خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahedeh نمایش پست ها
      خب از همون آویشن و اینا استفاده کنین ... اگه از مامانتون هم بپرسی حتما این جور دارو ها رو میشناسن کمکتون می کنن ....
      خواهش می کنم ....
      آره مادرم بچه روستا بود روستای مادرم و پدرم یکی دوکیلومتری فاصله داشت و ماکو میشناسی شمال آذربایجان؟اونجا بود و اونجا پر از گیاه و از این چیزاس یه جوشونده هست آبجی نمیدونم فارسیش چی میشه ولی خیلی دوس دارم خیلی خوش مزه و خوش طعم و آرام بخشه رنگش زرده (مخصوص خانوماس معمولا) از اون میگم برایم بجوشاند تا نوش جان نمایم بسیار لذیذ است جای شما خالی
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری۹۵ نمایش پست ها
      سلام نمازوروتون قبول باشه .شماکه ازگلوت خون میاد چرا روزه میگیری ؟مشکل ازمعدتونه هرچه زودتر برین یه دکتر تا بدتر نشدین حتما برین دکتر باحرفای ماهم که سررشته نداریم نرین جلو خوددرمانی کنید .حتی شده برین پزشک خانوادتون.
      پزشک خونواده ندارم آبجی من کلا هیچی ندارم فقط خدارو دارم و شما دوستای مهربونو اونم زیاد جدی نیست من سحری خیلی آب سرد میخورم خیلی بیش از حد مثلا امشب سحری فککنم 12 لیوان آب سرد خوردم چون وقتی تشنم میشه اصلا برام قابل تحمل نیس ولی زیاد جدی نیس یبار بچگی دکتر رفتم دکتر گفت باید عمل شه سرطان لوزالمعده داره ولی اون موقه پول نداشتیم منم یادم رفت سرطانم فککنم یادش رفت دیگه رفت پی کارش ولی درکل نگران من نباشید حال عمومی من خوبه.
      خیلی ممنون که انقد اصرار میکنی برم دکتر و انقد ابراز همدردی نمودی برام جالب انگیزه وقتی مشاهده میکنم انقد دوستای خوب و دلسوزی دارم و نمیدونم در وصف شما چه جمله ای رایت کنم

خیلی ممنون انشاالله که همیشه سلامت و خوشبخت باشین و فقط یادت نره دعا من کسیکه برام یه دعای کوچیکم بکنه خیلی دوسدارم کلا محتاجیم به دعا اثرات دعا خیلی زیاده واقعا مخصوصا دعای خواهر مجازی برای برادر مجازی.
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام روانی:/ روزه نگیر مگه مجبوری تهدیدت میکنم از فرندام پاکت میکنما:/ حرف گوش کن

با دلام*_*

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FarhadMechanic نمایش پست ها
      سلام من فرهادم.من روزه میگیرم اولا خوب بودا تا همین چند روز پیشم مشکلی نداشتم ولی نمیدونم این دوروزه از گلوم خون میاد ینی فکنم از معدم میاد روم سیا ببخشیدا وقتی تف میکنم خونیه نمیدونم مشکل چیه شما میدونی؟ الان خون میاد روزم باطله؟مراجع تقلید در اینباره چی میگن؟ خانوم دکترا و آقا دکترا کمک کنن.
      سلام . احتمال زیاد بله . اینجا کسی دکتر نیست ، برید پیش یه دکتر حتما چون خون ممکنه از ریه باشه و نشونه یه بیماری ... حتما برید دکتر

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم تقریبا مشکل شما رو دارم اما من خلط خونی دارم و احساس میکنم یه تغییری کرده گلوم تو بلعم مشکل دارم اما خون بالا نیوردم احتمالا مشکل از معدتون باشه خصوصا اگه میدونید از قبل ناراحتی معده داشته باشید....ممکنه باکتری هلیکو زده باشه به مخاط معدتون و به خون رسیده باشه که اونم معمولا خون بالا میارن در اولین فرصت ممکن برید دکتر من فقط خلط خونیه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FarhadMechanic نمایش پست ها

آره مادرم بچه روستا بود روستای مادرم و پدرم یکی دوکیلومتری فاصله داشت و ماکو میشناسی شمال آذربایجان؟اونجا بود و اونجا پر از گیاه و از این چیزاس یه جوشونده هست آبجی نمیدونم فارسیش چی میشه ولی خیلی دوس دارم خیلی خوش مزه و خوش طعم و آرام بخشه رنگش زرده (مخصوص خانوماس معمولا) از اون میگم برایم بجوشاند تا نوش جان نمایم بسیار لذیذ است جای شما خالی
      آره میشناسم .... خب پس حله دیگه از ما راه کار می خوای چی کار خانم های روستایی که خودشون یه پا دکتر طب سنتی اند همون اول از مامانت می پرسیدی حل بود ....
      درباره مشکلت هم دیدم که به یکی از بچه ها گفته بودی سحر ها آب سرد زیاد می خوری پس به احتمال زیاد گلوت عفونت کرده و زخم شده که خیلی چیز مهمی نیست ... مصرف آنتی بیوتیک بدون نظر پزشک هم درست نیست پس فقط از همون داروهای گیاهی استفاده کنی حله ( از همون جوشونده زردا )
      ویرایش توسط Pixie_g : 12 تیر 1395 در ساعت 20:21

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوست گرامی....جدی بگیر برو دکتر....سلامتیت از همه چی مهمتره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آب سرد به معده فشار میاره.به علاوه وقتی آب سرد میخوریم بدن انرژی مصرف میکنه تا گرما تولید کنه و آب رو گرم تر کنه یعنی آدم بیشتر گرمش میشه.
      نعنا جوشیده برای معده خوبه.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین هر چیزی که به بدن ضرر برسونه حرامه حتی روزه
      حتما یه دکتر برو

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      آب سرد به معده فشار میاره.به علاوه وقتی آب سرد میخوریم بدن انرژی مصرف میکنه تا گرما تولید کنه و آب رو گرم تر کنه یعنی آدم بیشتر گرمش میشه.
      نعنا جوشیده برای معده خوبه.
      نقل قول نوشته اصلی توسط آریسا نمایش پست ها
      دوست گرامی....جدی بگیر برو دکتر....سلامتیت از همه چی مهمتره
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahedeh نمایش پست ها
      آره میشناسم .... خب پس حله دیگه از ما راه کار می خوای چی کار خانم های روستایی که خودشون یه پا دکتر طب سنتی اند همون اول از مامانت می پرسیدی حل بود ....
      درباره مشکلت هم دیدم که به یکی از بچه ها گفته بودی سحر ها آب سرد زیاد می خوری پس به احتمال زیاد گلوت عفونت کرده و زخم شده که خیلی چیز مهمی نیست ... مصرف آنتی بیوتیک بدون نظر پزشک هم درست نیست پس فقط از همون داروهای گیاهی استفاده کنی حله ( از همون جوشونده زردا )
      نقل قول نوشته اصلی توسط ferferiiiii1997 نمایش پست ها
      سلام منم تقریبا مشکل شما رو دارم اما من خلط خونی دارم و احساس میکنم یه تغییری کرده گلوم تو بلعم مشکل دارم اما خون بالا نیوردم احتمالا مشکل از معدتون باشه خصوصا اگه میدونید از قبل ناراحتی معده داشته باشید....ممکنه باکتری هلیکو زده باشه به مخاط معدتون و به خون رسیده باشه که اونم معمولا خون بالا میارن در اولین فرصت ممکن برید دکتر من فقط خلط خونیه
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

سلام . احتمال زیاد بله . اینجا کسی دکتر نیست ، برید پیش یه دکتر حتما چون خون ممکنه از ریه باشه و نشونه یه بیماری ... حتما برید دکتر
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      سلام روانی:/ روزه نگیر مگه مجبوری تهدیدت میکنم از فرندام پاکت میکنما:/ حرف گوش کن
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho3einu نمایش پست ها
      ببین هر چیزی که به بدن ضرر برسونه حرامه حتی روزه
      حتما یه دکتر برو
      چقد شما مهربونید ممنون بچه ها
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن