خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خیلی مهم

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خیلی مهم

سلام دوستای خوبم من دارم میرم واسه درس خوندن اونطور که از سنجش پرسیدم سال بعد کنکور هفته دوم تیر ماه...دقیقا یکسال...از الان بخونید تا دی مهر اسفند تایپیک نزنید که اگه از الالان بخونم فلان میشه بهمان میشه؟؟؟دوستای خوبم اگه به کسی بی احترامی کردم حلالم کنه اگه دل شکستم حلالم کنه...دنیا دو روزه بچه ها در س بخونید 50 سال باقی عمرمونو راحت بدون مشغله باشیدبی دغدغه باشید..بخدا بعد گذشت یکسال فهمیدم تاثیر معدل قطعیم باشه باز راه واسه پزشک دندون پزشک شدن هست حتی بهشتی...حتی تهران...همه میدونن من خیلی حرص معدل زدم اما تو این دوماه بعد اعلام تاثیر مثبت چیزایی دیدم که دیدم عوض شد...اگه dvdمیخرید از یه جا نخرید مصاحبه رتبه برترا هارو نخونید .بخدا همه ما هرچی که لازمه واسه تک رقمی شدن در دست داریم اما عمل نمیکنیم..اونروز یکی از رتبه برترها درواقع 21 کنکور تجربی نفر اول منطقه سه رو دیدم گفتم خدایی از اول دبیرستان میخوندی گفت کنکور 9 ماه تلاش مداوم میخواد وسه کسب هر رتبه ایی انقد حرفش از ته دل بود که مو به تنم سیخ شد...درباره تاثیر معدل 96 اینم بگم 90درصد به صورت مثبت خواهد بود توروخدا نپرسید چرا حتما دلیلی دارم عین 6 ماه پیش که گفتم مثبته بقیه فحشم دادن...انشااا هفته اول مهر96 دانشکده دندون دانشگاه بهشتی همو ببینیم...دوستون دارم تا سال بعد خداحافظ...گاهی هزارن دعا بی اجابت است... نزارید سالها بعد اسم کنکور براتون عقده بشه ..یادتون باشه کنکور سخت نیس فکر ما سختش کرده اون توهم دوران دبیرستان سختش کرده ...کنکور فقط فقط یه چیزه تلاش توکل روحیه مثبت ولاغیر..حالا یکی 10 ساعت میخونه زیر صد میشه یکی 7 ساعت زیر 1000 یاهرچی...این فیلممم حما حتما حتما نگاه کنید... دوستتون دارم یاعلیفایل پیوست 56878
      ویرایش توسط hamed_habibi : 14 تیر 1395 در ساعت 16:33

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ایول داش حـــــــامد... گل گفتی ...قشنگ زدی وسط خال ...کنکور امسالم که هپلی هپو شد ..انشاء الله سال بعد همگی به نتیجه دلخواهمون برسیم ...این حرفتو خیلی دوس داشتم ک گفتی کنکور سخت نیست فکر ماست که سختش کرده ..دمت مذااااب ....تا تهش درجه یک پیش بری ....ما حتما میتونننننننننننننننننیم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گفت کنکور 9 ماه تلاش
      مداوم
      میخواد. آخ که گل گفته اگه منم تداوم داشتم تو مطالعم الان وضعیتم زمین تا آسمون فرق میکرد ما که هی شروع کردیم هی بریدیم متاسفانه
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن