خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 60
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها
      :فکر کنم اگه سوالات ریاضی رو دان کنم بهتر باشه! هرچند تو شرایط کنکور نیس ولی ریسکش کمتره!

واقعا ممنون از صادق خان وMr.Hossein
      @dmb@8MIT8
      شما نظرتون چیه؟؟؟
      بهترین کار اینه که تا ساعت2-3یه مطالعه نسبی در ارامش داشته باشید به صورت یه تورق سریع جوری که فقط مطالب به صورت طبقه بندی شده توی ذهنتون مرور بشه...
      روحیه سر جلسه خیلی مهمه...و هر چیزی ریسک اینو داشته باشه که باعث ناامیدی شما بشه,نباید انجام بگیره...
      یه کسی مثل سارا همتی عین خیالش نیست!میشینه تا اخرین مثال رو هم تحلیل میکنه چون چند ساله میدونه جایگاهش کجاس!
      اما تجربه بهم ثابت کرده این کار حتی برای رتبه های3رقمی هم مشکل میتونه ایجاد کنه...کافیه شما فیزیک پیش2-شیمی ریاضی هارو سخت ببینی...این ذهنیت توی عمومی باهاتون میمونه و استرستون رو زیاد میکنه...وارد اختصاصی میشین میخواین زیست بزنید استرس بعدیا رو دارید...
      فقط از عمومی اگه دینی و لغات ادبیات رو نگاه کنید بد نیست...که حتی این هم به شخصش بستگی داره و اگه طرف میدونه که با دیدنش ممکنه روحیش به هم بریزه بهتره سراغش نره...

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بخونید حتی شب کگنکور!
      لغات زبان و مخصوصا یه دوره ای کنید + روش های ترجمه عربی + واکنش های شیمی ( از همه مهم تره یادتون بره کارتون توی شیمی تمومه !) + فرمول های فیزیک و ریاضی و شیمی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شبنم جون منم خیلی درگیرم همش افکار منفی میاد سراغم توان حل سوالات رو ندارم ......تا ماهه پبش میگفتم قبولم ولی الان....همه چی انگار یادم رفته

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من امسال سال دوم هست که کنکور میدم پارسال کلا۳روز اخر نخوندم خب قبول دارم اشتباه بود ولی اینکه بیاین روز اخر اونم تا شب بخونی خیلی اشتباهه...بچه ها کنکور به خدا فقط اطلاعات نیست،تو کنکور روحیه خییییییییییییییییلی از اطلاعات مهمتره٬اینکه سر جلسه به خاطر یکی دو‌ درس خودتو نبازی٬حالا شما بیای شب کنکور چمیدونم دینی بخونی وقتی میخونی هر درسی رو که مدتیه نخوندیش حس میکنی قبلا همش یادت رفته و اگه نخونده بودیش یادت رفته بود٬بعد‌اینو تعمیم میدی به بقیه ی درسا میگی حتما تو بقیه. هم اینجوریم و همه یادم رفتن و اینجوری شب کنکور ناک اوت میشین!تازه اینجوری خوابتونم‌نمیبره٬من با اینکه پارسال نخوندم روز اخرو و ساعت۱۰:۳۰رفتم بخوابم ولی ساعت۳ و‌اون حدودا خوابم برد!!بعد ساعت۷هم بیدار شدم!!!حالا فرض کن شبش رو هم بخونی همون ساعت ۳هم نمیتونی بخوابی!توصیه. ی من اینه روز قبل کنکور یه کار کنید خسته بشید در حد مردن!که خوابتون ببره٬مثلا برید استخر(البته جای تمیزی که روز کنکور مریض نشید!)یا برید باشگاه یا ۴-۳ساعت بدویید!!خواب خییییییلی مهمه من از این خواب پارسال ضربه ی بدی خوردم٬یه چیزم بهتون بگم‌راجب روحیه سر کنکور٬من پارسال رفته بودم برای فیزیک بالای۷۵ و برای همین اولین اختصاصی فیزیک زدم ،میدونید فیزیک۹۴خیلی سختر از سالهای قبل بود و من تو دور اول حول و حوش ۴۰زدم و وقتی دیدم اینقدر نزده دارم حس دیونگی سر جلسه بهم دست داد!!دقیقا حس دیونه ها رو‌داشتم که دوست‌دارن صندلی پرت کنن اینور‌اونور و داد بزنن!همونجا کار من سر کنکور تموم شد کامل!به خاطر روحیه ی بدی که داشتم ۳تا تست ریاضی رو بلد بودم رو از استرس محاسبات عددی ساده مثل تقسیم معمولی رو غلط انجام دادم!تو شیمی بالاتر رفت!شد ۵-۶تست!!فرض کنین من اینا رو میزدم٬ الان داشتم پزشکی میخوندم!جالبه بعد کنکور فهمیدم فیزیکو ۴۶زدم که میشه گفت با توجخ به سختیش عالی زده بودمش ولی سر کنکور همین روحیه ی بد‌م نو زد زمین

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عاقاااااااااااااااااا
      من نمیدونم این قانون روز اخرو نخون از کجا درومده؟
      من پارسال زبانو روز اخر سه ساعت وقت گذاشم همشو +تستای 93 زدم فردا تو کنکور 70 زدمش...
      درحالیکه نمیخوندم حداکثر 55میزدم....

بنظر من روز اخر و مرور اخر باید روی مباحثی صورت بگیره که شما همیشه قاطیشون میکنی....

مثل فرمولای مثلثات....مقاطع...

مثل مثلا چرخه های اغازیان و قارچ....
      .
      .
      .
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ژنتیک یا گیاهی که هر کدوم بیش از 20 درصده سهمشون تو کنکور رو میشه روز آخر خوند ؟؟؟

یعنی من بشینم 12 ساعت فقط گیاهی بخونم ... از صفر صفر ...

درصدای درسای دیگم خیلی خوبه به جز زیست که کلی فصل نخونده دارم ...

پینوشت مهم : توروخدا نیاید بگید که طرف از اول سال گیاهی خونده نمیتونه بزنه بعد تو میخوای با یه روز خوندن بری و همه سوالاتش رو جواب بدی .. توروخدا کنکورو الکی سخت نکنید .. هندسه ای که همه میگن باید از اول سال خوند یا اینکه هندسه رو فقط اونایی میزنن که واسه درصد 100 رقابت میکنن رو من از سال دوم به اینور اصلا طرفش نرفته بودم ولی همین هفته گذشته تو 4 ساعت همشو خوندم و میتونم اکثر سوالاشو جواب بدم ... یا گرما و قانون گاز هایی که 10 درصد کنکوره و من اصلا طرفش نرفته بودم (ازش متنفر بودم) با جزوه آقای ارغوانی فرد که تو کانون گذاشته تو نیم ساعت یاد گرفتم و رفتم تستای یک قدم تا 100 گاج رو هم تونستم حل کنم ... پس الکی سخت نکنید که طرف از اول سال خونده نمیتونه بزنه و از این حرفا ...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      به نظرم روز آخر جون میده اینا رو از صبح تا بعد از ظهر دوره کنی:چرخه های زیست -دانشمندان شیمی- تاریخ ادبیات ولغت املا -فرمول های فیزیک وریاضی . اینا رواگر خونده باشید روز آخر میشه دوره کرد .از بعد ازظهر به بعد قرآن بخونید برید ویتامینه آب هویج بستنی بزنید تو رگ . وسایلتونو از شب قبل آماده کنید . کارای عجیب غریب نکنید اگر یه سال یه بار کله پاچه میخورید شب کنکور نیایید یه دفعه کله پاچه بخورید . یا اینکه اگر هر روز صبح خامه میخورید نیایید صبح کنکور یه دفعه هات چاکلت بخورید . اگر خواستید دوش بگیرید قبل از شام دوش بگیرید که شکم خالیه وبعد از شام که شکمتون پرشد خوابتون میگیره . قبل از خواب برید حموم خوابتون میپره . اگر مسیر حوزتون رو نمیدونید روز قبل برید پیداش کنید .شام چیزی رو که دوست دارید بخورید . پرخوری نکنید . اگر به سیر حساسیت ندارید غذای سیرداربخورید تا اینکه خوابتون بگیره . اگر ترش نمیکنید دوغ یا ماست هم توصیه میشه . هفته ی آخررو فقط خونه غذا بخورید تا یه وقت مسموم نشید
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه هااااا ب غذای قبل کنکور خیلی دقت کنینننننن.
      من یبار کنکور 92 بود.شب خودم عدسی درست کردم خوردم گفتم آهن داره تقویت م فرداش یه پام سر جلسه بود ی پام wc
      پارسالم قبل کنکور کله پاچه خوردم خیلی عالی بود خیلی مخم داقعا فعال شد و بم انرژی داد
      I wanna thank me for believing in me

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      بچه هااااا ب غذای قبل کنکور خیلی دقت کنینننننن.
      من یبار کنکور 92 بود.شب خودم عدسی درست کردم خوردم گفتم آهن داره تقویت م فرداش یه پام سر جلسه بود ی پام wc
      پارسالم قبل کنکور کله پاچه خوردم خیلی عالی بود خیلی مخم داقعا فعال شد و بم انرژی داد
      من میگم بچه ها کارای عجیب غریب نکنن . یه نفر که خیلی وقته کله پاچه نخورده .مبینی شب کنکور میخوره به بدنش نمیسازه اونموقع شما جوابگویی؟
      من که خودم ماکارونی میخورم.
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      بیا و این جهش رو درک کن

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دانش بنیان نمایش پست ها

من میگم بچه ها کارای عجیب غریب نکنن . یه نفر که خیلی وقته کله پاچه نخورده .مبینی شب کنکور میخوره به بدنش نمیسازه اونموقع شما جوابگویی؟
      من که خودم ماکارونی میخورم.
      خوب دیگه ترجیحا قبلش تست کنین.
      I wanna thank me for believing in me

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      خوب دیگه ترجیحا قبلش تست کنین.
      البته ماکارونی هم سرشار از کربوهیدراته از لحاظ انرژی چیزی از کله پاچه کم نداره مخصوصا اگر مخلفاتش زیاد باشه نیازی هم به تست کردن نداره بهتره بحثو تمومش کنیم تابه ساسی ومرحوم قذافی کشیده نشده
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      بیا و این جهش رو درک کن

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یعنی حتی اگه وضعیتت خیلی خراب باشه واسه اختصاصی ها مثل شیمی و ریاضی و فیزیک مثلا جاهایی آسون بخونی مفیده؟؟؟؟
      عمومی ها رو میدونم این هفته اگه بخونی خیلی به دردت میخوره اما اختصاصی ها جاهایی که نخوندم چی؟؟؟؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      یعنی حتی اگه وضعیتت خیلی خراب باشه واسه اختصاصی ها مثل شیمی و ریاضی و فیزیک مثلا جاهایی آسون بخونی مفیده؟؟؟؟
      عمومی ها رو میدونم این هفته اگه بخونی خیلی به دردت میخوره اما اختصاصی ها جاهایی که نخوندم چی؟؟؟؟
      سلام واسه عمومیا میشه توی همین یه هفته باقیمانده 20 یا حتی 30 به درصدتون اضافه کنید بنابراین سعی کنید نخونده هاشو بخونید...اما برای اختصاصیا سعی کنید همونایی رو که خوندین تثبیت کنید و مطلب جدید یاد نگیرید مگر اینکه خیلی اسون باشه که بشه حین خوندن بهش مسلط شد در غیر اینصورت فقط مطالب اختصاصیا رو مرور کنید

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید به موضوع تاپیک بی ربطه ولی دینی بخش ضرورت عدل و حکمت رو من اصن درست نگرفتم میشه توضیح بدید؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      پسر داییم روز قبلش میره فست فود سر جلسه مسموم میشه بهش سرم میزنن.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن