خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation منابع سال سوم و جزوات

سلام دوستان گل و عزیزم .
      طاعات و عبادات قبول و تلاشتون برای موفقیت پر ثمر .

امسال میرم برای سال سوم تجربی و از الان درسای مهم اختصاصی رو شروع به خوندن کردم .

چنتا سوال مهم داشتم..

1- جزوه خوب برای شیمی 3 از اینترنت که مناسب باشه چی مد نظرتون است ؟ ( خودم کتاب مبتکران رو دارم و دنبال یه جزوه ام که چاپ کنم تا همراهم باشه پ)

2- منبع مناسب برای زیست و ریاضی و فیزیک چه کتابایی هستن ؟

3- از الان باید ژنتیک رو بخونم یا فعلا رو فصلای مثل حواس و ایمنی و ... زوم کنم ؟

ممنون میشم پاسخ من را بدین

دوستدارتان .
      مــــــــــوفقیت

شانـــــسی نیست !

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirmz14789 نمایش پست ها
      سلام دوستان گل و عزیزم .
      طاعات و عبادات قبول و تلاشتون برای موفقیت پر ثمر .

امسال میرم برای سال سوم تجربی و از الان درسای مهم اختصاصی رو شروع به خوندن کردم .

چنتا سوال مهم داشتم..

1- جزوه خوب برای شیمی 3 از اینترنت که مناسب باشه چی مد نظرتون است ؟ ( خودم کتاب مبتکران رو دارم و دنبال یه جزوه ام که چاپ کنم تا همراهم باشه پ)

2- منبع مناسب برای زیست و ریاضی و فیزیک چه کتابایی هستن ؟

3- از الان باید ژنتیک رو بخونم یا فعلا رو فصلای مثل حواس و ایمنی و ... زوم کنم ؟

ممنون میشم پاسخ من را بدین

دوستدارتان .
      سلام به ترتیب سوالات جواب میدم 1-درسنامه مبتکران جزو بهترین هاست (از نطر من بهترین)اگه جزوه کوتاه تر میخوای خلاصه برداری کن ازش بهترین کار
      2-زیست:کتاب مهمترین منبع بعدش اموزش:فاگوزیست و خیلی سبز خوبن تو تست :الگو بهترین اما اگه خیلی سبز گرفتی از اون بزن (نیازی نیست تست بزنی ) ریاضی:برای این تابستون سعی کن کلا دوم و سوم رو بخونی فیزیک : کتاب اما برای کار بیشتر گاج خیلی سبز و مبتکران خوبن البته اگه خیلی ضعیفی برو ابی (من خودم باخیلی سبز حال میکنم اما تو برو نگاه کن ببین کدومو میپسندی)
      3- به ترتیب فصل اگه رسیدی منبع جدا نگیر

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      سلام به ترتیب سوالات جواب میدم 1-درسنامه مبتکران جزو بهترین هاست (از نطر من بهترین)اگه جزوه کوتاه تر میخوای خلاصه برداری کن ازش بهترین کار
      2-زیست:کتاب مهمترین منبع بعدش اموزش:فاگوزیست و خیلی سبز خوبن تو تست :الگو بهترین اما اگه خیلی سبز گرفتی از اون بزن (نیازی نیست تست بزنی ) ریاضی:برای این تابستون سعی کن کلا دوم و سوم رو بخونی فیزیک : کتاب اما برای کار بیشتر گاج خیلی سبز و مبتکران خوبن البته اگه خیلی ضعیفی برو ابی (من خودم باخیلی سبز حال میکنم اما تو برو نگاه کن ببین کدومو میپسندی)
      3- به ترتیب فصل اگه رسیدی منبع جدا نگیر
      ممنونم از وقتی که برای پاسخگویی من گذاشتین :*
      مــــــــــوفقیت

شانـــــسی نیست !

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط ژنتیک بخون.
      دور و ور فاگوزیست با خط ترمز لودر یه خط محکم بکش!!

Sent from my Lenovo A5500-HV using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن