خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راستي من قبول ميشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام استاد
      من رتبه 11000 منطقه 2 اروميه شدم ميشه بگيد اصلا قبول ميشم يانه؟ فقط رشته هاي مهندسي شبانه يا روزانه؟
      سال پيش فردي بارتبه 13000سهميه برق مرند تبريز قبول شده ممكنه من هم قبول بشم؟
      راستي براي قبولي در 3دانشگاه مالك اشتر . امام علي . شهيد ستاري .چه رتبه اي بايد اورد يعني من قبول مي شم؟
      به هر حال اين كنكور جوري حالمو گرفته كه هركي رو ميبينم ميگم من قبول ميشم
      راستي من قبول ميشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟http://konkur.us/images/smilies/blue64/15.png

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fardad2105 نمایش پست ها
      سلام استاد
      من رتبه 11000 منطقه 2 اروميه شدم ميشه بگيد اصلا قبول ميشم يانه؟ فقط رشته هاي مهندسي شبانه يا روزانه؟
      سال پيش فردي بارتبه 13000سهميه برق مرند تبريز قبول شده ممكنه من هم قبول بشم؟
      راستي براي قبولي در 3دانشگاه مالك اشتر . امام علي . شهيد ستاري .چه رتبه اي بايد اورد يعني من قبول مي شم؟
      به هر حال اين كنكور جوري حالمو گرفته كه هركي رو ميبينم ميگم من قبول ميشم
      راستي من قبول ميشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟http://konkur.us/images/smilies/blue64/15.png

سلام .11 هزار منطقه دو و اونم پسر شانس خوبی داره برای روزانه ها و حتی شبانه های تاپ . دانشگاه هایی که گفتی چند برابر ظرفیت اعلام قبولی دارن ولی در مصاحبه رد صلاحیت می کنن . پس نمیشه ثابت گفت . علاقه داری ازشون انتخاب کن . انتخاب رشته رایگان سایت گزینه دو هم انتخاب رشته کن

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن