خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

***تنفس پرندگان و اختلاف نظر برادران نصری و کرامت***

سلام دوستان
      اگر همایش جمع بندیه آقای کرامتو دیده باشید گفتند که هوای کیسه های هوادار پیشین از شش عبور نمیکنه و یه برداشت اشتباه از شکل دستگاه تنفس پرندگان هست
      با این حال جدیدترین کتاب خیلی سبز یعنی آزمون خیلی سبز به صراحت گفته طبق اون شکل هوای کیسه های هوادار پشین ابتدا وارد شش و سپس نای میشه
      نظر شما چیه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      در صحت و درستی کتاب های زیست خیلی سبز هیچ شک و تردیدی نیست
      برادران نصری اساتید باسوادی هستند که زیست رو بایه شیب ملایم و معقولی با مفهومات کنکوری قشنگ توضیح دادن و کار برادران نصری و کتابهاشون چندین ساله که امتحانشونو پس دادند و موجب موفقیت بسیاری از تک رقمی ها و دورقمی هاشدن
      من توصیه میکنم به کتاب خیلی سبز ایمان داشته باش و با خیال راحت اون جمله رو بپذیر که درسته
      در مورد کرامت نظری ندارم
      موفق باشید.
      دلی داشته باش سخن پذیر یا سخنی داشته باش دلپذیر

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا شکل کتاب که نشون داده وارد شش و بعد نای میشه؟؟؟مطمءنین این عین جمله ی اقای کرامته؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gezero نمایش پست ها
      سلام دوستان
      اگر همایش جمع بندیه آقای کرامتو دیده باشید گفتند که هوای کیسه های هوادار پیشین از شش عبور نمیکنه و یه برداشت اشتباه از شکل دستگاه تنفس پرندگان هست
      با این حال جدیدترین کتاب خیلی سبز یعنی آزمون خیلی سبز به صراحت گفته طبق اون شکل هوای کیسه های هوادار پشین ابتدا وارد شش و سپس نای میشه
      نظر شما چیه؟
      هم برادران نصری و هم آقای کرامت اساتید بزرگی هستند.
      کتاب درسی پر از اینگونه موارده؛ یه چیزی که علمیش غلطه ولی چون کتاب گفته باید درست گرفتش. تا حالا این موضوع دستاویز طرح سوال نبوده توصیه ام اینه که هر دو رو بلد باشید و رو سوال نظر بدید

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حرف آقای کرامت از نظر علمی درسته ولی برای کنکور ما فقط با کتاب زیست دبیرستان کار داریم که طبق شکل کتاب حرف مولفین خیلی سبز درسته نه آقای کرامت
      www.konkoorkade.in

کانال تلگرام کنکورکده (مشاوره و برنامه ریزی ویژه کنکور 96)
      telegram.me/konkoorkade96

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      والا شکل کتاب که نشون داده وارد شش و بعد نای میشه؟؟؟مطمءنین این عین جمله ی اقای کرامته؟؟؟
      بله دقیقا
      میتونید توی سایت کانون نگاه کنید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله ،منم ایمانم به زیست خیلی سبز بی نهایته
      ولی صحبت کامل آقای کرامت تامل برانگیز بود یکم
      ایشون گفتن اگر بگیم هوا وارد شش میشه اونوقت باید جریان هوا رو دو طرفه در نظر بگیریم که کتاب میگه جریان هوا در شش یکطرفس و من به بچه ها میگم مثلا شاید اون نایژه ها باشن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من حرف آقای کرامتو قبول دارم ولی تحت شرایطی اگه گزینه بهتری نباشه میتونم حرف خیلی سبز رو هم درست بگیرم.
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستش به نظر من وارد شش نمیشه.چون اگه دقت کنید اگه منظور این بود که وارد شش میشه باید فلش رو کامل از وسط شش رد میکرد.فکر کنم فاگوزیست گفته بود هوا از یه مجرای مشترک بین نای و شش عبور میکنه و سپس به نای میرسه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edisonha نمایش پست ها
      راستش به نظر من وارد شش نمیشه.چون اگه دقت کنید اگه منظور این بود که وارد شش میشه باید فلش رو کامل از وسط شش رد میکرد.فکر کنم فاگوزیست گفته بود هوا از یه مجرای مشترک بین نای و شش عبور میکنه و سپس به نای میرسه
      کتاب خیلی سبز خیلی قابل اعتماد تر از فاگوزیست هست
      من از روی فاگوزیست میخونم و بعد خیلی سبز هر کجا که ببینم کتاب فاگوزیست با خیلی سبز مغایرت داره روی اون جمله توی فاگوزیست خط میکشم و درستش رو از روی خیلی سبز داخلش مینویسم
      دلی داشته باش سخن پذیر یا سخنی داشته باش دلپذیر

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه بخواد وارد شش بشه پس این جمله کتاب ک میگه هوا در ششهای پرندگان یک طرفس هم غلط میشه و کلا همه چیز میریزه بهم!
      صحبت اقای کرامت درسته

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شکل از بالای شش پرندگانو اگه دیده باشینمتوجه میشین ک کیسه های هوادار پیشین کلا از ی مسیر دیگه میان و وارد نای میشن...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad2052 نمایش پست ها
      اگه بخواد وارد شش بشه پس این جمله کتاب ک میگه هوا در ششهای پرندگان یک طرفس هم غلط میشه و کلا همه چیز میریزه بهم!
      صحبت اقای کرامت درسته
      آفرین دقیقا همینطوره.چون متن کتاب خودش گفته جریان هوا در شش از عقب به جلو است.پس هوا از کیسه های هوایی پیشین مستقیم وارد نای میشه.در ضمن خیلی از شکل های کتاب مشکل دارن ولی متن درس معیاره و به نظر من آقایان نصری بهتره لجبازی نکنن هر چند که سوادشون بالا باشه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gezero نمایش پست ها
      سلام دوستان
      نظر شما چیه؟
      خیلی سبز درست گفته لوله های تحلیل رفته ای داخل شش هستند که از اون میرن به نای .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad2052 نمایش پست ها
      صحبت اقای کرامت درسته
      اون یک مبنای کلی هست که نسبت به هوای گرم و سرد داخل شش میگن نه جزئی .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن