خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question راهنمایی واسه خوندن برا کنور 96

سلام به دوستای عزیزم به راهنمایتون نیاز دارم
      برا خوندن واسه کنکور 96

میدونم دیره واسه شروع کردن ( کاچی بهتر از هیچی )

اول از همه من الان سال سوم تجربیم میرم واسه چهارم
      ی درس ( ریاضی ) رو باید شهریور امتحان بدم

هدفم برا پرستاریه چون با شناختی از خودم دارم پرستاری رو بنونم بیارم یا شایدم رشته بهتری قبول شدم

خب حالا سوالام خخخخ

من منطقه 3 ( ایلام ) هستم باید رتبم چند بشه تا پرستاری قبول شم ؟

( اگه راشته بهتری میدونید با این شراط امکانش هست بیارم بهم بگین )

چ کتاب هایی (منابعی ) برای خودندن واسه کنور مناسبه ؟

روزی چقدر وقت بزارم ؟

اگه نکته ای / راهنمایی / پیشنهادی چیزی دارین بهم بیگن خیلی ممنون میشم

راستی نگین برو تو کانون ثبت نام کن چون وضع مالی مناسب نیست

مرسی دوستان ک وقت گزاشتین واسه خوندن

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میتونی از مدیر بخوای به قلم معرفیت کنه تا بورسیه شی اینجوری پکیج کتابم میگیره لازم نیستواسه بعضی درسا زیاد کتابکار بگیری در ضمن زرد عمومی و اختصاصیم که مهمه خودشون میدن با کتاب عید
      هنوز اول راهه واسه یک شدنم وقت هست واسه هر چی دوسش داری بخون همچین میگی با این شرایط انگار چشه شما تضمینی از الان بخونی پزشکی دانشگاه تهرانی ( همون امضای من)
      از الان وقت بذار رو نقاط ضعفت دروس اختصاصی و آرایه ادب و قرابت معنایی و عربی
      روزی ۶ساعت بخون از شهریور ۸ ساعت البته هر چی بیشتر بهتر حداکثر ۱۰ساعت تا وسطراه ترمز نبری
      منابع خوب با توجه به تحقیقات یک ماهم
      ادبیات: گاج توسی، لقمه تاریخ ادبیات و املا ،حتما نشر دریافت هامون سبطی
      میگن هفت خوان خیلی سبز خوبه ندارمش ولی میتونی نمونه شو از سایتش دانلود کنی
      برای قرابت میگن نشرالگوم خوبه که بازم ندارمش ولی گاج توسی و نشر دریافت با هم کاملا

عربی:اگه ضعیفی واسه هر دو سال گاج سبز+گاج توسی یا خیلی سبز
      خیلی سبز ‌کامل و قشنگ توضیح داده گاجو ندارم توسیشو
      میگن آقای ناصح زاده که رایگان میتونی دان کنیم عالیه

دینی:گاج توسی با خط ویژه

زبان:مبتکران اناری عالیه پیششو دارم فوقالعاده توضیح داده+اگه خواستی منبعت کامل باشه گاج توسی+لقمه املا البته اگه لغت نامه جیبی مبنکران یا گاجو بدن به لقمه نیازی نیست
      برای متن و کلوزم کتاب از ‌متن نترسیم

زمین:هفت چیز خیلی سبز که جامعم هست
      ریاضی:گاج توسی یا خیلی سبز یا مهروماه خیلی فرق ندارن فقط تو گاج و خیلی سبزتست زیر درسنامه مربوطس ولی تو مهروماه اول کلا درسنامه است البته طبقه بندی شده بعدم کلا تست طبقه بندی شده
      میگن خیلی سبز از مهروماه سخت تره و وایه شروع مناسب نیست
      در ضمن شنیدم کتاب کوله پشتی کاملا قشنگ ریاضی رو توضیح داده اما ندارمش

زیست:اگه ضعیفی و احتیاج داری یکی مطالبو کاملا برات ترکیب و تفهیم کنه فاگوزیست فقط دوم سومو بخری کافیه فک کنم+نشرالگو هر سه سال+همایش عمارلو

فیزیک:چهار جلدی گاج توسی

شیمی:مبتکرانو که همه میشناسن درسنامش عالیه فقط تستاش چندان جالب نیست اونو با تیت گاج توسی جامع بخونی عالیه
      البته میگن خیلی سبزم خوبه در حقیقت درسنامش کپی مبتکرانه ولی انگار تستاش بهترن
      یه لقمه حفظیات با تصویرم بگیر از همون اول بخون

البته من کتابکاری زیادی دارم و خیلی کتابکارم تو بازار هست اینها گلچین بهترین ها هستن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقا ارمیا نمایش پست ها
      میتونی از مدیر بخوای به قلم معرفیت کنه تا بورسیه شی اینجوری پکیج کتابم میگیره لازم نیستواسه بعضی درسا زیاد کتابکار بگیری در ضمن زرد عمومی و اختصاصیم که مهمه خودشون میدن با کتاب عید
      هنوز اول راهه واسه یک شدنم وقت هست واسه هر چی دوسش داری بخون همچین میگی با این شرایط انگار چشه شما تضمینی از الان بخونی پزشکی دانشگاه تهرانی ( همون امضای من)
      از الان وقت بذار رو نقاط ضعفت دروس اختصاصی و آرایه ادب و قرابت معنایی و عربی
      روزی ۶ساعت بخون از شهریور ۸ ساعت البته هر چی بیشتر بهتر حداکثر ۱۰ساعت تا وسطراه ترمز نبری
      منابع خوب با توجه به تحقیقات یک ماهم
      ادبیات: گاج توسی، لقمه تاریخ ادبیات و املا ،حتما نشر دریافت هامون سبطی
      میگن هفت خوان خیلی سبز خوبه ندارمش ولی میتونی نمونه شو از سایتش دانلود کنی
      برای قرابت میگن نشرالگوم خوبه که بازم ندارمش ولی گاج توسی و نشر دریافت با هم کاملا

عربی:اگه ضعیفی واسه هر دو سال گاج سبز+گاج توسی یا خیلی سبز
      خیلی سبز ‌کامل و قشنگ توضیح داده گاجو ندارم توسیشو
      میگن آقای ناصح زاده که رایگان میتونی دان کنیم عالیه

دینی:گاج توسی با خط ویژه

زبان:مبتکران اناری عالیه پیششو دارم فوقالعاده توضیح داده+اگه خواستی منبعت کامل باشه گاج توسی+لقمه املا البته اگه لغت نامه جیبی مبنکران یا گاجو بدن به لقمه نیازی نیست
      برای متن و کلوزم کتاب از ‌متن نترسیم

زمین:هفت چیز خیلی سبز که جامعم هست
      ریاضی:گاج توسی یا خیلی سبز یا مهروماه خیلی فرق ندارن فقط تو گاج و خیلی سبزتست زیر درسنامه مربوطس ولی تو مهروماه اول کلا درسنامه است البته طبقه بندی شده بعدم کلا تست طبقه بندی شده
      میگن خیلی سبز از مهروماه سخت تره و وایه شروع مناسب نیست
      در ضمن شنیدم کتاب کوله پشتی کاملا قشنگ ریاضی رو توضیح داده اما ندارمش

زیست:اگه ضعیفی و احتیاج داری یکی مطالبو کاملا برات ترکیب و تفهیم کنه فاگوزیست فقط دوم سومو بخری کافیه فک کنم+نشرالگو هر سه سال+همایش عمارلو

فیزیک:چهار جلدی گاج توسی

شیمی:مبتکرانو که همه میشناسن درسنامش عالیه فقط تستاش چندان جالب نیست اونو با تیت گاج توسی جامع بخونی عالیه
      البته میگن خیلی سبزم خوبه در حقیقت درسنامش کپی مبتکرانه ولی انگار تستاش بهترن
      یه لقمه حفظیات با تصویرم بگیر از همون اول بخون

البته من کتابکاری زیادی دارم و خیلی کتابکارم تو بازار هست اینها گلچین بهترین ها هستن
      سلام
      مرسی ک وقت گذاشتین و کامل توضیح دادین

اون قسمت بورسیه ک گفتین شریطش چیه؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اپ ...!
      [نمیدونسم از کجا تاپیک رو اپ کنم ب همین خاطر دستی اپش کردم]

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezajasemi نمایش پست ها

سلام به دوستای عزیزم به راهنمایتون نیاز دارم
      برا خوندن واسه کنکور 96

میدونم دیره واسه شروع کردن ( کاچی بهتر از هیچی )

اول از همه من الان سال سوم تجربیم میرم واسه چهارم
      ی درس ( ریاضی ) رو باید شهریور امتحان بدم

هدفم برا پرستاریه چون با شناختی از خودم دارم پرستاری رو بنونم بیارم یا شایدم رشته بهتری قبول شدم

خب حالا سوالام خخخخ

من منطقه 3 ( ایلام ) هستم باید رتبم چند بشه تا پرستاری قبول شم ؟

( اگه راشته بهتری میدونید با این شراط امکانش هست بیارم بهم بگین )

چ کتاب هایی (منابعی ) برای خودندن واسه کنور مناسبه ؟

روزی چقدر وقت بزارم ؟

اگه نکته ای / راهنمایی / پیشنهادی چیزی دارین بهم بیگن خیلی ممنون میشم

راستی نگین برو تو کانون ثبت نام کن چون وضع مالی مناسب نیست

مرسی دوستان ک وقت گزاشتین واسه خوندن
      سلام همون طور که اقا ارمیا گفتن بورسیه قلم چی خوبه اما اگه قلم چی نمیخوای بری برو گزینه دو تو تابستان نقاط ضعفت نوسانی و هرچی رو به قوت تبدیل کن حتی زمینروزی 5تا8 بخون مهمتر سعی کن متعادل باشی روزی 10 ساعت تابستون بخونی میبری جمعه هارم جمع بندی کن از هفته قبل و مباحث بیش از 2 هفته قبل اما منابع(تو تابستان غیر فهم ادبی و زبان فارسی و عربی رو عمومی دیگه وقت نذار
      ادبیات:تابستان سعی کن هر شب 1 صفحه حافظ بخونی وارایه و مفهومش رو مشخص کنی اما منبع گاج الگو دریافت و خیلی سبز ببین با کدوم بیشتر حال میکنی برو سراغ همون از اینترنت قسمتیش رو دانلود کن بعد برو بخرش
      عربی:اگه ضعیفی مبتکران و گرنه خیلی سبز و گاج
      دینی:گاج خیلی سبز
      زبان:من با مبتکران اناری حال میکنم اما گاج هم خوبه از متن نترسیم کیاسالار هم خوبه
      زمین:هفت چیز خیلی سبز کافیه با کتاب
      زیست:خیلی سبز فاگوزیست همایش تخته سیاه(برای زنتیک)خوبن برای تست الگو و گاج(الگو بهتره)
      شیمی:من عاشق مبتکرانم(اگه گرفتی تکمیلیشم بگیر اونوقت بهتر از هر منبع دیگه است)اما اگه خوشت نیومد خیلی سبز هم بد نیست
      فیزیک:2تا انتشارات برای عالی زدن است یکی گاج یکی خیلی سبز(من اینو توصیه میکنم)اما اگه ضعیفی برو سراغ ابی قلم چی
      ریاضی:خیلی سبز بهتر از همست بعدش تخته سیاه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان که این مطلب رو دارم میخونم فردا اول مرداد هنوزم میگی دیر نیست من خیلی ضعیفم رو حساب تجربه میگی یا...؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezajasemi نمایش پست ها
      سلام
      مرسی ک وقت گذاشتین و کامل توضیح دادین

اون قسمت بورسیه ک گفتین شریطش چیه؟
      یه معرفی نامه از مدیرت میگیری میبری قلم چی
      به همین راحتی بورسیه میشی
      شرایطش داشتن معدل بالای ۱۸ و شرایط خانوادگی و ایناست
      البته همش فرمالیتس همون معرفی نامه رو بگیری حله

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseknc نمایش پست ها
      الان که این مطلب رو دارم میخونم فردا اول مرداد هنوزم میگی دیر نیست من خیلی ضعیفم رو حساب تجربه میگی یا...؟
      سلام کی گفته دیره...به خدا اینا همش فکرای غلطیه که بچه ها تو سال اول دارن...اینقدر کاملگرا نباش و از فردا شروع کن منم سال قبل مثل تو بودم ولی باور کن آخرش به جایی میرسی که به خودت میگی اگه از دی یا بهمن هم خوب شروع کرده بودم حداقل نتیجم خیلی خیلی بهتر بود...نذار این فکر که وقت گذشته و عقبم از بقیه و...باهات بمونه و به نظرم حتی تا آخرین روزها هم به پشت کنکور موندن و این چیزا فکر نکن...باشه درسته که ضعیفی...ولی اگه فردا بخونی از امروز که وضعت خیلی بهتره...تو از فردا با توکل به خدا جدی شروع کن و واقعا مایه بذار بهت قول میدم از خیلیا جلو میزنی...موفق باشی
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Monsieur Ali نمایش پست ها
      سلام کی گفته دیره...به خدا اینا همش فکرای غلطیه که بچه ها تو سال اول دارن...اینقدر کاملگرا نباش و از فردا شروع کن منم سال قبل مثل تو بودم ولی باور کن آخرش به جایی میرسی که به خودت میگی اگه از دی یا بهمن هم خوب شروع کرده بودم حداقل نتیجم خیلی خیلی بهتر بود...نذار این فکر که وقت گذشته و عقبم از بقیه و...باهات بمونه و به نظرم حتی تا آخرین روزها هم به پشت کنکور موندن و این چیزا فکر نکن...باشه درسته که ضعیفی...ولی اگه فردا بخونی از امروز که وضعت خیلی بهتره...تو از فردا با توکل به خدا جدی شروع کن و واقعا مایه بذار بهت قول میدم از خیلیا جلو میزنی...موفق باشی
      خیلیییییییییییییی ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)