خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها

هیچی نخوندم از اختصاصی های هنر
      فقط خواستم شانسم و امتحان کنم... و با حوزه آشنا بشم وبا زدن عمومیای هنر استرسم کمتر بشه!
      ریسکش بالاس...
      حوزه که نیازی به اشنا شدن نداره!یه سالنه مثل هر سالن دیگه...شایدم یه کلاس مثل هر کلاس دیگه...
      برای کم شدن استرستون هم سر جلسه کنکور با درسی شروع کنین که میدونید بهتر میزنیدش...مطمین باشید 7-8تا سوال که از یه درس رو که خوب و با تحلیل جواب بدید استرستون از بین میره و متوجه گذشتن زمان نمیشید...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه نظر شخصی واسه تجربیا :
      روز قبل کنکور از ساعت 8 صبح تا ساعت 2 بشینین یه درسی رو بخونید . من خودم زیست می خونم
      بعد ساعت 2 درسو کلا تعطیل کنین . برین یه ناهار بزنین ، یکم استراحت کنین و بعد، بعد از ظهر سوالای رشته ریاضیو دانلود کنید و حل کنید . 
      اونایی که معتقدن با دیدن سوالا استرس میگیرن سخت در اشتباهن .
      به قول مهندس مویینی استرس گرفتن قبل کنکور بهتر از استرس گرفتن سر جلسه کنکوره پس بعد از ظهر پنج شنبه سوالای رشته ریاضیو دانلود کنین . عمومی ها + فیزیک و شیمی رو با دقت بررسی کنید تا با تیپ سوالات محتملی که مشابه اون ها رو فردای اون روز در کنکور تجربی می بینین آشنا بشین .
      مخصوصا در مورد عمومی ها

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

هیچی نخوندم از اختصاصی های هنر
      فقط خواستم شانسم و امتحان کنم... و با حوزه آشنا بشم وبا زدن عمومیای هنر استرسم کمتر بشه!
      پس برو عمومیارو بزن چون معمولا سولات خیلی جا افتادیه و میتونه تو کنکور تجربی کمکت میکنه. ب نظ من حتما برو

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      پارسال یادمه تا حدود 12 شب درس خوندم یعنی سوالا کنکور ریاضی روز قبل رو حل کردم.فیلم ها جمع بندی کانون میدیدم و اینا. فشار خیلی زیادی رو من بود ولی واسه درسی مثل عربی خیلی خوب بود. به هرحال شما اینکار رو نکنید
      ی سوال دارم ؟ کسی بخاد شانسی بزنه بیشتر از کدوم گزینه ها جوابه. ؟؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صادق خان نمایش پست ها
      پس برو عمومیارو بزن چون معمولا سولات خیلی جا افتادیه و میتونه تو کنکور تجربی کمکت میکنه. ب نظ من حتما برو

خودم هم اول همین کار رو میخواستم بکنم، ولی زیادی زرنگ تشریف داشتم
      مشکل اینجاست ک دوستم گفت باید تا آخر وقت بشینی، اجازه نمیدن بعد از اینکه عمومی رو بدی پاسخنامه ت رو بدی و بری!!!ینی. تا7 باید سر کنکور باشم.... تازه 3 ساعت بعدش سوالات میاد رو سایت کی تحلیل کنم؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      :فکر کنم اگه سوالات ریاضی رو دان کنم بهتر باشه! هرچند تو شرایط کنکور نیس ولی ریسکش کمتره!

واقعا ممنون از صادق خان وMr.Hossein
      @dmb@8MIT8
      شما نظرتون چیه؟؟؟
      ویرایش توسط Qazale : 17 تیر 1395 در ساعت 14:26

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تجربه ای که من دارم اینه به هیچ عنوان روز قبل کنکور درس نخونید چون همش توهم میگیرید یادتون رفته و چقد مطالب زیاده اونوقت هوش هیجانیتونم میره بالا ممکنه نتونید بخوابید.در مورد سوالای رشته ریاضیم بگم اصلا سمتش نرید من سال قبل سوالا رو دیدم از شیمیش واقعا ترسیدم با این زمینه رفتم سر جلسه شیمی 15 زدم درصورتی که با زیست 70 یه شیمی 50 حل میشد قبولیم.تازه فیزیکشم راحت بود رفتیم دیدیم فیزیکش از ریاضیا سختتره.برید قشنگ استراحت کنید ته تهش دوتا تست میخواید بیشتر بزنید.ارزش نداره.
      ?

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کسی که درسی رو خونده و مسلطه اسمون به زمین هم بیاد استرس نمیگیره ... اگه مسلطین به درساتون روز اخرم بخونین چیزی ازتون کم نمیشه و استرس هم نمیگیرین .... اگه مسلط نیستین جاهایی که مسلط هستین رو بخونین و بازم نباید استرس بگیرین ... در مورد سوالای ریاضی ام بگم که بهتره دان کنین و حل کنین چون فرداش اگه قراره سخت باشه برا همه سخته ... کلا از فاز روحیه ی بد و استرس بیاین بیرون مثه سنگ پا باشین به هیچی هم توجه نکنین

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      تجربه ای که من دارم اینه به هیچ عنوان روز قبل کنکور درس نخونید چون همش توهم میگیرید یادتون رفته و چقد مطالب زیاده اونوقت هوش هیجانیتونم میره بالا ممکنه نتونید بخوابید.در مورد سوالای رشته ریاضیم بگم اصلا سمتش نرید من سال قبل سوالا رو دیدم از شیمیش واقعا ترسیدم با این زمینه رفتم سر جلسه شیمی 15 زدم درصورتی که با زیست 70 یه شیمی 50 حل میشد قبولیم.تازه فیزیکشم راحت بود رفتیم دیدیم فیزیکش از ریاضیا سختتره.برید قشنگ استراحت کنید ته تهش دوتا تست میخواید بیشتر بزنید.ارزش نداره.
      حتی عمومی ها رو هم نزنیم؟
      من فکر میکنم بتونم هوش هیجانی رو کنترلش کنم
      عمومی که طوری نیست!

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

حتی عمومی ها رو هم نزنیم؟
      من فکر میکنم بتونم هوش هیجانی رو کنترلش کنم
      عمومی که طوری نیست!
      عمومیارو بزنید
      ?

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من خودم تا لحظه ای که سوالای ریاضی و انسانی بیاد اختصاصی های تجربی رو خاهم خوند بیشتر تمرکز رو زیست و زمین و مرور فرمول های فیزیک و نکات شیمی ... بعد شیمی و فیزیک ریاضی رو حل میکنم و بعدش دو تا عمومی انسانی و ریاضی رو حل میکنم ... اگه وختی بود بازم یه سر زیست میزنم با زمین و تمام

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      خوب استرسو آدم ک دیگه هی داره .اما بین بد و بدتر ب نظرم باید بدو انتخاب کرد.2تا سوالم خیلیه!فک کنین 2 تا سوال مثلا از انتالپی بزنی یا هر مبحثی.خیلی ترازا جابجا میشه.یکی میبینی با تراز 7045 اونی ک میخوادو نمیاره یکی با تراز 7086 قبول میشه.حتا 1 سوالم ممکنه آینده رو عوض کنه
      اما نظر شما هم محترمه
      I wanna thank me for believing in me

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تجربه ی چندین ساله ی من میگه
      کسی که خوب خونده روزای آخر روزای ماقبل آخر نداره واسش !! منظورم اونا که خعلی خوبو مطمئن خوندن
      کسی هم ک نخونده روزای آخر ما قبل آخر نداره واسش منظورم اونا ک کلا جز خوردن ساندیس و حروم کردن 15 هزار تومن پول ثبت نام قصد دیگ ای ندارن

اما وای بر حال کسی که به اندازه ی خواسته هایش نخوانده است !
      عذاب وجدانی در وجود او غوطه ور میشود که گویی نفخ صور دوم صورت گرفته است ! ولی همچنان در همه جا برای فرار از ذکر کم کاری هایش بهانه تراشی میکند تا کمی بر وجود خود مسکن تزریق کند

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      :فکر کنم اگه سوالات ریاضی رو دان کنم بهتر باشه! هرچند تو شرایط کنکور نیس ولی ریسکش کمتره!

واقعا ممنون از صادق خان وMr.Hossein
      @dmb@8MIT8
      شما نظرتون چیه؟؟؟
      متوجه سوال نشدم میشه دوباره بپرسی؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      خوب استرسو آدم ک دیگه هی داره .اما بین بد و بدتر ب نظرم باید بدو انتخاب کرد.2تا سوالم خیلیه!فک کنین 2 تا سوال مثلا از انتالپی بزنی یا هر مبحثی.خیلی ترازا جابجا میشه.یکی میبینی با تراز 7045 اونی ک میخوادو نمیاره یکی با تراز 7086 قبول میشه.حتا 1 سوالم ممکنه آینده رو عوض کنه
      اما نظر شما هم محترمه
      بهترین رتبه کنکورتون چند بود؟البته اگه دوست داشتین بگین

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن