خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

كنكور بدم دوباره يا نه

سلام بچه ها راستش من خيلي به نظرهاي بقيه نياز دارم.
      من ٩٤ كنكور تجربي دادم، شبانه محيط زيست تو شهر خودم قبول شدم...
      اما اصلا رشته ايي كه مي خونمو رو دوست ندارم..
      امسال دوست داشتم كنكور بدم، يعني حتي ثبت نامم كردم اما نشد، زياد نخوندم، با اينكه دانشگاه هم مي رفتم!
      من از اينكه اون رشته رو مي خونم عذاب مي كشم.. حس مس كنم تهش هيچي نيست و حتي انگيزه اي هم برا پاس كردن درسام ندارم..
      به نظرتون ٩٦ كنكور بدم يا نه؟؟
      اگه بخوام كنكور بدم ترم ٤و مرخصي ميگيرم... كه حتي اگه قبول نشدمم باز بتونم همين رشترو بخونم..
      اما ترم ٣رو مجبورم برم ديگه...
      خيلي مردد ام... كمك كنيد بهم كه چيكا كنم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فافايي نمایش پست ها
      سلام بچه ها راستش من خيلي به نظرهاي بقيه نياز دارم.
      من ٩٤ كنكور تجربي دادم، شبانه محيط زيست تو شهر خودم قبول شدم...
      اما اصلا رشته ايي كه مي خونمو رو دوست ندارم..
      امسال دوست داشتم كنكور بدم، يعني حتي ثبت نامم كردم اما نشد، زياد نخوندم، با اينكه دانشگاه هم مي رفتم!
      من از اينكه اون رشته رو مي خونم عذاب مي كشم.. حس مس كنم تهش هيچي نيست و حتي انگيزه اي هم برا پاس كردن درسام ندارم..
      به نظرتون ٩٦ كنكور بدم يا نه؟؟
      اگه بخوام كنكور بدم ترم ٤و مرخصي ميگيرم... كه حتي اگه قبول نشدمم باز بتونم همين رشترو بخونم..
      اما ترم ٣رو مجبورم برم ديگه...
      خيلي مردد ام... كمك كنيد بهم كه چيكا كنم
      سلام
      ببینید من خودم یه کنکوریه 96 هستم و شاید خیلی تجربه ای تو راهنمایی نداشته باشم ولی یه چیزو خیلی خوب میدونم! نه تنها تو رشته بلکه تویه هرکاری تا وقتی علاقه نباشه اون کار درست انجام نمیشه شما به قول خودت حتی حسی برای پاس کردن واحدا نداری حالا فرض کنیم فارغ التحصیل شدی مطمئن باش که اونجا هم حسی برای کار در اون رشته نداری که به علاقه برمیگرده! حالا اگر ادم پر تلاشی باشی اون موقع دوباره کنکور میدی که تو رشته دلخواهت بیوفتی یا هم که میشینی کنار خونه
      من قطعی نمی گم که شرکت کن تویه کنکور 96 چون هرچی میگذره رقابت ها نفس گیر تر میشه ولی خب اگر میخوای این کارو کنی عزمتو جزم کن و تمام تلاشتو برای رشته ی مورد علاقت بکن!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن