خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 50 از 50
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      واااااااااااااای بالاخره یکی پیدا شد که یه راهی بلد باشه
      شما خودت این کتباو خوندی؟؟یه سری قرص هست واسه وسواس چیزی در موردش میدونی؟؟
      سلام
      حقیقتش این کتاب رو هنوز وقت نکردم بخونم،ایشالله اولین کار بعد کنکورم همینه!این کتاب رو دوستی مشاور معرفی کرده!
      و اما بعد اکیدا توصیه میکنم که تحت هیچ عنوان سر خود دارو مصرف نکن...عوارض و ...
      شما اگه پیش مشاور بری و روان درمانی جواب نشده خودشون معرفی میکنن به روانپزشک و ایشون میتونن دارو تجویز کنین ولاغیر

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      دواش گلم مگه مجبورت کردن همه ی تستر همون روز یا تو دوروز بزنی ..خورد کن این تستای لعنتیو.. واسه خودت خلاصه نویسی کن .. حال کن با خودت. .. میتونی از روش جیونزی فوچ استفاده کنی ..
      جیونزی فوچ چیه؟؟درضمن با خوندن جزومم همین مشکلو دارم جزورو مینوسیم بعد چند روز که میام بخونمش میگم نکنه چند تا نکته رو ننوشته باشم یا اگه جزوه بنویسم چون الان کامل تر بلدم بهتر مینویسم ...اینطوری میشه که اون جزوه هم میره قاطی باقالیا
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadreza69 نمایش پست ها
      سلام
      حقیقتش این کتاب رو هنوز وقت نکردم بخونم،ایشالله اولین کار بعد کنکورم همینه!این کتاب رو دوستی مشاور معرفی کرده!
      و اما بعد اکیدا توصیه میکنم که تحت هیچ عنوان سر خود دارو مصرف نکن...عوارض و ...
      شما اگه پیش مشاور بری و روان درمانی جواب نشده خودشون معرفی میکنن به روانپزشک و ایشون میتونن دارو تجویز کنین ولاغیر
      ن بابا من تا حالا سر خود دارو مصرف نکردمو نمیکنم فقط میخواستم بدونم اطلاعی دارین یا نه همین
      بازم مرسی
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

4. Top | #49
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      جیونزی فوچ چیه؟؟درضمن با خوندن جزومم همین مشکلو دارم جزورو مینوسیم بعد چند روز که میام بخونمش میگم نکنه چند تا نکته رو ننوشته باشم یا اگه جزوه بنویسم چون الان کامل تر بلدم بهتر مینویسم ...اینطوری میشه که اون جزوه هم میره قاطی باقالیا
      یا حضرت ..

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      یا حضرت ..
      حالا اون روشی که گفتی چجوریاس؟؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن