خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      R7P
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بهترین کتاب برای مطالعه فیزیک با پایه بسیار ضعیف

سلام
      من میخوام فیزیک رو این تابستون بخونم پایم افتضاحه بنابراین DVD های آفبا رو تهیه کردم و خودم چهار جلدی خیلی سبز دارم همین کافیه برای تست یا کتاب دیگه چون پایم خیلی ضعیفه و میگن خیلی سبز تستاش برای متوسط به بالاست؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R7P نمایش پست ها
      سلام
      من میخوام فیزیک رو این تابستون بخونم پایم افتضاحه بنابراین DVD های آفبا رو تهیه کردم و خودم چهار جلدی خیلی سبز دارم همین کافیه برای تست یا کتاب دیگه چون پایم خیلی ضعیفه و میگن خیلی سبز تستاش برای متوسط به بالاست؟

کل فیزیکو میخوای تابستون جمع کنی؟؟

همین خیلی سبزو بزن ! منابع دیگ مثل الگو و گاج که سطحش سخت تر !! پس بهتر اول با همین خیلی سبز کار کن

ب نظر من ب حرف اینایی ک میگن فلان کتاب تستاش آسون یا سخت و از این چیزا خیلی توجه نکن

مثلا من 100 تاپیک و سایت دیدم واس همین فیزیک و ریاضی کلی حرف و حدیث گفتن
      یکی میگ ریاضی مهروماه سطحش بالاس و تستاش سخت واس کسایی خوب ک قوین
      یکی همین حرفو واس خیلی سبز میزنه

کلا این یک بیماری ب اسم حواشی کنکور که تا بعد از شکست خوردن تو کنکور مداوایی نداره و دس از سرت بر نمیداره مگ اینکه کلا خودتو از حواشی دور کنی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام

فقط گاج هرچی بخری ضرر کردی من کلی گشتم واسه یه کتاب مفهومی خوب اخرش دوباره گاج خریدم
      ببین پولتو الکی با خریدن کتاب های دیگه خرج نکن من خیلی گشتم آموزش مفهومی فقط گاج فقط از پایه بخون تا همچی رو بفهمی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

سلام اگه فیزیکت واقعا ضعیفه و تو مفاهیم مشکل داری برو سراغ دی وی دی (برای فیلم اموزشی سایت الا هم خوبه هم رایگان)برای تست خیلی سبزو ببین اگه دیدی خیلی نمیفهمی و کلا هرچی برای سطح ضغیف ابی قلم چی خوبه(فقط الان چون کلا سوالاش زیادی سادس)برای درصد بالا خیلی سبز قوی تر از گاج کار کرده هر چه زودتر شروع کن و هیچ وقت به حرف های کسی هم کار نداشته باش از حواشی کنکور هم فصله بگیر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      من نظرم اینکه درسنامه های گاج رو بخون بعد تستای آبی قلم چی رو بزن یا تستای همون خیلی سبزتو .
      برو دی وی دی آفبا رو ببین .ببین چندتا نکته خارج از گاج میگه که به دردت بخورن . البته منظورم این نیست که دی وی دی هاش بدن به هر حال سادات خودش مولف الگو هست
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن