خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

با این درصدا چه رتبه ای میارم؟

سلام .بچه ها من پارسال با این درصدا رتبم تو منطقه2اومد 25155.معدل نهایی سومم18.20
      ادبیات 24 عربی 15 دینی 54 زبان صفر ریاضی13 زیست 22 فیزیک 1 شیمی 10 زمین صفر
      بنظرتون امسال با درصدای زیر چه رتبه ای میارم با توجه به اینکه تاثییر مثبته.معدل نهایی پیشم15.5هست
      ادبیات20 عربی25 دینی50 زبان10 ریاضی20 زیست20 فیزیک20 شیمی 20 زمین صفر
      تخمین کانون میگه 18000تا19000ولی خیلی بدبینانه داره میگه.نشون به اون نشون که وقتی درصدای پارسالمو میزنم میگه رتبت بین31000تا33000 میشه.یعنی پارسال معدلم باعث شدکه رتبم انقدر بهتربشه؟
      بنظرتون امسال با توجه به اینکه تاثثیرمثبته وخیلیی ها دیگه تاثییر منفی نمیگیرن بازم معدلم انقدربه نفعم میشه؟.البته امسال معدل پیشم 5%درصد تاثییر مثبت داره که چون معدل پیشم 15.5هست .فکر نکنم اون 5درصدرو بگیرم.ولی فکر کنم بچه ها اکثرا معدل پیششون پایین باشه نه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نمیدونه؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من نظرم اینه تا جایی که میشه تلاشتو بکن.فکرتو درگیر این چیزا اصلا نکن .مطمئن باش اینطور نتیجه بهتری میگیری.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      گزینه دو بین 20تا 22 هزار میزنه.کارنامه هارو دیدم تقریبا معدل 16 یه ده درصد هر درسی ازت بیشتر زده معدل 19 هم تقریبا یه ده تایی کمتر زده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      من نظرم اینه تا جایی که میشه تلاشتو بکن.فکرتو درگیر این چیزا اصلا نکن .مطمئن باش اینطور نتیجه بهتری میگیری.
      خواهشا جواب سوالمو بدین نه نصیحت.خودم میدونم باید بخونم همین الانشم دارم میخونم چندروزه شروع کردم ولی خب سوال پیش اومد.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      گزینه دو بین 20تا 22 هزار میزنه.کارنامه هارو دیدم تقریبا معدل 16 یه ده درصد هر درسی ازت بیشتر زده معدل 19 هم تقریبا یه ده تایی کمتر زده
      مگه میشه .شما با چه معدلی تو گزینه 2 تخمین زدی؟کدوم سری از درصدا رو زدی این رتبه رو داد؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      مگه میشه .شما با چه معدلی تو گزینه 2 تخمین زدی؟کدوم سری از درصدا رو زدی این رتبه رو داد؟
      گزینه دو فقط یه بار میشه معدل وارد کرد واسه شما بدون تاثیر معدل زدم.کارنامه هایی که اورد تقریبا معدل و درصدشون با شما یکی بود.
      درصدایی که امسال میخوای بزنی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی عجیبه من نسبت به پارسال 10درصد زبان 20درصد فیزیک 7درصدریاضی و10درصدشیمی اضافه کردم یعنی فقط 3000تا بهترمیشم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن