خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

آیا معماری ارزش خواندن داره؟! اگه اره کدوم دانشگاه؟!

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه!
      به نظرتون معماری ارزش خوندن داره؟!
      بازار کارش چطوره؟!
      کدوم دانشگاه خوبه ؟!
      اصلا چه جور رشته ایه؟!
      مرسی.
      ویرایش توسط Röntgen : 18 تیر 1395 در ساعت 23:21

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Röntgen نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه!
      به نظرتون معماری ارزش خوندن داره؟!
      بازار کارش چطوره؟!
      کدوم دانشگاه خوبه ؟!
      اصلا چه جور رشته ایه؟!
      مرسی.

معماری پول میخاد یا پارتی !!

پول داشته باشی خودت سرمایه بزاری خیلی خوبه در آمد هم پشتش میاد

پارتی داشته باشی ببرت برای یک سازمانی موسسه ای چیزی کار کنی خب اینم خوب !!

دانشگاه اگ دوتای بالا رو داشتی هر دانشگاهی رفتی خوبه

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانشگاهش رو نمیدونم ولی یکی از فامیلامون معماری خونده
      سرمایه و پارتی هم نداشته درآمد نسبتا خوبی هم داره
      فکر کنم رشتش بیشتر عملی باشه و همیشه در حال طراحی ، ساخت ماکت و نقشه کشی هستند

4. Top | #4
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      منم قصدم اینه معماری بخونم. میخوام بخونم، راستش هیچی اطلاع ندارم، ولی اگر امکانش باشه میخوام ادامه تحصیلش رو برم خارج.
      واقعا هم اطلاع ندارم چطوری و میشه یا نه

کسی میدونه راهنمایی کنه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mK_Architect نمایش پست ها
      منم قصدم اینه معماری بخونم. میخوام بخونم، راستش هیچی اطلاع ندارم، ولی اگر امکانش باشه میخوام ادامه تحصیلش رو برم خارج.
      واقعا هم اطلاع ندارم چطوری و میشه یا نه

کسی میدونه راهنمایی کنه.

اکثر بچه ها از جمله خودم قبل اینکه بفهمم معماریو با عمران اشتباه میگیریم . شما حتما تحقیق کن راجع به تفاوتاش شاید شمام عمرانو دوست داشتیو فکر میکردی معماریه. البته فعلا زوده . بعد کنکور اندازه کافی وقت داریم واسه این مسائل
      .Human, Developer, Innovator

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست من رفته و داره میخونه، بنظرم رشته ی خوبیه...یه ماکت ها طراحی میکنه و نقاشی هایی میکشه و نشونم میده که واقعا تو کفش میمونم.. کار بلد باشی و خلاق باشی و حوصلت زیاد باشه خوبه بنظرم....نمیدونم ازاد هست یا نه، اما سراسری بهتر از ازاد هست واسه اینجور رشته ها

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      معماری پول میخاد یا پارتی !!

پول داشته باشی خودت سرمایه بزاری خیلی خوبه در آمد هم پشتش میاد

پارتی داشته باشی ببرت برای یک سازمانی موسسه ای چیزی کار کنی خب اینم خوب !!

دانشگاه اگ دوتای بالا رو داشتی هر دانشگاهی رفتی خوبه

سلام دوست عزیز
      نه پولشو دارم نه پارتیشو
      یعنی تموم نخونمش؟؟ خیلی دوستش دارم یعنی تنها رشته ایی هستش که علاقه دارم.
      البته بعید میدونم براش کار نباشه بدون پارتی!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      اکثر بچه ها از جمله خودم قبل اینکه بفهمم معماریو با عمران اشتباه میگیریم . شما حتما تحقیق کن راجع به تفاوتاش شاید شمام عمرانو دوست داشتیو فکر میکردی معماریه. البته فعلا زوده . بعد کنکور اندازه کافی وقت داریم واسه این مسائل
      اره منم قبلا فکر میکردم معماری و عمران یکی هستن
      ولی با کمی تحقیق فهمیدم خیلی متفاوت هستن و من واقعا به معماری علاقه دارم!
      ببخشید نمی دونی تفاوت منی که میخوام از رشته ریاضی وارد این رشته بشم با یک فنی چه تفاوتی داره؟؟
      مرسی.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من عاشق معماریم و میخواستم بعد کنکور درباره این رشته و تفاوتش با عمران از کاربران سوال کنم
      من خودم یه جا خوندم فرق مهندس عمران با مهندس معمار اینجایه که برای ساختن یه ساختمون نیاز به طراحی و محاسبات ریاضی هستش و مهندس عمران هردو کار رو بلده یعنی هم میتونه نقششو بکشه و هم محاسبات ریاضیشو انجام بده ولی مهندس معمار فقط قادر به طراحی کردنه به عبارت دیگه مهندس معمار یه مهندس عمران نیازمنده ولی مهندس عمران میتونه همه ی کارها رو خودش بکنه
      ولی من هنوز هم شک دارم که این حرف درست باشه یا نه چون اگه اینجوری باشه همه میرن عمران و کسی به طرف معماری نمیره
      یه سوالی هم دارم که خیلی ذهن منو درگیر کرده : معماری در رشته ریاضی جزء رشته های گروه A است یعنی جزء بهترین رشته های ریاضی پس چرا دانشگاه شریف رشته ی معماری رو نداره؟
      ویرایش توسط S.N.M19 : 19 تیر 1395 در ساعت 11:47

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Röntgen نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      نه پولشو دارم نه پارتیشو
      یعنی تموم نخونمش؟؟ خیلی دوستش دارم یعنی تنها رشته ایی هستش که علاقه دارم.
      البته بعید میدونم براش کار نباشه بدون پارتی!
      من نگفتم ک بدون پارتی و پول نمیشه !کسی ک ب چیزی علاقه داشته باش هر چی جلو راهش باش بر میداره !

منظور من این بود گ چون حالا دانشگاه آزاد بدون کنکور مدرک معماری و عمران و .... میده ! و تعداد متقاضیا زیاد شده و خیلی ها از این بچه ها ( دیدم ک میگم ) درسشون ضعیف متکی ب پولو پارتی میان !!

ینی خیلیاشون علاقه ندارن!مثل دوست خود من که 2 سال داره عمران میخونه هنوز ترم 2 ! یا یکی دیگ ترم 8 میگن هنوز ریاضی عمومیشو پاس نکرده !!

تو هر کاری ک علاقه باش در نهایت نتیجه خوبشم میاد

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.N.M19 نمایش پست ها
      من عاشق معماریم و میخواستم بعد کنکور درباره این رشته و تفاوتش با عمران از کاربران سوال کنم
      من خودم یه جا خوندم فرق مهندس عمران با مهندس معمار اینجایه که برای ساختن یه ساختمون نیاز به طراحی و محاسبات ریاضی هستش و مهندس عمران هردو کار رو بلده یعنی هم میتونه نقششو بکشه و هم محاسبات ریاضیشو انجام بده ولی مهندس معمار فقط قادر به طراحی کردنه به عبارت دیگه مهندس معمار یه مهندس عمران نیازمنده ولی مهندس عمران میتونه همه ی کارها رو خودش بکنه
      ولی من هنوز هم شک دارم که این حرف درست باشه یا نه چون اگه اینجوری باشه همه میرن عمران و کسی به طرف معماری نمیره

عمران دیگ اسمش روشه !پروژه های عمرانی از قبیل ساهت برج و ساختمان و .... یا راهسازی و نقشه برداری پل سازی و ...

ولی معماری بیشتر اون نقشه و طراحی ساختمو و بناهاس زیبا سازی داخلی و نمای خارجی ب سبک روز دنیا ! ینی ی جورایی میشه گفت این دورشته مکمل هم هستن!
      البته من اینارو از شنیده هام میگم !خودم تحقیق نکردم

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دقیقا رشته معماری مربوط به طراحی یک سازه و نقشه کشی اون هستش و توجه کمی به استحکام یک ساختمان داره در حالی که مهندس عمران کار اصلی اون توجه به استحکام بناهاست و توجه زیادی به این امر می کنند.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوالی هم دارم که خیلی ذهن منو درگیر کرده : معماری در رشته ریاضی جزء رشته های گروه A است یعنی جزء بهترین رشته های ریاضی پس چرا دانشگاه شریف رشته ی معماری رو نداره؟
      من نشنیده بودم ک شریف معماری نداره !
      الانم تو یک انجمن دانشگاهی بحثی دیدم در مورد معماری شریف و تهران ولی هیچ حرفی از نداشتن رشته معماری دانشگاه شریف ندیدم(البته این بحث مال سال 91-92 بود)

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      من نشنیده بودم ک شریف معماری نداره !
      الانم تو یک انجمن دانشگاهی بحثی دیدم در مورد معماری شریف و تهران ولی هیچ حرفی از نداشتن رشته معماری دانشگاه شریف ندیدم(البته این بحث مال سال 91-92 بود)
      برین تو سایت کانون قسمت تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه اگه معماری رو بزنید میبینید دانشگاه شریف معماری نداره
      ولی خیلی جالبه که دانشگاه شریف مهندسی های گروه های دیگه و رشته های پایه رو داره ولی معماری رو نداره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اره منم توجه کردم شریف معماری نداره ولی دلیلش رو تا الان متوجه نشده ام!!
      دانشگاه تهران و امیر کبیر و علم و صنعت و فردوسی مشهد از دانشگاه های تاپ معماری باید باشند.!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن