد با اون چیزی که بهتون گفتیم)
      سوال 135 تجربی خارج هم عینا مثه سوال داخل ریاضی 93 بود که تو جزوه براتون حل کردیم حتی یه لول سخت ترشو که سوال داخل ریاضی 92 بود رو هم براتون حل کردیم(آدم واقعا تعجب میکنه به همین راحتی میتونستن بچه های خارج بزنن این تستو البته اگر جزوه مارو خونده بودن :d )
      و اما سوال 107 خارج ریاضی هم دقیقا مشابه تجربی داخل 94 بود که تو جزوه براتون حل کرده بودیم.
      4 تا سوالی که امسال تو کنکور داخل و خارج (ریاضی و تجربی ) از مبحث توابع مرکب رو ببینید و با اون جزوه ای که واستون نوشتیم مقایسه کنید میبینید که سه تاشون رو عینا براتون حل کرده بودیم اگر خوب جزوه رو میخوندید راحت میشد این تستارو زد که امیدواریم اینطور بوده باشه
      انشالا برای بچه های 96 اگر وقت کنیم از اردیبهشت و سر فرصت واسشون جزوه مباحث دیگرو هم مینویسیم تا بیشتر بتونن درصدشونو ارتقا بدن.
      نکته ای که دوست دارم بگم اینه که همیشه سعی میکنم با راه حل های تشریحی و منطقی که همه جا جواب بده براتون جزوه بنویسم.
      متاسفانه بعضی از جزوه های کنکوری فقط حقه و کلکه و نکاتشون جامع و کلی نیست و ممکنه سر جلسه جواب نده(به نظرم اصلا چیزی تحت عنوان آموزش ریاضی توشون نیست)
      دوستان در ضمن اگر دوست داشتید ریاضی رو از نگاهی جدید تر و باحال تر ببینید به کانالم سربزنید.خوشحال میشم.(البته اگر دوستان به پایه تبلیغات نزارن این جمله رو :d )
      telegram.me\math_new

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن