خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

با تجربه هااا لطفا مشاور خوب معرفی کنین

سلام دوستان
      یه خسته نباشید به دوستایی که کلی زحمت کشیدن و چیزی دیگه تا آخر راهشون نمونده
      امیدوارمممم همگی موفق بشید..

میشه لطفا اگه تو این مسیر مشاوری داشتید که انصافا کمکتون کرده و دلسوزانه همراهیتون کرده و پیگیر بوده و تاثیرات مثبت بودنش رو تو خودتون حس میکنین معرفی کنین ..
      واقعا خسته شدم از سرچ کردن تو انجمن و نت
      من تو شرایطی هستم که برای ادامه راهم نیاز به یه مشاور دارم ..
      پس لطفا صادقانه همه چی رو بگین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      از دوستان کسی نیست ؟؟!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2ghab نمایش پست ها
      از دوستان کسی نیست ؟؟!!!

سلام من 95 اولین کنکورمه ولی خوب کار نکردم میرم واسه 96
      من مشاور داشتم تا عید که من ترازم خوب بود نزدیک 6500-6600بود، بعد از عید من هم خودم دیگه بریدم هم مشاور جان پولشو گرفت رفت...
      در این حد که 7میلیون از ما گرفت کلا ول کرد..بعدا که بعد از عید نت گردیم شروع شد و درسو ول کردم دیدم چقدر سرم کلاه گذاشته.مثلا امثال اقای افشار یک پنجم این میگیرن..
      ببین مشاور خوب نمیتونم بهت بگم اما این رو از من گوش کن..مشاور صرف کارش برنامه دادن نیست،تو مسیر کنکور به یکی نیار داری روحیتو ببره بالا،انگیزه بهت بده.اینارو با مشاور طی کن ..
      گول اسم و رسم شو هم نخور..من دوست داشتم با بابایی و نیکخو بوده میگه راضی نیست
      میدونی چرا؟
      خیلی از مشاور کارشون فقط همون برنامه درسیه هست وقتی میبینن تو از یه جا دیگه بریدی به جای این که دستت رو بگیرن ولت میکنن چون تو دیگه براشون افتخار نمیشی..

باور کن بدون مشاور هم میشه موفق شد،بیا همین انجمن سوالاتو بپرس اما بازم اگه میخوای بگیری خیلی زیاد تحقیق کن که سرتون مثله من کلاه نره طرف جواب هم نده..
      ویرایش توسط s-1998 : 19 تیر 1395 در ساعت 19:44

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش برو تا سایت تلوبین انرژی های ایمان سرور پور شبکه اموزش شنبه ها شاید واست خوب باشه..

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آره آبجی سارا راس میگه..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بستگی ب روحیات خودت داره
      من امسال دومین کنکورمه.به اندازه موهای سرمم مشاور عوض کردم.رتبه تک رقمی /دو رقمی /سه رقمی /با تجربه و....
      همچیز بستگی ب خودت داره من سه نمونشو معرفی میکنم
      مشاور اولم یکی بود ک به زوووووور و دعوا میفرستادت سر درس حتی گاهی با خانوداه صحبت میکرد و گله میکردهرشب هم ازت درس میپرسید.ولی سبک مشاوره دادنش و برنامه هاش داغووون بود و روحیتو خراب میکرد هی میگفت قبول نمیشی و فلان و...
      یکی بود رتبه تک رقمی بود.تجربشم بالا بود.برنامه میداد تووووووپپپپپپ ولی یکم سنگین بود و باید تا اخر اجراش میکردی.گزارش میگرفت ولی اگه دو سه روز پیدات نمیشد خودشم بیخیالت میشد
      و یکی دیگه که من ب شخصه اگر قبول بشم مدیونشم کسیه که مثل دوست باهات برخورد میکنه.برنامه میده و ازت میپرسه چطور خوندی و کدومو مسلط شدی کدوم نیاز ب تکرار داره و... انگیزه میداد در حدی ک خودت علاقمند میشدی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s-1998 نمایش پست ها
      سلام من 95 اولین کنکورمه ولی خوب کار نکردم میرم واسه 96
      من مشاور داشتم تا عید که من ترازم خوب بود نزدیک 6500-6600بود، بعد از عید من هم خودم دیگه بریدم هم مشاور جان پولشو گرفت رفت...
      در این حد که 7میلیون از ما گرفت کلا ول کرد..بعدا که بعد از عید نت گردیم شروع شد و درسو ول کردم دیدم چقدر سرم کلاه گذاشته.مثلا امثال اقای افشار یک پنجم این میگیرن..
      ببین مشاور خوب نمیتونم بهت بگم اما این رو از من گوش کن..مشاور صرف کارش برنامه دادن نیست،تو مسیر کنکور به یکی نیار داری روحیتو ببره بالا،انگیزه بهت بده.اینارو با مشاور طی کن ..
      گول اسم و رسم شو هم نخور..من دوست داشتم با بابایی و نیکخو بوده میگه راضی نیست
      میدونی چرا؟
      خیلی از مشاور کارشون فقط همون برنامه درسیه هست وقتی میبینن تو از یه جا دیگه بریدی به جای این که دستت رو بگیرن ولت میکنن چون تو دیگه براشون افتخار نمیشی..

باور کم بدون مشاور هم میشه موفق شد،بیا همین انجمن سوالاتو بپرس اما بازم اگه میخوای بگیری خیلی زیاد تحقیق کن که سرتون مثله من کلاه نره طرف جواب هم نده..
      سلام دوست عزیز .. مرسی از جوابتون
      من یه فاصله ی هفت هشت ساله از تحصیل داشتم .. با وجود اینکه دانش اموز فعالی بودم درگیر کار و ازدواج شدم
      و حالااا به دلایلی دوباره میخوام شروع کنم
      البته قبل عید شروع کردم
      ولی لاک پشتی ... تا بیام با درسا مچ بشم و وسواسای کمال گرایانه مو بزارم کنار مثل سالی که گذشت زمان میگذره و دوباره ناکام
      تو خوندن مشکلی نیست .. میخونم ولی نمیدونم چطور بخونم که از تست زدن نترسم .. فراموشم نشه ... واسوسی خوندن رو بزارم کنار ...
      وگرنه این مدت با مشاوره ها ی دکتر افشار و دوستان روش برنامه ریزی دستم اومده
      نیاز دارم یکی پیگیر پیشرفتم باشه و اشتباهاتمو بگه
      نمیخوامم نجومی باشه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena.p نمایش پست ها
      بستگی ب روحیات خودت داره
      من امسال دومین کنکورمه.به اندازه موهای سرمم مشاور عوض کردم.رتبه تک رقمی /دو رقمی /سه رقمی /با تجربه و....
      همچیز بستگی ب خودت داره من سه نمونشو معرفی میکنم
      مشاور اولم یکی بود ک به زوووووور و دعوا میفرستادت سر درس حتی گاهی با خانوداه صحبت میکرد و گله میکردهرشب هم ازت درس میپرسید.ولی سبک مشاوره دادنش و برنامه هاش داغووون بود و روحیتو خراب میکرد هی میگفت قبول نمیشی و فلان و...
      یکی بود رتبه تک رقمی بود.تجربشم بالا بود.برنامه میداد تووووووپپپپپپ ولی یکم سنگین بود و باید تا اخر اجراش میکردی.گزارش میگرفت ولی اگه دو سه روز پیدات نمیشد خودشم بیخیالت میشد
      و یکی دیگه که من ب شخصه اگر قبول بشم مدیونشم کسیه که مثل دوست باهات برخورد میکنه.برنامه میده و ازت میپرسه چطور خوندی و کدومو مسلط شدی کدوم نیاز ب تکرار داره و... انگیزه میداد در حدی ک خودت علاقمند میشدی

انشا ا... که موفق باشین
      میشه معرفی کنین؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2ghab نمایش پست ها
      انشا ا... که موفق باشین
      میشه معرفی کنین؟
      خیلی ممنون.شما ببینید کدوم مشاور ب دردتون میخوره من شمارشو در اختیارتون بذارم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena.p نمایش پست ها
      خیلی ممنون.شما ببینید کدوم مشاور ب دردتون میخوره من شمارشو در اختیارتون بذارم
      لطف کنی دومی و سومی رو معرفی کنی ممنون میشم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام
      به کنکوریای مازندرانی توصیه میکنم اگه میتونن برن ساری کلینیک رشد مشاوره دکترمختاری فوق العاده است.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا نظراتون رو در مورد مشاوره گروه آموزشی تک رقمیا ، آلم و نام هم بزارین
      لطفا بیاین معرفی کنیین مشاورای خوبتون رو ..

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      همش چرته کسی میتونه راهنماییت کنه که خودش دانش اموز ضعیفی باشه بعد خودشو کشیده باشه بالا اینا تررو از بر تشخیص نمیدن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان95 ای خسته نباشیدددددد...مشاوارای خوبتون رو برا ما 96 هااااااا معرفی کنید لطفاااااااااااا

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیراز اقای صدیق

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن