خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 73
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

درگیری ذهنی :|

سلام بروبچ ... میشه کمکم کنید در پاسخ به سوالاتم ؟؟
      1- چرا من هرچی رو برگه مینویسم عملی نمیکنم اما وقتی با فکرم و درگیر کردن مغزم که فلان کارو انجام بدم میتونم کارمو عملی کنم .... بخصوص اینکه عاشق نوشتنم و دوس دارم نظم بدم به کارام اما نمیشه

2-چرا فک میکنم این دنیا دیگه جذابیت نداره ...مثلا رفتن به عروسی ،جشن یا هرجایی دیگه شوق و ذوقی نداره برام ...انگار همچیز دنیا تکراریه ...

3-میشه بگید لذت بخش ترین کار توی دنیا براتون چیه و هدفتون ؟؟؟ و اینکه شده بخواید خودتونو تغییر بدید و موفق شید؟

اینو بگم من ادم افسرده ای نیستم خیلیم شادمو با کوچکترین چیزا زود ناراحت نمیشم اما بیخیال هستم
      اینارو گفتم شرایطمو بدونید شاید بهم بتونید بیشتر کمک کنید !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      سلام بروبچ ... میشه کمکم کنید در پاسخ به سوالاتم ؟؟
      1- چرا من هرچی رو برگه مینویسم عملی نمیکنم اما وقتی با فکرم و درگیر کردن مغزم که فلان کارو انجام بدم میتونم کارمو عملی کنم .... بخصوص اینکه عاشق نوشتنم و دوس دارم نظم بدم به کارام اما نمیشه

2-چرا فک میکنم این دنیا دیگه جذابیت نداره ...مثلا رفتن به عروسی ،جشن یا هرجایی دیگه شوق و ذوقی نداره برام ...انگار همچیز دنیا تکراریه ...

3-میشه بگید لذت بخش ترین کار توی دنیا براتون چیه و هدفتون ؟؟؟ و اینکه شده بخواید خودتونو تغییر بدید و موفق شید؟

اینو بگم من ادم افسرده ای نیستم خیلیم شادمو با کوچکترین چیزا زود ناراحت نمیشم اما بیخیال هستم
      اینارو گفتم شرایطمو بدونید شاید بهم بتونید بیشتر کمک کنید !
      افسردگی همش این نیس که بری جایی بشینی گریه کنی.اینم خودش یه نوع افسردگیه.لذت نبردن و بی هدفی
      شاید موقت باشه و واسه همه اتفاق میفته.
      شرایطتت تغییر کنه اینا هم برطرف میشه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      افسردگی همش این نیس که بری جایی بشینی گریه کنی.اینم خودش یه نوع افسردگیه.لذت نبردن و بی هدفی
      شاید موقت باشه و واسه همه اتفاق میفته.
      شرایطتت تغییر کنه اینا هم برطرف میشه
      آره راس میگی اما چجوری شرایطمو تغییر بدم سوالم همینه! همینم مونده بود افسرده هم بشم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آره راس میگی اما چجوری شرایطمو تغییر بدم سوالم همینه! همینم مونده بود افسرده هم بشم
      منم این شرایطو داشتم ولی خیلی شدید ترشو...برو پیش یه متخصص مغز و اعصاب وگرنه بعدن مشکل ساز میشه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      منم این شرایطو داشتم ولی خیلی شدید ترشو...برو پیش یه متخصص مغز و اعصاب وگرنه بعدن مشکل ساز میشه

یا خوده خداا
      ببخشید شما پیش دکتر رفتید ؟؟؟بهتون چی گفت چی داد ؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که کنکور قبول شی.اگه امسال کنکور داری که امیدوارم قبول شی و مشکلت هم حل شه .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یا خوده خداا
      برای هر چیزی دکتر نرو.طبیعت هر متخصصی اینه که دست خالی رد نمیکنه کسیو.عادت مردن به قرصهای اعصاب از افسردگی بدتر نباشه کم هم نیس

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

یا خوده خداا
      یه قرص ضد افسدگی داد تاثیرش خوب بوده ولی خب دیر اقدام کردم .اگه اقدام نکنی به مرور شدید تر میشه.واس منم اوایل همینطوری بود ولی هی بد ترو بد تر شدو یه جنون کشیده شد
      اگه امسال قبولی که هیچی ولی اگه یک درصد به موندن فکر میکنی همین اول بسم الله یه دکتر حتما برو(با توجه به وضعیتت گفتم)
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      برای هر چیزی دکتر نرو.طبیعت هر متخصصی اینه که دست خالی رد نمیکنه کسیو.عادت مردن به قرصهای اعصاب از افسردگی بدتر نباشه کم هم نیس
      شما اطلاع نداری نظر نده خیلی از قرص ها هیچ تاثیر منفی نمیزارن من الان دو ماه دارم مصرف میکنم جز بهتر شدن حالم هیچ اتفاقی نیفتاده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      شما اطلاع نداری نظر نده خیلی از قرص ها هیچ تاثیر منفی نمیزارن من الان دو ماه دارم مصرف میکنم جز بهتر شدن حالم هیچ اتفاقی نیفتاده
      قصد ندارم بحث کنم.فقط امیدوارم حالت زود خوب شه و دیگه نیازی به ادامه دادن این قرصها نباشه

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که کنکور قبول شی.اگه امسال کنکور داری که امیدوارم قبول شی و مشکلت هم حل شه .

باید بگم امسال بزور سمت درس رفتم یجورایی اصن درس نخوندم همش یا سرکلاسای کنکورم بودم یا مدرسه ...برای کنکور اندکی تلاش ننمودم ولی خب ایشالا واسه سال بعد هدف دارم میخونم ..منظورتو گرفتم مرسی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      قصد ندارم بحث کنم.فقط امیدوارم حالت زود خوب شه و دیگه نیازی به ادامه دادن این قرصها نباشه
      البته تا حدودی حق داری همه اط قرص میترسن ولی به مصرف که میرسه متوجه میشی همچین بدم نیست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

باید بگم امسال بزور سمت درس رفتم یجورایی اصن درس نخوندم همش یا سرکلاسای کنکورم بودم یا مدرسه ...برای کنکور اندکی تلاش ننمودم ولی خب ایشالا واسه سال بعد هدف دارم میخونم ..منظورتو گرفتم مرسی
      ببین رو راست بخوام بهت بگم پشت کنکور موندن تاثیر روحی روانی زیادی روت میزاره دیگه مدرسه نمیری همش تو خونه هستی دوستات رفتن دانشگاه حس تنهایی انتظاری که بقیه ازت دارن حالا اگه ازقرص میترسی یا دوس نداری مصرف کنی پیش یه مشاور یا روان شناس برو ببین باور کن اگه اقدام نکنی بدتر میشه...اصن موضوع تایپیکو که خوندم یاد خودم افتادم

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اره حق با شماست ..اصلا سمت قرص نمیرم انقدرام حالم داغون نیست ..

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برادران من ....من اصلا دکتر نمیرم پس بحث نکنید ..بابا من انقدر فاجعه نیستم ...پشت کنکور میدونم عواقبش چیه ...من انگیزم زیاده به روحیم لطمه نمیخوره ...خدا هست قربونش برم راهکار نمیدید منو پیش پیش روانه دکتر نکنید ...خواستم ببینم شما چه کار میکنید حالتون خوبه ...لطفا اسم قرص مرصو دکتر نیارید

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن