خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سال سوم پشت کنکور ماندن برای پسر ها

سلام.
      من سال 94 کنکور اولم رو دادم و رتبه 120 هزار به دست آوردم
      امسال که قراره برای 95 کنکور بدم سال دومم هست و تخمین رتبه هایی که میکنم بهترین رتبه ی ممکن برای من 10 هزار هست.

من هدفم رتبه زیر 5000 هست و اراده قوی ای دارم اما امسال خیلی از وقتم رو صرف جبران تنبلی سال های دبیرستان کردم . مطمئن هستم اگر برای 96 هم پشت کنکور بمونم انشالله رتبه خوبی میارم.

مشکلی که دارم درخصوص سربازی و اینهاست. چطور میتونم برای سال سوم پشت کنکور بمونم؟؟؟ چند نفر از دوستانم به من گفتند که دانشگاه پیام نور باید برم و ترم دوم انصراف بدم. اگر همچین کاری کنم سال آینده میتونم دانشگاه سراسری ثبت نام کنم؟ هزینه دانشگاه پیام نور چقدر هست ؟؟
      آیا هر دانشگاه پیام نوری میتونم ثبت نام کنم؟ برای مثال اگر من در اراک هستم میتونم پیام نور ساری ثبت نام کنم ؟؟؟ لطفا در این خصوص راهنمایی جامع بفرمایید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farmanie نمایش پست ها
      سلام.
      امسال که قراره برای 95 کنکور بدم سال دومم هست و تخمین رتبه هایی که میکنم بهترین رتبه ی ممکن برای من 10 هزار هست.

من هدفم رتبه زیر 5000 هست و اراده قوی ای دارم اما امسال خیلی از وقتم رو صرف جبران تنبلی سال های دبیرستان کردم . مطمئن هستم اگر برای 96 هم پشت کنکور بمونم انشالله رتبه خوبی میارم.

مشکلی که دارم درخصوص سربازی و اینهاست. چطور میتونم برای سال سوم پشت کنکور بمونم؟؟؟ چند نفر از دوستانم به من گفتند که دانشگاه پیام نور باید برم و ترم دوم انصراف بدم. اگر همچین کاری کنم سال آینده میتونم دانشگاه سراسری ثبت نام کنم؟ هزینه دانشگاه پیام نور چقدر هست ؟؟
      آیا هر دانشگاه پیام نوری میتونم ثبت نام کنم؟ برای مثال اگر من در اراک هستم میتونم پیام نور ساری ثبت نام کنم ؟؟؟ لطفا در این خصوص راهنمایی جامع بفرمایید
      سلام دادش گلم.من دیگه این قانون رو کامل یاد گرفتم.تو یا باید بری خدمت یا بری دانشگاه.خدمت ک کاملا معلومه جریانش پس دانشگاه!اگه میخوای کنکور96یا97یا هر کنکوری که تو 5سال معافیت کارشناسی پیوسته شرکت کنی باید بری یه دانشگاه غ روزانه چون اگه بری روزانه سال بعد نمیشه کنکور بدی.خب پس میری مثلا پیام نور چون همه انتخابش میکنن از هر نظر و ثبت نام میکنی بعد ک کارای ثبت نامت تموم شد میری مرخصی حالا اگه ترم یک هم بهت ندادند ک میدن!انتخاب واحد کن و شهریه رو پرداخت بکن ولی نه سر کلاس برو نه سر امتحان تا درسات حذف بشه.بعد ترم دو میری مرخصی.بعد کنکور میدی و نتایج اومد اگه قبول شدی میری انصراف میدی و دانشگاه جدید ثبت نام میکنی.اگه خدایی نکرده هم 96قبول نشدی بازم میتونی شرکت کنی و همون مثل سال قبل یعنی انتخاب واحد و بعد هم غیبت.بااین روش اخراج نمیشی.کلا پیام نور فقط پول رو میشناسه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خدااااااایاااااااااا هیچ کس پشت کنکوری نشه..................حالا ی بار...د.بار....3بار...هرچیییییی ی.........خسته شدیییییییییییییییییییم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام.

سلام دوست خوبم اگه از اول سال تا حالا فقط دینی و شیمی میخوندی الان زیر 3000میاوردی با 70 درصد دینی و 35درصد شیمی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نقل از یکی از بچه ها :

پدر کنکور بسوزد که درآمد پدرم ...

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima2580 نمایش پست ها
      سلام دوست خوبم اگه از اول سال تا حالا فقط دینی و شیمی میخوندی الان زیر 3000میاوردی با 70 درصد دینی و 35درصد شیمی
      بسم الله!
      چطوری اونوقت؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.

سلام.اون که فرقی نداره کدوم پیام نور باشی
      ولی بنظر من نکن اینکارو
      خیلی هارو دیدم که راه زندگیشون عوض شد
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام دادش گلم.من دیگه این قانون رو کامل یاد گرفتم.تو یا باید بری خدمت یا بری دانشگاه.خدمت ک کاملا معلومه جریانش پس دانشگاه!اگه میخوای کنکور96یا97یا هر کنکوری که تو 5سال معافیت کارشناسی پیوسته شرکت کنی باید بری یه دانشگاه غ روزانه چون اگه بری روزانه سال بعد نمیشه کنکور بدی.خب پس میری مثلا پیام نور چون همه انتخابش میکنن از هر نظر و ثبت نام میکنی بعد ک کارای ثبت نامت تموم شد میری مرخصی حالا اگه ترم یک هم بهت ندادند ک میدن!انتخاب واحد کن و شهریه رو پرداخت بکن ولی نه سر کلاس برو نه سر امتحان تا درسات حذف بشه.بعد ترم دو میری مرخصی.بعد کنکور میدی و نتایج اومد اگه قبول شدی میری انصراف میدی و دانشگاه جدید ثبت نام میکنی.اگه خدایی نکرده هم 96قبول نشدی بازم میتونی شرکت کنی و همون مثل سال قبل یعنی انتخاب واحد و بعد هم غیبت.بااین روش اخراج نمیشی.کلا پیام نور فقط پول رو میشناسه.
      چقدر فکر میکنید هزینه داشته باشه؟؟
      مرخصی گرفتن و اینها سادست ؟ به مشکل برنمیخورم؟؟
      قبل از کنکور باید انصراف بدم یا بعد از کنکور ؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar95 نمایش پست ها
      خدااااااایاااااااااا هیچ کس پشت کنکوری نشه..................حالا ی بار...د.بار....3بار...هرچیییییی ی.........خسته شدیییییییییییییییییییم
      اگر من 4 سال دبیرستان به جای تنبلی کردن درس میخوندم ، امسال زیر 1000 میشدم.
      تقصیر خودم هست ! انشالله سال آینده زیر 1000 رو حتما میارم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      سلام.اون که فرقی نداره کدوم پیام نور باشی
      ولی بنظر من نکن اینکارو
      خیلی هارو دیدم که راه زندگیشون عوض شد
      ممنون از راهنماییتون
      من قصد دارم مسیر زندگیمو عوض کنم. دلم میخواد به جای یک پرستار ساده حداقل یک فیزیوتراپ باشم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima2580 نمایش پست ها
      اشتباه میکنی برادر.
      عمومی ها رو متوسط 70 و اختصاصی رو متوسط 30 باید زد تا رتبه زیر 6000 آورد

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      به نقل از یکی از بچه ها :

پدر کنکور بسوزد که درآمد پدرم ...
      من با شما خیلی مخالفم... احساس میکنم کنکور به زندگیم جهت میده

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چقدر فکر میکنید هزینه داشته باشه؟؟
      مرخصی گرفتن و اینها سادست ؟ به مشکل برنمیخورم؟؟
      قبل از کنکور باید انصراف بدم یا بعد از کنکور ؟؟؟
      داداش من ک کامل واست گفتم.واسه کنکور96 کلا هزینت تو پیام نور 500تومن شاید بشه.اگه هر دو ترم رو مرخصی بری 300تومن شاید بشه.انصراف هم بعد کنکور اگه قبول شدی.اگه خدایی نکرده قبول نشدی 97 هم میتونی کنکور بدی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من با شما خیلی مخالفم... احساس میکنم کنکور به زندگیم جهت میده
      من موافقم.یعنی با پشت کنکور موندن ولی وقتی ک نتیجه بده.من دو تا دوست داشتم ک از خودم بزرگتر بودن.هردو ریاضی داشتن بعد یکشون مکانیک اصفهان قبول شد یکیشون بعد سه تا کنکور پزشکی اهواز قبول شد.حالا از اون ماجرا 5سال میگذره اون دوستم ک مکانیک قبول شد الان خدمت رفته و بعد میخواد کنکور تجربی واسه 95بده!

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتونمن قصد دارم مسیر زندگیمو عوض کنم. دلم میخواد به جای یک پرستار ساده حداقل یک فیزیوتراپ باشم
      شاید پرستازی برات بهترین باشه ،الان خیلی از پرستارا بازار کار بهتری از فیزیوتراپ ها دارن
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن