خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 60
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تجربه ی خودم از روزای اخر قبل کنکور

سلام
      فک کنم همه بدونن دیگه من 4 ساله پشت کنکورم.
      ادم ناخوداگاه روزای اخر استرس اینو میگیره ک وای این مطلب حس میکنم یادم رفت ی مرورش کنم وای فلان فرمول چی بود....اصلا داری ی درسو میخونی حواست چند جا هست
      اینی ک میگم تجربه ی شخصی و نظر خودمه ممکنه خیلیام مخالفش باشن.من تا لحظه قبل از ورود ب جلسه میخونم! و تجربه ی چند سالم بهم میگه ک هر درسی ک 2روز قبل کنکور بخونین درصد عالی میزنین.کلا هفته آخر خیلی مهمه .حتا روز آخرم از دست ندین.شما فک کن 1 نکته جدید بخونی.24 ساعت وقت داری مثلا بشینی 1قسمت گیاهی بخونی یا هرچیزی....میدونی 1 یا 2 سوال چقد ترو جلو میبره؟ مثلا تراز گرفتم عربی زدم 0 مثلا ترازم شد 7600 بعد عربی زدم 4 درصد ترازم شد 7700...خیلی تاثیر داره.البته باید بگم ب وسواستون غلبه کنین و روز اخر فقط رو ی درس تمرکز کنین
      من ادبیات سال 93 با اینکه در طول سال لاشم وا نکردم اما 2 روز اخر فقط تستاشو زدم و ادب زدم 56!
      پارسال شیمی روز اخر خوندم و شیمی من از منفی8 رسیدم ب 25
      جالب اونجاس شیمی روز اخر استوکیومتری خوندم از بیکاری دیگه نمیدونستم چی بخونم
      استو ب اون سختی 2تاشم جواب دادم
      آها اینم بگم.دوستم پارسال رتبش 500 شد اما سر جلسه آبو گذاشته بود رو دسته ی صندلی ریخ رو برگش.انقد جیغ زد سر جلسه انقد جیغ زد...طفلی یکمم ناراحتی اعصاب داشت.سنجش ب هیچ عنوان قبول نکرد.رتبه زبانشم خوب شد دیگه رف دانشگاه تهران زبان....مراقب باشین.

موفق باشین
      I wanna thank me for believing in me
      ویرایش توسط Afsoon_chashman : 17 تیر 1395 در ساعت 10:49

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      سلام
      ادم ناخوداگاه روزای اخر استرس اینو میگیره ک وای این مطلب حس میکنم یادم رفت ی مرورش کنم وای فلان فرمول چی بود....اصلا داری ی درسو میخونی حواست چند جا هست
      اینی ک میگم تجربه ی شخصی و نظر خودمه ممکنه خیلیام مخالفش باشن.من تا لحظه قبل از ورود ب جلسه میخونم! و تجربه ی چند سالم بهم میگه ک هر درسی ک 2روز قبل کنکور بخونین درصد عالی میزنین.کلا هفته آخر خیلی مهمه .حتا روز آخرم از دست ندین.شما فک کن 1 نکته جدید بخونی.24 ساعت وقت داری مثلا بشینی 1قسمت گیاهی بخونی یا هرچیزی....میدونی 1 یا 2 سوال چقد ترو جلو میبره؟ مثلا تراز گرفتم عربی زدم 0 مثلا ترازم شد 7600 بعد عربی زدم 4 درصد ترازم شد 7700...خیلی تاثیر داره.البته باید بگم ب وسواستون غلبه کنین و روز اخر فقط رو ی درس تمرکز کنین
      من ادبیات سال 93 با اینکه در طول سال لاشم وا نکردم اما 2 روز اخر فقط تستاشو زدم و ادب زدم 56!
      آها اینم بگم.دوستم پارسال رتبش 500 شد اما سر جلسه آبو گذاشته بود رو دسته ی صندلی ریخ رو برگش.انقد جیغ زد سر جلسه انقد جیغ زد...طفلی یکمم ناراحتی اعصاب داشت.سنجش ب هیچ عنوان قبول نکرد.رتبه زبانشم خوب شد دیگه رف دانشگاه تهران زبان....مراقب باشین.

موفق باشین
      سلام بنظرتون روز آخر درس بخونم یا نه؟؟اگه نخونم خیلی ضرر میکنم؟
      تاحالا هم تقریبا خوب خوندم درحد 60-70 درصد
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روزای آخر فقط فرمول و قواعدو... مرور کنیم یا تست هم بزنیم؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      دارن میگن ک بخونین دیگ.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلیا میگن حتی روز اخر رو نخونید!
      اما روز اخر تا بعد از ظهر میشه خوند که بهتره مبحث خیلی سنگینی نباشه مثل نگاه کردن به واکنش ها-فرمول ها-لغات و...اما از اون به بعدش معمولا به شدت استرس زا هست برای عموم داوطلب ها و نتیجه ی عکس داره...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدا وکیلی منم اعتقاد راسخ دارم به این حرف این خانم.
      بخونید همش حرف مفته؛ شب کنکور از ساعت 6 بعد از ظهر دهنتون رو آزاد کنید و اونرو به یه چیز دیگه معطوف کنید اما قبلش بخونید.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درصدات خوبه.اگه خیلی خیلی خیلی مسلطی و ریلکسی ک همشو بلدی ک نخون.اما اگه مثلا بعضی جاها ی کوچکولو فراموش کردی یه نگاهش بنداز

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب معلومه باید بخونید،من حتی روز کنکور جزوه دین و زندگی دستم بود داشتم میخوندم! درس خوندن روزای اخر فوق العاده کمک کننده ست

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اما ب نظرم شب دیگه نخونین چون استرس میگیرین خوابتون نمیبره.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad17 نمایش پست ها
      روزای آخر فقط فرمول و قواعدو... مرور کنیم یا تست هم بزنیم؟
      من فقط تست میزدم همون لحظه نکتشم یاد میگرفتم .چون وقت یادگیری نیست .
      اگه درسی رو قبلا خوندی و خودت میدونی کجا ایراد داری اونجارو مرور کن .اگه فک میکنی همشو بلدی برو تست بزن بعد میبینی یه جاهایی یه اشتباهای کوچولو داری سریع برطرفش کن.تستای کنکور منظورمه البته

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الان خودم دینی کامل فول خوندم.رقتم تستای کنکورو زدم.میزدم 80.78...متوجه شدم توی همه ی تستای ک زدم از چند تا مبحث همش اشتباه میزنم و متوجه شدم ایراد کارم کجاس و رفعش میکنم.اصلا کاری ب درصد نداشته باشین
      من متوجه شدم زبانمم خ ضعیفه.تست زدم میزدم 30 درصد در صورتی ک توقع 80 داشتم.الان متوجه شدم ایراد کارم کجاس.
      خوانده های قبلیتونو مرور کنین و ایرادشو رفع کنین

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها من 24ام کنکور هنر دارم...
      روز بعدش تجربی و زبان!!!(3تا)
      یکی از دوستام میگفت هنر رو شرکت نکن خسته میشی میگفت منم پارسال همین کارو کردم کنکورمو خراب کردم
      مثلا عربی هنر رو60 زدم، عربی تجربی رو منفی!!!!
      الان من خیلی دودل شدم نظر شما چیه؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      سلام

موفق باشین

متشکر خانم دکتر

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها
      بچه ها من 24ام کنکور هنر دارم...
      روز بعدش تجربی و زبان!!!(3تا)
      یکی از دوستام میگفت هنر رو شرکت نکن خسته میشی میگفت منم پارسال همین کارو کردم کنکورمو خراب کردم
      مثلا عربی هنر رو60 زدم، عربی تجربی رو منفی!!!!
      الان من خیلی دودل شدم نظر شما چیه؟
      اگه هدفتون رشته های تجربی هست که کنکور هنر دادن بی فایدس...ممکنه برید عمومی هارو بد بزنید و کاملا شکست خورده و ناامید وارد جلسه ی تجربی بشید...!
      مگر اینکه رشته ی خاصی از هنر مد نظرتون باشه که با توجه به ظرفیت کمش درصد های بالا میخواد...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      اگه هدفتون رشته های تجربی هست که کنکور هنر دادن بی فایدس...ممکنه برید عمومی هارو بد بزنید و کاملا شکست خورده و ناامید وارد جلسه ی تجربی بشید...!
      مگر اینکه رشته ی خاصی از هنر مد نظرتون باشه که با توجه به ظرفیت کمش درصد های بالا میخواد...

هیچی نخوندم از اختصاصی های هنر
      فقط خواستم شانسم و امتحان کنم... و با حوزه آشنا بشم وبا زدن عمومیای هنر استرسم کمتر بشه!

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن