خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60
    1. Top | #46
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پارسال که کنکور ریاضی پنجشنبه بود، سه شنبه کامل و چهارشنبه تا ظهر همه‌ش داشتم خط ویژه شیمی جلد اول رو میخوندم. ظهر تا شب چهارشنبه هم میخواستم تفریح کنم نفهمیدم چطور گذشت :‌)‌)
      تجربی ها هم به نظرم کنکورِ ریاضی رو بررسی کنن روز آخر. ولی بررسیِ خیلی خیلی خفن ها. حتی میتونین از یکی بخواید براتون بررسی کنه. پارسال یادمه آلا (دبیرستان صنعتی شریف) بررسی کرده بود سوالای ریاضی رو و فیلمشو گذاشته بود رو سایتش.
      موفق‌تر باشی‌م.

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      من پارسال که کنکور ریاضی پنجشنبه بود، سه شنبه کامل و چهارشنبه تا ظهر همه‌ش داشتم خط ویژه شیمی جلد اول رو میخوندم. ظهر تا شب چهارشنبه هم میخواستم تفریح کنم نفهمیدم چطور گذشت :‌)‌)
      تجربی ها هم به نظرم کنکورِ ریاضی رو بررسی کنن روز آخر. ولی بررسیِ خیلی خیلی خفن ها. حتی میتونین از یکی بخواید براتون بررسی کنه. پارسال یادمه آلا (دبیرستان صنعتی شریف) بررسی کرده بود سوالای ریاضی رو و فیلمشو گذاشته بود رو سایتش.
      موفق‌تر باشی‌م.
      اینکه یک روز و نیم فقط شیمی خوندی نتیجش چی شد ؟؟؟ اگه فقط تو یک درس ضعف داشته باشیم و مثل شما تقریبا یک روز و نیم قبل کنکور فقط اونو بخونیم تاثیر خوبی تو رتبمون میزاره ؟؟؟

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ميتونيد تو اين مدت از فيلم هاي حل تست كنكور هم استفاده كنيد، بريد سايت اپارت و سرچ كنيد: حل تست كنكور سراسري، چندين صفحه فيلم كوتاه حل تست براي همه درس ها رو مياره يا اينكه درس خاصي رو فقط ببينيد

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasser5190 نمایش پست ها
      سلام ببخشید به موضوع تاپیک بی ربطه ولی دینی بخش ضرورت عدل و حکمت رو من اصن درست نگرفتم میشه توضیح بدید؟
      يكي از معلم ها قبلا اينطور توضيح ميداد كه تو جواب ها گزينه اي كه امكان و عدل و حكمت رو با هم اورده نادرسته يعني ممكن نيست امكان با اين دو تا بياد،
      و در مورد عدل آيه اي كه ميگه ايا متقين رو مانند فجار قرار ميديم هست
      ولي حكمت رو يادم نيست

5. Top | #50
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام !
      1.ته پاسخنامه رو باید پر کنیم ؟!!

2. من دستم به شدت عرق میکنه راهی غیر از این که دستمو روی پاسخ برگ نذارم و از کاغذای سوال استفاده کنم بنظرتون میرسه ؟

با تشکر !
      !The Big Bang Theory S9

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شیمی استو سخت ؟ :/ تنها فصلی امید داشتم ازش مسعله بزنم همین بود وگرنه امیدم فقط روی حفظیات سوم و پیشه
      دوم هم کلا تعطیل
      کلا من از هر درسی چندتا تستو انتخاب کردم بزنم هر روز همونارو به قول معروف یه نشخواری میکنم
      حالا دیگه اگه شانسم بگیره اونایی خوندمو سخت ندن یجوری زیر سبیلی از شر کنکور خلاص بشم
      تو اگه فقط لا ادبیات وا نکرده بودی من تا دو هفته پیش غیر از دینی زیست و کمی هم شیمی لا هیچی وا نکرده بودم
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

7. Top | #52
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasser5190 نمایش پست ها
      سلام ببخشید به موضوع تاپیک بی ربطه ولی دینی بخش ضرورت عدل و حکمت رو من اصن درست نگرفتم میشه توضیح بدید؟
      سلام .کلمات کلیدی
      ضرورت معاد در پرتو حکمت الهی:هدف.باطلا.عبث.میل به جاودانگی.میل به بی نهایت.مفاهیم بازگشت(مثل لا ترجعون و ما زبالاییم و بالا می رویم و.....)--------- کلمات کلیدی ضرورت معاد در پرتو عدل الهی:استحقاق-استعداد-مفهوم عدم ظرفیت - ک (به معنی مثل ) مثال کالمفسدین فی الرض کلمات کلیدی امکان معاد جسمانی:قادرین (اشاره به قدرت بی پایان الهی)-اول مره (اشاره به خلقت اولیه ی انسان)-الریاح .کذلک النشور.کذلک تخرجون (اشاره به مرگ و زندگی در طبیعت)
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!
      ویرایش توسط shima1996 : 21 تیر 1395 در ساعت 19:23

8. Top | #53
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      سلام
      فک کنم همه بدونن دیگه من 4 ساله پشت کنکورم.
      ادم ناخوداگاه روزای اخر استرس اینو میگیره ک وای این مطلب حس میکنم یادم رفت ی مرورش کنم وای فلان فرمول چی بود....اصلا داری ی درسو میخونی حواست چند جا هست
      اینی ک میگم تجربه ی شخصی و نظر خودمه ممکنه خیلیام مخالفش باشن.من تا لحظه قبل از ورود ب جلسه میخونم! و تجربه ی چند سالم بهم میگه ک هر درسی ک 2روز قبل کنکور بخونین درصد عالی میزنین.کلا هفته آخر خیلی مهمه .حتا روز آخرم از دست ندین.شما فک کن 1 نکته جدید بخونی.24 ساعت وقت داری مثلا بشینی 1قسمت گیاهی بخونی یا هرچیزی....میدونی 1 یا 2 سوال چقد ترو جلو میبره؟ مثلا تراز گرفتم عربی زدم 0 مثلا ترازم شد 7600 بعد عربی زدم 4 درصد ترازم شد 7700...خیلی تاثیر داره.البته باید بگم ب وسواستون غلبه کنین و روز اخر فقط رو ی درس تمرکز کنین
      من ادبیات سال 93 با اینکه در طول سال لاشم وا نکردم اما 2 روز اخر فقط تستاشو زدم و ادب زدم 56!
      پارسال شیمی روز اخر خوندم و شیمی من از منفی8 رسیدم ب 25
      جالب اونجاس شیمی روز اخر استوکیومتری خوندم از بیکاری دیگه نمیدونستم چی بخونم
      استو ب اون سختی 2تاشم جواب دادم
      آها اینم بگم.دوستم پارسال رتبش 500 شد اما سر جلسه آبو گذاشته بود رو دسته ی صندلی ریخ رو برگش.انقد جیغ زد سر جلسه انقد جیغ زد...طفلی یکمم ناراحتی اعصاب داشت.سنجش ب هیچ عنوان قبول نکرد.رتبه زبانشم خوب شد دیگه رف دانشگاه تهران زبان....مراقب باشین.

موفق باشین
      سلام من اول سال شیمی 2 خوندم ولی دیگه ولش کردم تا الان....یعنی اگه الان بخونم میتونم 15 درصد حداقل بزنم؟؟؟ ببخشید با توجه به اینکه گفتین از منفی 8 درصد رسیدین به 25 واسم سوال پیش اومد اخه خیلی عجیبه
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

9. Top | #54
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      اینکه یک روز و نیم فقط شیمی خوندی نتیجش چی شد ؟؟؟ اگه فقط تو یک درس ضعف داشته باشیم و مثل شما تقریبا یک روز و نیم قبل کنکور فقط اونو بخونیم تاثیر خوبی تو رتبمون میزاره ؟؟؟
      شیمی نتیجه‌ش، حداقل اون چیزی که مردم میبینن، خوب نشد. کمترین درصد کنکورم شد. ولی خب اولا سخت بود. دوما مشکل اینجا بود که من فقط 20 دقیقه وقت گذاشتم سر شیمی بجای 35 دقیقه. بخاطر همین اینجوری شد.
      به نظرم خوبه. ولی نه چیزی که ضعف داری. چیزی که نیاز به خوندن داره و حفظیات توش تعداد سوال زیادی داره، اون خوبه بخونی. من شیمی توی سنجش بالای 80 میزدم بخاطر همین خوندم. ولی اگر مشکل داری به نظرم نخون قبل از کنکور که نتیجه‌ای که میخوای رو نمیگیری.

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

سلام من اول سال شیمی 2 خوندم ولی دیگه ولش کردم تا الان....یعنی اگه الان بخونم میتونم 15 درصد حداقل بزنم؟؟؟ ببخشید با توجه به اینکه گفتین از منفی 8 درصد رسیدین به 25 واسم سوال پیش اومد اخه خیلی عجیبه
      عجیب نیست شما اگه فقط سال دومو بهونی 35 میزنی .من سال دوم فصل 4 رو نخونده بودم +فصل 5 . دو روز قبل کنکور فصل 5 روز یه دور روی مبتکران نگاه کردم خوشبختانه از قسمت فرمول نویسی اومده بود.استوکیومتریم با آنتالپی رو مرور کردم .کلا 13تا شیمی زدم یه 3تاش فک کنم غلط بود یادم نمیاد
      I wanna thank me for believing in me

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بچه ها خداییش میخواین این چن روز درس بخونین؟؟؟
      من که امسال کنکور ندارم ولی با خودم تصمیم گرفتم 2 سال دیگه، بشینم تو 3 روز مونده به کنکور خودمو سبک سنگین کنم و بیشتر با خانوادم باشم و قدم بزنم و ... یعنی هر کاری که بهم ارامش میده

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.BamBam نمایش پست ها
      بچه ها خداییش میخواین این چن روز درس بخونین؟؟؟
      من که امسال کنکور ندارم ولی با خودم تصمیم گرفتم 2 سال دیگه، بشینم تو 3 روز مونده به کنکور خودمو سبک سنگین کنم و بیشتر با خانوادم باشم و قدم بزنم و ... یعنی هر کاری که بهم ارامش میده
      نه دیگه اینقدر هم ارامش خوب نیس.حالا روز اخر رو اینکارو کنی یه چیزی ولی سه روزز ضرر میکنی

13. Top | #58
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

14. Top | #59
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      up

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up تر

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن