خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K95K95 نمایش پست ها
      سلام به همگی ، عیدتون مبارک

بچه ها برای شماها هم پیش اومده ؟ من پارسال که کنکور دادم با اینکه مطمئن بودم ، چند تا از درس ها رو حدود 40 الی 50 درصد میزدم اما بطور باورنکردنی همشون شدن 0 درصد! (صفر درصد)

یعنی اینکه من هیچ سوالی رو جواب ندادم !!! و من کاملا مطمئنم که اکثرشون رو جواب داده بودم! و اگرم اشتباه جواب میدادم لاقل منفی میشد!!! اونم نه 1 درس بلکه 3 تا از درسام اینجوری شدن!

کسی میدونه جریان چیه ؟!

پیگیری هم کردم اما فایده ای نداشت! گفتن دستگاه تصحیح کننده درست تصحیح کرده ... در حالیکه من مطمئنم اشتباهی شده!!!

همچنین تنها من نبودم! اکثر بچه ها اعتراض میکردن که نتیجه اولیه کنکورشون اشتباه تصحیح شده چون مال اونام صفر درصد زده بود!!!

آخرش هم فایده ای نداشت و مشاور سنجش گفت چندین ساله که دستگاه های تصحیح کننده تصحیح میکنن و مشکلی پیش نیامده!!! و مشکلی وجود نداشته!!!

ولی من خالی نداشتم که بخواد 0 درصد بشه!!!

اگه باز امسال هم اینجوری بشه چیکار کنم ؟!

چه راه حلی پیشنهاد میدهین ؟!

با تشکر
      این توهم همیشه بوده،حتی تو آزمونی که معلم میگیره هم مثلا میگی 20 میشم میاد 1 نمره غلط میشه
      حالا سر کنکور هم هر سوال غلط یک سوم نمره منفی داره و احتمالا تعداد غلط ها سه برابر صحیح ها بوده و درصئ نهایی صفر شده

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ی چیزدیگه
      الان بین نظرات درباره مداد خوندم
      این هم محتمل هست ها!!مداد کمرنگ بوده باشه و دستگاه نخونه!!
      من سر کنکور خودکار+مداد می بردم با خودکار دو رنگ مثلا قرمز و آبی رو دفترچه حل میکذدم چون جا محدوده تو تک رنگ قاطی میشه گاهابا مداد هم وارد میکردم
      ب4 یا ب3 هم پررنگ هستند هم مدادپاک کنت خوب باشه راحت پاک میشن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K95K95 نمایش پست ها
      سلام به همگی ، عیدتون مبارک

بچه ها برای شماها هم پیش اومده ؟ من پارسال که کنکور دادم با اینکه مطمئن بودم ، چند تا از درس ها رو حدود 40 الی 50 درصد میزدم اما بطور باورنکردنی همشون شدن 0 درصد! (صفر درصد)

یعنی اینکه من هیچ سوالی رو جواب ندادم !!! و من کاملا مطمئنم که اکثرشون رو جواب داده بودم! و اگرم اشتباه جواب میدادم لاقل منفی میشد!!! اونم نه 1 درس بلکه 3 تا از درسام اینجوری شدن!

کسی میدونه جریان چیه ؟!

پیگیری هم کردم اما فایده ای نداشت! گفتن دستگاه تصحیح کننده درست تصحیح کرده ... در حالیکه من مطمئنم اشتباهی شده!!!

همچنین تنها من نبودم! اکثر بچه ها اعتراض میکردن که نتیجه اولیه کنکورشون اشتباه تصحیح شده چون مال اونام صفر درصد زده بود!!!

آخرش هم فایده ای نداشت و مشاور سنجش گفت چندین ساله که دستگاه های تصحیح کننده تصحیح میکنن و مشکلی پیش نیامده!!! و مشکلی وجود نداشته!!!

ولی من خالی نداشتم که بخواد 0 درصد بشه!!!

اگه باز امسال هم اینجوری بشه چیکار کنم ؟!

چه راه حلی پیشنهاد میدهین ؟!

با تشکر
      شما میتونسین پاسخ برگتونو نگاه کنید ببینید که غلط زدین یا براتون تصحیح نشده

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من که بیدار بودم! مگه میشه بیدار نباشم!!!

متاسفانه مدادم به گونه ای بود (استدلر hb) که وقتی داخل گزینه رو پر می کردم ، درسته مشکی میشد اما یه کوچولو عددش توش معلوم بود ، جالب اینجاست دروس عمومی رو درست تصحیح کرده بود چون عمومی هارو کامل کامل پر میکردم (نزدیک بود برگه پاره بشه!!!)

احتمالا اختصاصی هارو سفید محاسبه کرده ...
      ویرایش توسط Goodbye forever : 17 تیر 1395 در ساعت 14:30

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن