خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

فیلم های اموزشی صنعتی شریف و کتاب روان شناسی

سلام بچه های خوب کنکوری
      بچه ها من تا حالا هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم هیچ ویدیویی برای اموزش هیچ درسی استفاده نکردم پایمم تو همه درسا قویه میخواستم از کسایی که فیلم های شریفو نگاه کردن بپرسم که چجوریاست؟؟اصلا فرق فیلمو کتاب چیه؟؟چه چیزی باعث برتری کلاس کنکور و فیلم نسبت به کتاب تست میشه؟؟سطح این فیلم ها در چه حدی هستش؟؟
      همچنین میخواستم یه کتاب روان شناسی و برنامه ریزی خوب برا کنکور بگیرم قبلا کنکور و خدایی که در این نزدیکیست تالیف ایمان سرور پور رو داشتم...بد نبود.خلاصه اگه کتاب خوبی سراغ دارین معرفی کنین
      ممنون
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من از فیلمای شریف خوشم نیومد شاید چون کیفیت حرف اخر و ونوس دیده بودم.... !

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      من از فیلمای شریف خوشم نیومد شاید چون کیفیت حرف اخر و ونوس دیده بودم.... !
      خب بگو منظورت از کیفیت چیه؟؟تویه کتاب تست دسنامه وجود داره بعلاوه تست تویه فیلم هم همین تفاوتشون تویه چیه؟؟
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      خب بگو منظورت از کیفیت چیه؟؟تویه کتاب تست دسنامه وجود داره بعلاوه تست تویه فیلم هم همین تفاوتشون تویه چیه؟؟
      چجوری بگم اگه پایت قوی احتیاج به دی وی دی نداری... یعنی سطح تدریس و کیفیت فلیما جالب نبود ولی خب رایگانه خدا خیرشون بده....

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      چجوری بگم اگه پایت قوی احتیاج به دی وی دی نداری... یعنی سطح تدریس و کیفیت فلیما جالب نبود ولی خب رایگانه خدا خیرشون بده....
      ن ببین منظورم اینه که چه چیزی باعث میشه که قیمت یه کتاب تست شیمی دو(بهترینش)بشه40 هزار تومن ولی یه دی وی دی از یه موسسه معروف مثلا200 هزار تومن(اطلاع دقیقی از قیمتا ندارم ولی میدونم دی وی دی از کتاب خیلی گرون تره)بعد بچه ها میرن سمت خرید دی وی دی با وجود اینکه فیمتش خیلی بیشتره.دی وی دی نسبت به کتاب چه برتری داره؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ن ببین منظورم اینه که چه چیزی باعث میشه که قیمت یه کتاب تست شیمی دو(بهترینش)بشه40 هزار تومن ولی یه دی وی دی از یه موسسه معروف مثلا200 هزار تومن(اطلاع دقیقی از قیمتا ندارم ولی میدونم دی وی دی از کتاب خیلی گرون تره)بعد بچه ها میرن سمت خرید دی وی دی با وجود اینکه فیمتش خیلی بیشتره.دی وی دی نسبت به کتاب چه برتری داره؟

سود جویی اگه دقت کنی الان خوشخوان و نشر الگو هم دارن دی وی دی میدن که قیمتش خیلی خوبه در حذ همون 40 50 تومنه

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام بچه های خوب کنکوری
      بچه ها من تا حالا هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم هیچ ویدیویی برای اموزش هیچ درسی استفاده نکردم پایمم تو همه درسا قویه میخواستم از کسایی که فیلم های شریفو نگاه کردن بپرسم که چجوریاست؟؟اصلا فرق فیلمو کتاب چیه؟؟چه چیزی باعث برتری کلاس کنکور و فیلم نسبت به کتاب تست میشه؟؟سطح این فیلم ها در چه حدی هستش؟؟
      همچنین میخواستم یه کتاب روان شناسی و برنامه ریزی خوب برا کنکور بگیرم قبلا کنکور و خدایی که در این نزدیکیست تالیف ایمان سرور پور رو داشتم...بد نبود.خلاصه اگه کتاب خوبی سراغ دارین معرفی کنین
      ممنون
      من تازه دارم استفاده میکنم.عربی و شیمیشو همه تعریف میکنن.ولی من فقط از شیمیش خوشم اومده.به نظر من قوی تدریس کرده البته در کنارش از درسنامه کتابا استفاده کنی عالی میشه.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      من تازه دارم استفاده میکنم.عربی و شیمیشو همه تعریف میکنن.ولی من فقط از شیمیش خوشم اومده.به نظر من قوی تدریس کرده البته در کنارش از درسنامه کتابا استفاده کنی عالی میشه.
      ببین شما که هم کتاب تست خوندی هم فیلما رو دیدی یه تفاوتی بین فیلم و کتاب حس کردی دیگه...میشه بگه اون تفاوته چجوریه؟؟؟ینی اون معلم برات چیکار میکنه که تو حس میکنی از خوندن کتاب بهتره؟؟(البته اگه حس میکنی از خوندن کتاب بهتره)

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سود جویی اگه دقت کنی الان خوشخوان و نشر الگو هم دارن دی وی دی میدن که قیمتش خیلی خوبه در حذ همون 40 50 تومنه
      ینی فرقی با کتاب تست نداره؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام بچه های خوب کنکوری
      ممنون
      سلام
      فرق کتاب درسی با کتابهای کمک آموزشی دقیقا چیه ؟خب واضحه کتاب کمک درسی کمک میکنه که کتاب درسی رو بهتر بفهمیم دیگه ! فرقش با تدریس ویدیویی یا حضوری هم همونه . بعضیا با خوندن کتاب های کمک درسی درس رو یاد میگیرن و مسلط میشن و تمام . بعضیا هم به هر دلیلی مثل پایه ضعیف یا معلم مدرسه نا مناسب نمیتونن فقط با مطالعه کتاب یه درس رو یاد بگیرن و باید دنبال یکی از این دوتا باشن ...
      در ضمن منبع مطالعه هرچی باشه آخرش به تست نیازه .
      فیلمهای شریف هم برای تعداد محدودی از دروس خوب یا عالیه و برای بقیه مناسب نیست ... بستگی داره برای چه درسی بخواید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

سلام
      فرق کتاب درسی با کتابهای کمک آموزشی دقیقا چیه ؟خب واضحه کتاب کمک درسی کمک میکنه که کتاب درسی رو بهتر بفهمیم دیگه ! فرقش با تدریس ویدیویی یا حضوری هم همونه . بعضیا با خوندن کتاب های کمک درسی درس رو یاد میگیرن و مسلط میشن و تمام . بعضیا هم به هر دلیلی مثل پایه ضعیف یا معلم مدرسه نا مناسب نمیتونن فقط با مطالعه کتاب یه درس رو یاد بگیرن و باید دنبال یکی از این دوتا باشن ...
      در ضمن منبع مطالعه هرچی باشه آخرش به تست نیازه .
      فیلمهای شریف هم برای تعداد محدودی از دروس خوب یا عالیه و برای بقیه مناسب نیست ... بستگی داره برای چه درسی بخواید
      مثلا همین شیمی

12. Top | #12
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببین شما که هم کتاب تست خوندی هم فیلما رو دیدی یه تفاوتی بین فیلم و کتاب حس کردی دیگه...میشه بگه اون تفاوته چجوریه؟؟؟ینی اون معلم برات چیکار میکنه که تو حس میکنی از خوندن کتاب بهتره؟؟(البته اگه حس میکنی از خوندن کتاب بهتره)
      ببین الان در حال حاضر بهترین درسنامه برا مبتکرانه.و با توجه به مفهومی شدن شیمی به نظر من به تنهایی جوابگو نیست.که خب این فیلما مشکلو حل کرده.در کل اولین ویژگیش اینه که تدریس بسیار مفهومیه و ویژگی دوم اینه که ترتیب تدریس به صورتیه که اول مباحث پایه ای درس شیمی گفته میشه و بعد از اون هر فصلی که تدریس میشه دیگه مشکلی در یادگیری به وجود نمیاد.و همیشه اینو مطمئن باش که تو این مدرسه بدلیل اینکه از بچه های دیگه پول میگیرن بهترین تدریسو ارائه میدن.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مثلا همین شیمی
      از هرکی بپرسید که شیمی شریف رو دیده باشه بهتون میگه که سطح تدریس عالیه .تدریس حاجی سلیمانی حیف که قدیمیه ولی من شیمی دو رو با تدریس ایشون فول شدم ...
      آقای آقاجانی هم همینطور هستن واقعا تدریسشون عالیه . خودتون ببینید متوجه میشید.

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

از هرکی بپرسید که شیمی شریف رو دیده باشه بهتون میگه که سطح تدریس عالیه .تدریس حاجی سلیمانی حیف که قدیمیه ولی من شیمی دو رو با تدریس ایشون فول شدم ...
      آقای آقاجانی هم همینطور هستن واقعا تدریسشون عالیه . خودتون ببینید متوجه میشید.
      اوکی ممنون

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگ بخوام شیمی و عربی رو دانلود کنم حدود چن گیگ میشه !

و ی چی دیگ اینکه مثلا تو شیمی چی رو باید دانلود کنم ؟؟
      ناصح زاده و آقاجانی؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن