خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مشکل در برنامه ریزی شیمی طبق شیمی صنعتی شریف!!!

سلام
      آقایون و خانومای محترم انجمن
      طاعاتتون قبول باشه ان شا الله
      بازم با ی مشکل دیگه اومدم خدمتتون
      راستش آزمون های گزینه دو ثبت نام کردم اما گزینه دو یا هر ازمون دیگه نمیاد ترکیبی کار کنه میاد میگه اول فصل اول بعد دوم بعد سوم وووو ولی شیمی اقای اقاجانی این شکل نیست بلکه ی دفعه از فصل 1 دوم پریده فصل 1 سوم و از فصل یک سوم پریده فصل 5 سوم و پیش ووو
      بنظرتون (اونایی که شیمی اقاجانی رو دنبال میکنن)میتونم طبق فصل به فصل برم جلو و در ازمونای گزینه دو نتیجه بگیرم؟
      سوال دوم :
      راسینش مشاوری دارم و اولین باری بود این فیلمای صنعتی شریف رو میشنید بهم میگفت زیاد اعتماد نکن والا خودمم میترسم بخاطر این حرف مشاورم ولی وقتی میبینم خدایی از شیمی تا اینجایی ک دیدم لذت میبرمو کیف میکنم
      شما راهنمایی بفرمایین

ویرایش توسط Mr.Gentleman : 17 تیر 1395 در ساعت 18:35

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      سلام
      راستش آزمون های گزینه دو ثبت نام کردم اما گزینه دو یا هر ازمون دیگه نمیاد ترکیبی کار کنه میاد میگه اول فصل اول بعد دوم بعد سوم وووو ولی شیمی اقای اقاجانی این شکل نیست بلکه ی دفعه از فصل 1 دوم پریده فصل 1 سوم و از فصل یک سوم پریده فصل 5 سوم و پیش ووو
      بنظرتون (اونایی که شیمی اقاجانی رو دنبال میکنن)میتونم طبق فصل به فصل برم جلو و در ازمونای گزینه دو نتیجه بگیرم؟
      سوال دوم :
      راسینش مشاوری دارم و اولین باری بود این فیلمای صنعتی شریف رو میشنید بهم میگفت زیاد اعتماد نکن والا خودمم میترسم بخاطر این حرف مشاورم ولی وقتی میبینم خدایی از شیمی تا اینجایی ک دیدم لذت میبرمو کیف میکنم
      شما راهنمایی بفرمایین
      از اولشم نباید از اینا میخریدی اگه مبتکران بخری تا خود صنعتی شریف میبرتت دیدیوی های صنعتی بماند دیویدیهای خود آقای بهمن بازرگانی هم به اندازه ی کتابش خوب نیس

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima2580 نمایش پست ها
      از اولشم نباید از اینا میخریدی اگه مبتکران بخری تا خود صنعتی شریف میبرتت دیدیوی های صنعتی بماند دیویدیهای خود آقای بهمن بازرگانی هم به اندازه ی کتابش خوب نیس
      دوست گل و عزیز
      صنعتی شریف دی وی دی نداره
      و ی سایت داره که فیلماشونو میذارن واسه کسایی که یا مناطق محروم بودن یا هزینه کلاس رفتنای ملیونی ندارن یا دبیر خوب و باتجربه ای نداشتن
      بد نیست ی سری به سایت دبیرستان صنعتی شریف بزنین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      سوال دوم :
      شما راهنمایی بفرمایین
      مشاورتو عوض کن.الاء امتحان خودشو پس داده.
      تو الان سال دومیه ک کنکور میدی بازم داری درگیر کجا رو بخونم نخونم میشی؟؟دقیقا طبق ترتیب الاءبرو جلو .انرزی بزار مباحث عالی ببر جلو ابان ماه سنجش پودر کن. گزینه دو شیمی 90 بزن دیدم که میگم.
      یه سوال از تو به نظرت اشتباه تو رشته ریاضی واسه سال سوم بشینم؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1375-0016 نمایش پست ها
      مشاورتو عوض کن.الاء امتحان خودشو پس داده.
      تو الان سال دومیه ک کنکور میدی بازم داری درگیر کجا رو بخونم نخونم میشی؟؟دقیقا طبق ترتیب الاءبرو جلو .انرزی بزار مباحث عالی ببر جلو ابان ماه سنجش پودر کن. گزینه دو شیمی 90 بزن دیدم که میگم.
      یه سوال از تو به نظرت اشتباه تو رشته ریاضی واسه سال سوم بشینم؟
      والا من خودم سال سومم دادا
      یعنی 96 سال سوممه (بنظر من و به بقده من کسی که میخاد اینده خوبی داشته باشه اصلا اشتباه نیست سال سوم بمونه)
      ما 12 سال درس خوندم برای رشته ابیاری گیاهان دریایی؟؟؟؟
      داداش حالا یعنی فصل ب فصل ببینم نتیجه نمیگرم؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی 96 سال سوممه (بنظر من و به بقده من کسی که میخاد اینده خوبی داشته باشه اصلا اشتباه نیست سال سوم بمونه)
      lمیگیری ولی حداقل 15-20 جلسه اول که به قول خودش بیس شیمی هست ابتدا اونا رو ببین.راستی به نظرت امسال فیلمای جدید.پر نمیکنن.؟یا اینکه همینا خوبه؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا الاء عالیه من گسسته سوالای کنکورو نمیتونستم حل کنم چن جلسشو دیدم. سوالای نشر الگو رو حل میکنم
      ویرایش توسط ali1375-0016 : 17 تیر 1395 در ساعت 20:19

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1375-0016 نمایش پست ها
      واقعا الاء عالیه من گسسته سوالای کنکورو نمیتونستم حل کنم چن جلسشو دیدم. سوالای نشر الگو رو حل میکنم
      فکر نمیکنم بخاطر بدهی زیاد آلا

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با اقاجانی برو جلو شک نکن ... مطمین باش بازدهیش بیشتر از درسنامه خوندنه ...دی وی دی شو تهیه کردی یا دان کردی؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دان کردم و دقیقا با همین مشکل مواجهم.با خودم گفتم تو برنامه درسیم روزی 45 دقیقه بهش اختصاص میدم و بعد با مبتکران گزینه 2 رو پیش میبرم.تا حالا که نتونستم اجراش کنم.

میشه یه کسی بیاد کمک
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      با اقاجانی برو جلو شک نکن ... مطمین باش بازدهیش بیشتر از درسنامه خوندنه ...دی وی دی شو تهیه کردی یا دان کردی؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
      دانلود کردم
      فیزیکو ایناشم خوبن؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      سوال دوم :
      شما راهنمایی بفرمایین
      اون گزینه دو رو واقعا نمی تونم چیزی بگم ولی میشه بگی مشاورت کیه که ی هم چین حرفی زده من خودم شیرازم همشهری خودت داری می گی تو کف موندم من که فیزیک می بینم حال می کنم آخه بعدش درسنامه کتاب تست رو راحت می خونم داخل تستا هم سرم سوت نمی کشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Devil May Cry نمایش پست ها
      اون گزینه دو رو واقعا نمی تونم چیزی بگم ولی میشه بگی مشاورت کیه که ی هم چین حرفی زده من خودم شیرازم همشهری خودت داری می گی تو کف موندم من که فیزیک می بینم حال می کنم آخه بعدش درسنامه کتاب تست رو راحت می خونم داخل تستا هم سرم سوت نمی کشه
      پ.خ کردم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن