خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 73 از 73
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من سال سومیم و می فهمم منظورت چیه
      الان اینو بگم مطمئنا چند نفری مسخرم میکنن اما مهم نیس من اینطوری خوب میشم
      وقتایی که خسته ام یا حوصله ندارم دو سه تا اهنگ کی پاپی میذارم واسه خودم اونم از نوع ریتمیک و شادش حالا یکی بیاد منو بشونه سر جام به نظرم اهنگ پاسخگوی خوبیه واسه خستگیا و وقتایی که حس میکنی یه حالت افسردگی بهت دست داده حالا ایشالله کنکور خوب میدی....من به نظرم این چند روز استراحتتو بیشتر کن و کمتر درس بخون بیشتر کارایی که دوس داری انجام بده ایشالله هر چی خدا بخواد تو تلاش خودتو بکن ما میگیم در بدترین حالت قبول نشدی سال بعد رو که ازت نگرفتن اشتباهاتتو می فهمی و یه بار دیگه تلاش میکنی به نظرم اینکه میگن همون سال اول باید قبول شی اشتباهه به جای این حرف باید بگن تو تلاش خودتو بکن ایشالله هر چی حقته میگیری به نظرم این بهتره تا این جمله نخونی قبول نمیشی دوستات جلو می افتن تو عقب افتادی و و و و از اینطور حرفا
      من این حرفو به چند تا از دوستای مدرسم که از الان واسه کنکور نگرانن زدم و گفتم فوقش سال بعدی دیگه چرا اینقدر ناراحت میشید تلاش بکنید میتونید...من سال 97 کنکور دارم و حساب کردیم دیدیم نه روز تعطیلی رسمی بهمون افتاده اونم پشت سر هم باور کن من اون نه روز رو نرم سفر از حرصمم که شده تو خونه درس نمی خونم چون باید یه اسراحتی به خودم بدم تا دوباره با انگیزه درس بخونم

2. Top | #62
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها
      دقیقا شرایطتون مثل منه.

منم این درگیری ها رو دارم و چندین درگیری ذهنی دیگه
      واقعا مهدیه جونم؟؟تو هم مثل منی؟
      چرا اینطوری شدیم ...هیچ وقت ب دلیلش فک کردی؟

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      رفیق ایشون نگفت من درسم ضعیفه که انگار یه جور افسردگی خفیف دارن درضمن من گفتم یه ده روز به خودش استراحت بده هر کاری که دوس داره انجام بده مثلا من خودم فیلم دوس دارم فیلم نگا میکنم وگرنه تو سال کنکور سر جمع ده تا هم فیلم نگا نکردم همون سریالی هم که بالا گفتم پارسال بعد کنکور شیش قسمتشو نگاه کردم تااااااااااا امسال تیر که باقی قسمتای فصل اولشو تو دو روز نگاه کردم
      پشت کنکور موندن سخته این جالتی هم که برای ایشون اتفاق افتاده برای من هم افتاده بود(امیدوارم واسه ایشون تهش مث من نیشه)

واقعیت اصلا به کنکور ربطی نداره ...من هنوز کنکور اولمم ندادم چه برسه به اینکه پشت کنکوری هم بشم ! سختیای پشت کنکور موندن برای شما چی بود ؟
      دوس داری بهم بگو تا منم دیدم بازتر شه و بتونم مقابله کنم

4. Top | #64
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      منم متاسفانه افسردگی دارم و چند بار به مامان و بابام گفتم ولی اونا جدی نگرفتن... اولش فکر میکردم علتش کنکوره ولی حالا که خوب فکر میکنم میبینم خود مامان و بابام باعث افسردگیم شدن تنها دلخوشیم کنکوره
      آخی من فکر کردم فقط خودم اینجوریم پس ی درگیری همگانیه ...اره شاید کنکور منم نجات بده مثل تو ...الله اعلم

5. Top | #65
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khParya نمایش پست ها
      من سال سومیم و می فهمم منظورت چیه
      الان اینو بگم مطمئنا چند نفری مسخرم میکنن اما مهم نیس من اینطوری خوب میشم
      وقتایی که خسته ام یا حوصله ندارم دو سه تا اهنگ کی پاپی میذارم واسه خودم اونم از نوع ریتمیک و شادش حالا یکی بیاد منو بشونه سر جام به نظرم اهنگ پاسخگوی خوبیه واسه خستگیا و وقتایی که حس میکنی یه حالت افسردگی بهت دست داده حالا ایشالله کنکور خوب میدی....من به نظرم این چند روز استراحتتو بیشتر کن و کمتر درس بخون بیشتر کارایی که دوس داری انجام بده ایشالله هر چی خدا بخواد تو تلاش خودتو بکن ما میگیم در بدترین حالت قبول نشدی سال بعد رو که ازت نگرفتن اشتباهاتتو می فهمی و یه بار دیگه تلاش میکنی به نظرم اینکه میگن همون سال اول باید قبول شی اشتباهه به جای این حرف باید بگن تو تلاش خودتو بکن ایشالله هر چی حقته میگیری به نظرم این بهتره تا این جمله نخونی قبول نمیشی دوستات جلو می افتن تو عقب افتادی و و و و از اینطور حرفا
      من این حرفو به چند تا از دوستای مدرسم که از الان واسه کنکور نگرانن زدم و گفتم فوقش سال بعدی دیگه چرا اینقدر ناراحت میشید تلاش بکنید میتونید...من سال 97 کنکور دارم و حساب کردیم دیدیم نه روز تعطیلی رسمی بهمون افتاده اونم پشت سر هم باور کن من اون نه روز رو نرم سفر از حرصمم که شده تو خونه درس نمی خونم چون باید یه اسراحتی به خودم بدم تا دوباره با انگیزه درس بخونم
      آره آهنگ بخشی از این افسردگیو رفع میکنه ...درود بر تو ..کاملا با حرفات موافقم ... خوده آدم باید چیزی رو بخواد ..تحمیل چیزی از سوی دیگران به ضرره ...مرسی ازت

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تنها راه حل :
      سخت نگیر !!!

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اره این افسردگی خیلی خفیفه... منم همین الان دچارشم متاسفانه...
      همه پشت کنکوری ها اینجوری میشن... انقدر ادم تو خودش پیچ میخوره که گم میشه بعضی اوقات... جالبه هیچ کسی هم درکت نمیکنه!!! و میفتی توی یه چرخه معیوب که دایم تصمیم های غلط میگیری و هی افسردگی و ناامیدیت بدتر میشه!
      همه سوالهایی هم که میزنه به ذهن ادم سوالهای فلسفی و روان شناسی و اینکه من کی هستم و اینجا کجاس و از این جور چیزا... اصن ادم داغون میشه... انقدر رو یه موضوع ریز میشی که حدددد نداره!!

اما راه حل هاش اینه که اصلا نباید خودت رو از جو مدرسه دور کنی و باید حتما یکی دوتا رفیق مدرسه ای داشته باشی و حتماااا یه ازمونی بری. قلم چی سوالهاش چرته ولی این دو هفته ازمون گرفتناش خیلی عالییهههه از این بابت!!!!
      راه حل بعدیش هم کتابخونه رفتنه, اصلا خونه نمون که این وضعیتت بدتر میشه... ولی اینکه دایم با خودت تو رقابت باشی و تمرکزت رو این باشه که درصدهات رو تو ازمون ها ببری بالا خیلی خیلی میتونه کمک کننده باشه ینی یجورایی درمان اصلی همینه... امسال که میخوای بمونی پشت کنکور, سعی کن حتما یه ورزشی هم بری...

ولی یه مورد خیلی مهمی هست اونم اینه که باید تو تابستون مشکل های ساختاریت رو رفع بکنی تا طی سال به معذل نخوری!!! بزار این جوری بهت بگم, ادم زمانی این فکر های پوچ و خستگی و افسردگی و بریدن های معروف بچه ها طی سال براش پیش میاد که به اون حالت ایده ال نرسیده باشه... وگرنه کسی که بیافته رو غلطک خستگی براش معنی نداره, پس اولین کارت تو تابستون این باشه که اعتماد به نفست رو تو درسها بیاری بالا و ضعف هات رو رفع کنی تا طی سال استرس عقب افتادن ازمون ها رو نداشته باشی و بعد خدااااایی نکرده ببری!!!

تا اعلام نتایج یه ماه ازمایشی بخون, ببین اگه همون اشتاباهات رو داری انجام میدی یا واقعا همت کن که رفعشون کنی یا بیخیال کنکور شو!!! به خدا اگه سال بعد هم قبول نشی, داغوننننن میشیااااا داغوووووونننننن!!! عمرت هم هدر میره!

خلاصه اینکه باید مراقب باشی و زیرک...
      موفق باشی
      ویرایش توسط dr.mamad_97 : 22 تیر 1395 در ساعت 14:38

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اتفاقا من برعکس شما ادم شادیم...هدفم رو بر مبنای رضایت خدا و آرامش خودم میزارم.....و اینکه همیشه یه چیزی هست که میشه باهاش شاد بود...دیدن دو رنگی که چقد میتونن کنار هم زیبا باشن....یا گوش دادن یه موسیقی .....با همه شادی میکنم..زندگی یعنی شادی کوچک

9. Top | #69
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaiemh76 نمایش پست ها
      اره این افسردگی خیلی خفیفه... منم همین الان دچارشم متاسفانه...
      همه پشت کنکوری ها اینجوری میشن... انقدر ادم تو خودش پیچ میخوره که گم میشه بعضی اوقات... جالبه هیچ کسی هم درکت نمیکنه!!! و میفتی توی یه چرخه معیوب که دایم تصمیم های غلط میگیری و هی افسردگی و ناامیدیت بدتر میشه!
      همه سوالهایی هم که میزنه به ذهن ادم سوالهای فلسفی و روان شناسی و اینکه من کی هستم و اینجا کجاس و از این جور چیزا... اصن ادم داغون میشه... انقدر رو یه موضوع ریز میشی که حدددد نداره!!

اما راه حل هاش اینه که اصلا نباید خودت رو از جو مدرسه دور کنی و باید حتما یکی دوتا رفیق مدرسه ای داشته باشی و حتماااا یه ازمونی بری. قلم چی سوالهاش چرته ولی این دو هفته ازمون گرفتناش خیلی عالییهههه از این بابت!!!!
      راه حل بعدیش هم کتابخونه رفتنه, اصلا خونه نمون که این وضعیتت بدتر میشه... ولی اینکه دایم با خودت تو رقابت باشی و تمرکزت رو این باشه که درصدهات رو تو ازمون ها ببری بالا خیلی خیلی میتونه کمک کننده باشه ینی یجورایی درمان اصلی همینه... امسال که میخوای بمونی پشت کنکور, سعی کن حتما یه ورزشی هم بری...

ولی یه مورد خیلی مهمی هست اونم اینه که باید تو تابستون مشکل های ساختاریت رو رفع بکنی تا طی سال به معظل نخوری!!! بزار این جوری بهت بگم, ادم زمانی این فکر های پوچ و خستگی و افسردگی و بریدن های معروف بچه ها طی سال زمانی پیش میاد که به اون حالت ایده ال نرسیده باشی... وگرنه کسی که بیافته رو غلطک خستگی براش معنی نداره, پس اولین کارت تو تابستون این باشه که اعتماد به نفست رو تو درسها بیاری بالا و ضعف هات رو رفع کنی تا طی سال استرس عقب افتادن ازمون ها رو نداشته باشی و بعد خدااااایی نکرده ببری!!!

تا اعلام نتایج یه ماه ازمایشی بخون, ببین اگه همون اشتاباهات رو داری انجام میدی یا واقعا همت کن که رفعشون کنی یا بیخیال کنکور شو!!! به خدا اگه سال بعد هم قبول نشی, داغوننننن میشیااااا داغوووووونننننن!!! عمرت هم هدر میره!

خلاصه اینکه باید مراقب باشی و زیرک...
      موفق باشی

خیلی ممنونم در درجه اول ..سخنان ارزنده ای زدی ...این طور ک برمیاد ادم سخت کوش و فهمیده ای هستی ... بقول امروزی آپ تو دیتی ...راستش دیگه مثل قبل نیستم این حس افسردگی ازم دور شده خداروشکر ...امیدوارم بتونم با توصیه به حرفای شما دوستان پشت کنکوری خوبی رو سپری کنم ..با ارزوی موفقیت برای شما

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها

خیلی ممنونم در درجه اول ..سخنان ارزنده ای زدی ...این طور ک برمیاد ادم سخت کوش و فهمیده ای هستی ... بقول امروزی آپ تو دیتی ...راستش دیگه مثل قبل نیستم این حس افسردگی ازم دور شده خداروشکر ...امیدوارم بتونم با توصیه به حرفای شما دوستان پشت کنکوری خوبی رو سپری کنم ..با ارزوی موفقیت برای شما

مصیبت ها کشیدم من سر این کنکور خواهررررر
      خدارو شکر که بهتری

11. Top | #71
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaiemh76 نمایش پست ها

مصیبت ها کشیدم من سر این کنکور خواهررررر
      خدارو شکر که بهتری
      خدا ایشالا نون تلاشتو بده برادر روزهای سخت دووم نمیارن اما انسان های سخت چرا ! امیدوارم به هرآنچه دوس داری دست یابی دوس داشتی نتیجتم اعلام کن ...روحیت ک فوق العادس

12. Top | #72
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم قبل از کنکور، موزیکی که بهش خیلی علاقه دارید رو گوش کنید. (ترجیحا رپ نباشه که اوضاع رو بدتر میکنه :d)
      این کار قبل امتحانای نهایی روی من که خیلی اثر داشت... مطمئنم رو شما هم بی تاثیر نیست
      .More than yesterday, less than tomorrow

13. Top | #73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      چه جالب بنده هم امسال دقیقا احوالات شما رو تجربه کردم و میدونم چه مصیبتیه!خدا نصیب گرگ بیابون نکنه!
      ولی خوب خداروشکر دو روز بیشتر تا رهایی نمونده و منم یه چند تا برنامه ردیف برای تابستون ریختم تا زخم های روحی یه سال رو ترمیم کنم!
      --------------------
      پ.ن:یه اخلاق مزخرف داره قبل امتحانا همیشه فکر میکنم از جاهایی که خوندم، یا کم خوندم سوال میاد،اعصابم خورد میشه....با اینکه از آزمون های جامع هم نسبتا راضی بودم و درصد های آزمون های سه روز یکبارم هم خوب بود،ولی چه کنیم که این کمال گرایی بابامونو کتلت کردn_n

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن