خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

ریاضی به تجربی

سلاااااااااااااااااام خوبین؟؟
      بچه ها تصمیمم قطعی شده که از ریاضی بیام تجربی فقط میشه بگین زیست چجوریاس؟؟از ریاضی اسون تره یا سخت تر؟؟بعضیا میگن هرچقد بخونی نمیشه زد...
      چقدر از داوطلابان تجربی پزشکی قبول میشن؟؟(با سهمیه منطقه سه)شما کدام مباحث زا درس ریاضی رشته ریاضی رو ندارین؟؟واسه زیست چی بخرم؟؟
      کلا یه توضیح کلی در مورد زیستو تجربی و پزشکی قبول شدن بدین ممنون
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      بچه ها تصمیمم قطعی شده که از ریاضی بیام تجربی فقط میشه بگین زیست چجوریاس؟؟از ریاضی اسون تره یا سخت تر؟؟بعضیا میگن هرچقد بخونی نمیشه زد...
      چقدر از داوطلابان تجربی پزشکی قبول میشن؟؟(با سهمیه منطقه سه)شما کدام مباحث زا درس ریاضی رشته ریاضی رو ندارین؟؟واسه زیست چی بخرم؟؟
      سلام اول خواستن توانستن است مطمئن باش اینا که میگه تو از ریاضی ومدی تجربی پزشکی قبول نمیشی حرف زیادی زدن برای درس زیست مهمترین منبع کتاب درسی برای اموزش خیلی سبز و فاگوزیست هم خوبن هم برو تو ساین الا قسمت زیستشو ببین قوی ترت میکنه برای تست هم برو منابع رو ببین ببین با کدوم حال میکنی اما کلا الگو گاج هرکدومشون خوبن برای سطح پایین قلم چی هم خوبه (فقط برای شروع از سط پایین چون باهاش 10درصدم نمیتونی بزنی)در اخر خودت برو منابعی که گفتم و ببین انتخاب کن برای بقیه درسا هم تو درس ریاضی و فیزیک مباحث حظفی دارن مثل مجموعه دایره ترمودینامیک شیمی و دروس عمومی هم مشترکه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخخ واقعا ک

Sent from my HTC One using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      سلام اول خواستن توانستن است مطمئن باش اینا که میگه تو از ریاضی ومدی تجربی پزشکی قبول نمیشی حرف زیادی زدن برای درس زیست مهمترین منبع کتاب درسی برای اموزش خیلی سبز و فاگوزیست هم خوبن هم برو تو ساین الا قسمت زیستشو ببین قوی ترت میکنه برای تست هم برو منابع رو ببین ببین با کدوم حال میکنی اما کلا الگو گاج هرکدومشون خوبن برای سطح پایین قلم چی هم خوبه (فقط برای شروع از سط پایین چون باهاش 10درصدم نمیتونی بزنی)در اخر خودت برو منابعی که گفتم و ببین انتخاب کن برای بقیه درسا هم تو درس ریاضی و فیزیک مباحث حظفی دارن مثل مجموعه دایره ترمودینامیک شیمی و دروس عمومی هم مشترکه
      ببخشید برای پزشکی قبول شدن باید میانگین چند بزنم؟؟ینی شما فقط دایره رو ندارین؟؟انتگرال مشتق کاربرد مشتق خط و فضا...همه رو دارین؟؟
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید برای پزشکی قبول شدن باید میانگین چند بزنم؟؟ینی شما فقط دایره رو ندارین؟؟انتگرال مشتق کاربرد مشتق خط و فضا...همه رو دارین؟؟
      مجموعه و دایره فقط مثال بودن برو فهرست کتابارو از سایت چاپ کتاب درسی ببین برای دیدن قبولی و درصداشون به سایت کانون برو ببین

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیست خیلی بهتره وای تف ب ریاضی
      زیست هرجا بری میتونی بخونس .شب صب ظهر.تو هر حالتی.اما ریاضی هی باید بشینی تمرین حل کنی اه اه اخرشم هیچی جواب نمیدی.بدتر از همه رشته ریاضی عاقبت خوببی نداره.
      پزشکی منطقه 3 هم تا رتبه 1200اینا میگیره البته تعهدی
      I wanna thank me for believing in me

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      زیست هرجا بری میتونی بخونس .شب صب ظهر.تو هر حالتی.اما ریاضی هی باید بشینی تمرین حل کنی اه اه اخرشم هیچی جواب نمیدی.بدتر از همه رشته ریاضی عاقبت خوببی نداره.
      خیلیییییییییی از ترسم کم شد ریاضی که واسه من کاری نداره پایه ریاضیم وحشتناک قویه
      اخه میگن زیست خیلی سخت تر از ریاضی هستشو نمیشه خوندشو هرچی بخونی نمیشه زد...اینو از دهن یه دانش اموز ممتاز شنیدما

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      تعهدی چجوریاس؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلیییییییییی از ترسم کم شد ریاضی که واسه من کاری نداره پایه ریاضیم وحشتناک قویه
      اخه میگن زیست خیلی سخت تر از ریاضی هستشو نمیشه خوندشو هرچی بخونی نمیشه زد...اینو از دهن یه دانش اموز ممتاز شنیدما
      برا خودش گفته هرکی گفته!
      زیست فقط باید کتابو جویده باشی ک اونم خیلی راحت میتونی کل تستای چند کتابو بزنی قلق کار دستت میاد کجاها سوال میاد کجاها خیلی بهش گیر میدن و قیداش مهمه همشو ب صورت نکته یادداشت میکنی حفظ میکنی.البته یه سری جاهاشم مفهومیه ک خداروشکر بچه های ریاضی چون درساشون تحلیلی بوده مخشون بیشتر کشش داره.طوری ک منی ک رشته ریاضیمو ب زور پاس کردم پارسال توی زمستون اولین بار رفتم سر کلاس زیست ژنتیک و اعصاب و اینارو درس داد من فورا میگرفتم و وقتی بچه های سطح بالای تجربی میگفتن نمیفهمیم شاخ در میاوردم.
      اما خوب بخاطر سنگینی درسا و درسای دیگه آدم سر جلسه کامل حواسش جم نمیشه ک همه سوالارو خاطرش بیاد و جواب بده.من خودم جز کسایی بودم ک میگفتم زیست 94 نسبت ب سالای قبل وحشتناکه اما الان نشستم نگاش کردم دیدم ن بابا اونقدرام سخت نبوده من تسلط نداشتم!
      خدمتتون عرض کنم ک پزشکی تعهد اسمش با خودشه تعهد میدی وزارت بهداشت.ک تا 21 سال باید توی مناطق محروم کار کنی و گویا توی این مدت حق گرفتن تخصص هم نداری.مثلا شما زاهدان قبول شی باید 21 سال ب اونجا خدمت کنی ن ک مدرکد گرفتی فلنگو ببندی.هدف از این طرح افزایش نظام سلامت مناطق محرومه.خیلیا مخالفشن خیلیام واسشون مهم نیست.مثلا از دوستان کسیایی بودن کرمانشاهو زدن گفتن چ اشکال داره ما ک همینجا هستیم کل فک و فامیلامونم اینجان ...اینم در نظر گرفت ک هر دکتری تخصص نمیگیره پس جو تخصص نگیر!تخصصم داریم تا تخصص!! بعدم ب هر حال دکتر میشی دیگه.خیلیام هستن بعد 7 سال ب خاطر ازدواج یا زده شدن از درس یا قبول نشدن در تخصص کلا کم میارن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تعهدی مفتش گرونه.

به هیچ وجه تعهدی نزنین که به شدت پشیمون میشین.

یه سرچ تو گوگل بکنین،متوجه منظورم میشین.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      هر درسی رو بخونید خوب میزنیدش پس اصلا این که نمیشه زد اشتباهه.
      زیت کتاب درسی حرف اول هست اما شرط لازمه کافی نیست
      برای نکته های کنکوری ۴تا انتشارات هست اینا بهترین های زیستن
      میکرو،فاگوزیست،الگو،خیلی سبز
      فکر کنم شما فارغ التحصیل هستید از نظرم من فاگوزیست رو بخرید و در کنارش منبع تستی الگو..من فکر میکنم اینا بهترین هستن
      خود من امسال میکرو،الگو،سبز رو داشتم و فاگو دوستمدهم برای یه سری فصل ها خوندم
      فاگو برای فارغ‌التحصیل و مخصوصا تغییر رشته ای ها خیلی خیلی خوبه از پایه توضیح داده اما برای محصل ها چون حجمش زیاده خوب نیست
      یه سری چیزا تو‌ زیست هست
      ۱-حتما حاشیه نویسی کنید تو خود کتاب(من کاغذ گذاشتم)
      ۲-منبع های زیاد فقط استرس میدن شما نهایتا دو تا منبع باشید کافیه.تتزه از نظرم من فقط الگو بدون فاگو هم کافیه
      ۳-مرور مرور مرور تو زیست مرور حرف اوله اینو جدی بگیرید خیلی زیاد
      (من خودم مرحله ۱المپیاد زیستم قبول شدم الان چون ۴ماهه اصلا خوب درس نخوندم همه چی یادم رفته این مرور خیلی مهمه)

توی منطقه ۳شما همه ی درسا رو (چه عمومی چه اختصاصی)۵۰ بزنید سه رقمی میشید و به احتمال زیاد ایران قبولید
      منم منطقه ۳ام

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mam نمایش پست ها
      تعهدی مفتش گرونه.

به هیچ وجه تعهدی نزنین که به شدت پشیمون میشین.

یه سرچ تو گوگل بکنین،متوجه منظورم میشین.
      واسه بعضیا خوبه.هرکس بر حسب شرایط خودش باید تصمیم بگیره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سجاد جون زیستو اول باید کتابو حسابی بجویش.

بعدش درسنامه های الگو رو حسابی بجوی.

بعدش تستارو بزنی درو کنی.

با این حساب،درصد زیست از 50 میره به بالا.
      که 50 به بالا ینی پزشکی بیا تو بغلم.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه بعضیا خوبه.هرکس بر حسب شرایط خودش باید تصمیم بگیره
      آباجی حرفت درسته اما من منظورم بیشتر برای پسراست

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خودم به شخصه حاضرم چندین ساعت زیست بخونم اما نیم ساعت ریاضی نخونم...!
      زیست بعضی از مطالبش خیلی قشنگه و آدم لذت میبره(البته خیلی از مطالبش هم اعصاب خورد کنه) ولی ریاضی اونقدر پیچیده س که دو دیقه اول همه هنگ میکنن... شما اگه بیای تجربی و خیلی وقت بذاری برا زیست حتما موفق میشی. چون خودت میگی ریاضی قوی ای هم دارم...
      موفق باشید
      یاعلی مدد

فرستاده شده از GT-S5303ِ من با Tapatalk
      «امام جعفر صادق(عليه‌السلام)»:

به ياد آن ساعتي باش که بندبند تو در قبر از هم جدا مي‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمي‌گردند. اين تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّي مي‌دهد. (المحجّة‌البيضاء، ج ٨، ص ٢٤١)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن