خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mastersadr نمایش پست ها
      من هنوز به طور جدی شروع نکردم و خیلی نگران تقریبا یک ماه از دست رفته هستم چیکار کنم؟ قابل جبران هست؟ میشه تو این دوماه پایه رو مطالعه و جمع بندی کرد؟
      از این بعد روزی چند ساعت کافیه؟
      اصلا اصلا جای نگرانی نیست. از همین جا به بعدش رو میتونید شروع کنید البته با یک برنامه درست و اصولی که یه سری نکات ریز داشت هباشه تا بتونه این مدتی که تایمش رو از دست دادید پوشش بده.
      چیزی که خیلی اهمیت داره اینه که شما واقعا برای رسیدن به موفقیت توی کنکور برای خودتون ارزش قائل شید و تصمیم بگیرید تلاش کنید و پشتکار داشته باشید.
      وگرنه با یه برنامه که توش ساعت مطالعه به نسبت یکم بالا بره و ایستگاه های استراحت کمتر بشه میتونید توی این دو ماه با قی مونده کل پایه رو خوب بخونید و جمع بندی کنید.
      ساعت مطالعه و نوع برنامه هم بستگی به شما داره و باید مشخص باشه نقاط قوت و ضعف شما چیه و سطح علمی تون در شروع مسیر کنکور چطوریه.
      بازم اگه سوالی بود مطرح کنید جواب میدم. فقط اگر سوال شخصی دارید که فکر میکنید فقط مربوط به خودتونه اینجا مطرح نکنید.
      موفق باشید

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

پس فعلا تا وقتی که پست مربوط به مرور رو بزارید با همین روش میخونم.......ولی وژدانن تا آخر ماه دیگه کارشو کنید.ممنون
      چشم. حتما مطالبی که بیشترین فایده رو داره سعی میکنم بزارم.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmheidania نمایش پست ها
      اصلا اصلا جای نگرانی نیست. از همین جا به بعدش رو میتونید شروع کنید البته با یک برنامه درست و اصولی که یه سری نکات ریز داشت هباشه تا بتونه این مدتی که تایمش رو از دست دادید پوشش بده.
      چیزی که خیلی اهمیت داره اینه که شما واقعا برای رسیدن به موفقیت توی کنکور برای خودتون ارزش قائل شید و تصمیم بگیرید تلاش کنید و پشتکار داشته باشید.
      وگرنه با یه برنامه که توش ساعت مطالعه به نسبت یکم بالا بره و ایستگاه های استراحت کمتر بشه میتونید توی این دو ماه با قی مونده کل پایه رو خوب بخونید و جمع بندی کنید.
      ساعت مطالعه و نوع برنامه هم بستگی به شما داره و باید مشخص باشه نقاط قوت و ضعف شما چیه و سطح علمی تون در شروع مسیر کنکور چطوریه.
      بازم اگه سوالی بود مطرح کنید جواب میدم. فقط اگر سوال شخصی دارید که فکر میکنید فقط مربوط به خودتونه اینجا مطرح نکنید.
      موفق باشید
      ممنون میشم اگه نیم ساعت وقت برای من بذارید و نکات لازم رو به من بگید. چطور میتونم باهاتون در ارتباط باشم؟ تلگرام خوبه؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      از شما که طبق گفته خودتون شریفیت انتظار توصیه های بهتری داشتیم اینو که الان یه مهد کودکیم میدونه
      ارهههه شاییید همه بدونن ولی کو عمل؟!؟!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      حرفاتون درست بود.
      ولی نکته رو باید متذکر شم که گفتین 10 درصد از کنکوریا توی تابستون شروع میکنن.(اون موفقا.زیر 1000)
      داداش شاید اون موقع اونطور بوده.ولی الان مگه روزی 6-7 ساعت درس خوندن مفید توی تابستون رو داشته باشی که شاید!زیر 1000 بیای
      الان دیگه همه دارن میخونن.زیاد!
      و اصلا بنظر بنده اینطور نیست با روزی 2-3 ساعت توی تابستون فک کنین که جایی قبول میشین پزشکی
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      حرفاتون درست بود.
      ولی نکته رو باید متذکر شم که گفتین 10 درصد از کنکوریا توی تابستون شروع میکنن.(اون موفقا.زیر 1000)
      داداش شاید اون موقع اونطور بوده.ولی الان مگه روزی 6-7 ساعت درس خوندن مفید توی تابستون رو داشته باشی که شاید!زیر 1000 بیای
      الان دیگه همه دارن میخونن.زیاد!
      و اصلا بنظر بنده اینطور نیست با روزی 2-3 ساعت توی تابستون فک کنین که جایی قبول میشین پزشکی
      سلام. ببینید من سال 1394 کنکور داردم دقیقا همین پارسال و اینطور نیست که چیزایی که میگم برای سال ها قبل باشه. در ضمن چیزی که گفتم عینه واقعیت و تقریبا 10% توی تابستون با برنامه کار کنکور رو شروع میکنن.
      درسته از یه بازه به بعد مثلا آبان ماه یا حتی دی ماه به بعد اکثریت جمعیت کنکور به صورت جدی درس خوندن رو شروع میکنن اما چنتا نکته وجود داره.
      اول اینکه درس خوندن و تلاش کردن برای کنکور فقط کافی نیست باید درست درس خوند و تلاش کرد ، نه فقط برای کنکور بلکه توی هر کاری باید درست عمل کرد وگرنه تلاش کردن بدون هدف و گذاشتن انرژی در حالیکه نمیدونی روشت درسته یا نه رو نمیشه تلاش و درس خوندن برای کنکور سراسری تلقی کرد.
      دقیقا من توی پست بعدی یعنی تایستونت رو بترکون 2 در این مورد گفتم که خیلی از دانش آموز ها قوی هستن و تلاش میکنن و اما تهش 100 نفر زیر 100 میشن چرا؟!!
      چون اونا اصول رو رعایت کردن وگرنه شاید یه رتبه 5000 هم بیشتر از یه رتبه زیر 1000 تلاش کنه اما نتیحش شده اون رتبه.
      توی سال خودم هم ازین قبیل دوستان داشتم که ساعت مطالعشون نجومی بود و خیلی بیشتر از من تلاش کردن اما هدفمند و با برنامه نبود و حالا فرق ما شده این.
      پس هر تلاش و درس خوندنی رو صرفا تلاش و مطالعه برای کنکور نمیشه تلقی کرد.
      موفق باشید

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mastersadr نمایش پست ها
      ممنون میشم اگه نیم ساعت وقت برای من بذارید و نکات لازم رو به من بگید. چطور میتونم باهاتون در ارتباط باشم؟ تلگرام خوبه؟
      بله چشم. براتون پ.خ شد.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmheidania نمایش پست ها
      بله چشم. براتون پ.خ شد.
      خوب همینجا بگیدمام استفاده کنیم یا واسه مام پ.خ کنید

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin9898 نمایش پست ها
      خوب همینجا بگیدمام استفاده کنیم یا واسه مام پ.خ کنید
      ایشون یه سوال شخصی داشتن. حالا اگر شما سوال یا مطلبی دارید که به درد دیگران بخوره مطرح کنید پاسخ میدم. اگر هم فقط مربوط به برنامه و کنکور خودتونه پ.خ بدید.
      موفق باشید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaiemh76 نمایش پست ها

ارهههه شاییید همه بدونن ولی کو عمل؟!؟!
      به نکته خیلی خوبی اشاره کردید. متاسفانه توی کنکور یه سری چیزها رو همه میدونن و وقتی یکم هم از تایم سال کنکور بگذره دیگه همه خیلی خودمونی بگم اوستا کار مشاوره و برنامه ریزی میشن اما آخر سال و روز کنکور و حتی یکم بعد تر که اعلام نتایج میرسه فقط یکی دو درصد از اون اوستا کار ها میشن رتبه برتر و به آرزو رویاشون میرسن. دقیقا همونایی که در کنار اوستا بودن بازم به حرف بقیه هم گوش نمیکردن و خود سر دست به هر کاری نمیزدن و سعی میکردن از تجربیات دیگران هم استفاده کنن.
      محمد مهدی حیدرنیا - دانشجو دانشگاه صنعتی شریف

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط serentipity نمایش پست ها
      ممنون
      خواهش میکنم
      محمد مهدی حیدرنیا - دانشجو دانشگاه صنعتی شریف

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن