خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb تابستونت رو بترکون ( از دید یک شریفی )

دوستان گلم سلام
      تو این مطلب یه چند خطی در مورد تابستون براتون میگم تایمی که من و خیلی از دوستام بهش بها دادیم و الان داریم به قولی توی کاخ آرزوهام (البته شریف همچین چیزه مالی هم نیستا!) درس میخونیم.
      همه موفق ها و رتبه برتری های کنکور سراسری در سال های اخیر استارت کارشون رو از تابستون زدن. تابستون بهترین فرصت برای کنار زدن بیش از 90% رقبای شماست. کمتر از 10% از کنکوری های هر دوره از تابستون درس خوندن رو شروع میکنن و اینجاس که مشخص میشه چطور یه دانش آموز خیلی راحت میاد و توی کنکور رتبه ی خیلی خوبی رو کسب میکنه.
      کسب رتبه سه رقمی و حتی دورقمی تو کنکور کار غیر قابل انجامی نیست بلکه به قول ما تو دانشگاه خیلی آسون تر اون چیزیه که فکرش رو میکنید.
      کسب رتبه ی خوب توی کنکور با داشتن یک مسیر قابل اتکا و روشن در کنار کاربلد ها و راهنماهای این مسیر پر پیچ و خم کاملا در دسترسه.
      حتما می دونید تو هر مسیری دونستن میانبرها میتونه رسیدن به مقصد رو خیلی خیلی ساده تر کنه و خستگی راه رو تا حدودی کاهش بده و باعث بشه تا آخرین گام ها انرژیتون رو حفظ کنید.
      به قول همه رتبه برتریها تابستون اولین میانبر تو مسیر ماراتنی کنکوره و همچنین بهترینش.
      علاه بر این وقتی شما توی تابستون دروس پایه که بیش از 50% کنکور شماست رو به صورت اصولی و درست میخونید وقتی مهر ماه میرید مدرسه با یه اعتماد به نفسه فوق العاده درس خوندتون رو ادامه میدید. تابستونی که توی روند یک سال کنکور شما ، نتایج آزمون هاتون و پرستیج علمی در سال کنکور شما بیش از اون چیزی که فکرشو می کنید تاثیر داره.
      پس همین الان عزمتون رو جذب کنید و آماده شید تا هرچقدر هم که از تابستون گذشته از همین لحظه به بعدش رو از دست ندید.
      به امید موفقیت برای همه دوستان به خصوص 96 ایی ها

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmheidania نمایش پست ها
      دوستان گلم سلام
      تو این مطلب یه چند خطی در مورد تابستون براتون میگم تایمی که من و خیلی از دوستام بهش بها دادیم و الان داریم به قولی توی کاخ آرزوهام (البته شریف همچین چیزه مالی هم نیستا!) درس میخونیم.
      همه موفق ها و رتبه برتری های کنکور سراسری در سال های اخیر استارت کارشون رو از تابستون زدن. تابستون بهترین فرصت برای کنار زدن بیش از 90% رقبای شماست. کمتر از 10% از کنکوری های هر دوره از تابستون درس خوندن رو شروع میکنن و اینجاس که مشخص میشه چطور یه دانش آموز خیلی راحت میاد و توی کنکور رتبه ی خیلی خوبی رو کسب میکنه.
      کسب رتبه سه رقمی و حتی دورقمی تو کنکور کار غیر قابل انجامی نیست بلکه به قول ما تو دانشگاه خیلی آسون تر اون چیزیه که فکرش رو میکنید.
      کسب رتبه ی خوب توی کنکور با داشتن یک مسیر قابل اتکا و روشن در کنار کاربلد ها و راهنماهای این مسیر پر پیچ و خم کاملا در دسترسه.
      حتما می دونید تو هر مسیری دونستن میانبرها میتونه رسیدن به مقصد رو خیلی خیلی ساده تر کنه و خستگی راه رو تا حدودی کاهش بده و باعث بشه تا آخرین گام ها انرژیتون رو حفظ کنید.
      به قول همه رتبه برتریها تابستون اولین میانبر تو مسیر ماراتنی کنکوره و همچنین بهترینش.
      علاه بر این وقتی شما توی تابستون دروس پایه که بیش از 50% کنکور شماست رو به صورت اصولی و درست میخونید وقتی مهر ماه میرید مدرسه با یه اعتماد به نفسه فوق العاده درس خوندتون رو ادامه میدید. تابستونی که توی روند یک سال کنکور شما ، نتایج آزمون هاتون و پرستیج علمی در سال کنکور شما بیش از اون چیزی که فکرشو می کنید تاثیر داره.
      پس همین الان عزمتون رو جذب کنید و آماده شید تا هرچقدر هم که از تابستون گذشته از همین لحظه به بعدش رو از دست ندید.
      به امید موفقیت برای همه دوستان به خصوص 96 ایی ها
      ی سوال
      توی تابستون میانگین 6 ساعت مطالعه کافیع؟
      و اینکه با ی بار خوندن از روی هر درس باید از خودمون بخایم ک مسلط شده باشیم؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب اینارو که میدونستیم ولی بازم خوب بود ..
      پ.ن : یه لحظه گفتی شریفی فک کردم فامیل بود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از شما که طبق گفته خودتون شریفیت انتظار توصیه های بهتری داشتیم اینو که الان یه مهد کودکیم میدونه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عزیزانی ک میگن میدونیم میدونیم
      بدونن (!) دانستن مهم نیست عمل کردن مهمه !
      وگرنه کنکور دو اصل بیشتر نداره تلاش و پشتکار

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه یکی کار خوب کنه میگن چرا کار خوب کرد
      اگه کار بد کنه میگن بابا چرا این کارو کرد
      http://photos02.wisgoon.com/media/pi...0786229144.jpg
      پ ن:بدون شرح و بی احترامی به کسی

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میبینمتون :دی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. بازه مطالعه توی تابستون برای هر کسی با توجه به هدفی که داره متفاوته. البته یه قالب کلی 5 تا 7 ساعت برای دانش آموزای قوی داره. منظورم کسایی هستش که خدفشون رتبه خیلی خوبه. من خودم همین حوالی مطالعه داشتم.
      برای تسلط روی دروس هم اگر روش مطالعه اصولی و درست باشه و تناسب تست و مفهومی رعایت بشه میشه با همون دفعه اول قوی شد توی درس و از دفعات بعدی با مرور تسلط رو بیشتر و بیشتر کرد.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      ی سوال
      توی تابستون میانگین 6 ساعت مطالعه کافیع؟
      و اینکه با ی بار خوندن از روی هر درس باید از خودمون بخایم ک مسلط شده باشیم؟
      سلام. بازه مطالعه توی تابستون برای هر کسی با توجه به هدفی که داره متفاوته. البته یه قالب کلی 5 تا 7 ساعت برای دانش آموزای قوی داره. منظورم کسایی هستش که خدفشون رتبه خیلی خوبه. من خودم همین حوالی مطالعه داشتم.
      برای تسلط روی دروس هم اگر روش مطالعه اصولی و درست باشه و تناسب تست و مفهومی رعایت بشه میشه با همون دفعه اول قوی شد توی درس و از دفعات بعدی با مرور تسلط رو بیشتر و بیشتر کرد.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      خوب اینارو که میدونستیم ولی بازم خوب بود ..
      پ.ن : یه لحظه گفتی شریفی فک کردم فامیل بود
      کاملا حرفتون رو قبول دارم این اولین پست بود و ایشاا... توی مطالب بعدی مفید تر کار میکنم. البته بعضی حرفای کنکور که توی سال میشنوید از هر کسی کلیشه ای هستن و فقط به صرف مهم بودن تکرار میشن.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      از شما که طبق گفته خودتون شریفیت انتظار توصیه های بهتری داشتیم اینو که الان یه مهد کودکیم میدونه
      به اون دوستتون هم گفتم که ایشاا... بهتر میشه. در ضمن یه چیزی که وقتی توی سال کنکور جلوتر برید بهش میرسید اینه که همه توی مشاوره و کلا موارد مورد نیاز کنکور اوستا هستن تقریبا 90% کنکوری ها همه چیز رو میدونن ولی تهش فقط هزار نفر زیر 1000 میشن.
      با آرزوی موفقیت

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      میشه در مورد مرور کردن به روش اصولی توضیح بدید؟
      .
      .
      روش فعلی من اینه که اولین مرور بالافاصله.دومی یک روز بعد.سومی سه روز بعد.چهارمی یک هفته بعد و آخرین مرور هم یک ماه بعد....که البته خونده های هر روزمو تو تقویم مینویسم تا قاطی نکنم.......بیشتر هم با تست مرور میکنم..
      .
      خوبه بنظرتون ؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      میشه در مورد مرور کردن به روش اصولی توضیح بدید؟
      .
      .
      روش فعلی من اینه که اولین مرور بالافاصله.دومی یک روز بعد.سومی سه روز بعد.چهارمی یک هفته بعد و آخرین مرور هم یک ماه بعد....که البته خونده های هر روزمو تو تقویم مینویسم تا قاطی نکنم.......بیشتر هم با تست مرور میکنم..
      .
      خوبه بنظرتون ؟؟؟
      سلام. قطعا یکی از پست های آینده در مورد مرور کردن خواهد بود و به طور دقیق اصول و مکانیزم مرور رو توضیح میدم.
      چیزی که مهمه اینه که برای دروس اختصاصی و عمومی شیوه مرور فرق داره. ینی مرور صرفا اون چیزی نیست که اکثرا فکرش رو میکنن حتی زدن تست بعد از خوندن یک درس اختصاصی هم نوعی مروره. در مورد درس های هم توی اختصاصی و عمومی ها فرق داره شیوه مرور که دقیق توضیح در یک پست جداگانه. در واقع رعایت کردن یه سری نکات کوجیک هستش که ماندگاری مطالب رو خیلی بیشتر میکنه برای یه دانش اموز موفق در مقابل یه دانش آموز عادی.
      بازم اگر خیلی عجله دارید و میخواید زودتر جواب کامل رو بگیرید پیغام خصوصی بدید چنتا راهکار خوب بهتون بگم.
      موفق باشید

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmheidania نمایش پست ها
      سلام. قطعا یکی از پست های آینده در مورد مرور کردن خواهد بود و به طور دقیق اصول و مکانیزم مرور رو توضیح میدم.
      چیزی که مهمه اینه که برای دروس اختصاصی و عمومی شیوه مرور فرق داره. ینی مرور صرفا اون چیزی نیست که اکثرا فکرش رو میکنن حتی زدن تست بعد از خوندن یک درس اختصاصی هم نوعی مروره. در مورد درس های هم توی اختصاصی و عمومی ها فرق داره شیوه مرور که دقیق توضیح در یک پست جداگانه. در واقع رعایت کردن یه سری نکات کوجیک هستش که ماندگاری مطالب رو خیلی بیشتر میکنه برای یه دانش اموز موفق در مقابل یه دانش آموز عادی.
      بازم اگر خیلی عجله دارید و میخواید زودتر جواب کامل رو بگیرید پیغام خصوصی بدید چنتا راهکار خوب بهتون بگم.
      موفق باشید
      پس فعلا تا وقتی که پست مربوط به مرور رو بزارید با همین روش میخونم.......ولی وژدانن تا آخر ماه دیگه کارشو کنید.ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن