خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

شروع طوفانی برای کنکور 96 ریاضی

سلام
      بعد از یکسال درس خوندن برای کنکور
      که تقریبا تونست کم و کاستی های کل دبیرستانم رو جبران کنه میخوام یک شروع طوفانی داشته باشم برای 96!
      امسال یک سری کم و کاستی ها رو تونستم بفهمم !خدا لعنت کنه این آموزش و پرورش و مدارس غیرانتفاعی رو که فقط پول حروم میکنن ! من اگر جای آموزش و پرورش بودم فصل بردار هندسه تحلیلی رو همون سال دوم دبیرستان به بچه ها یاد میدادم چون واقعا بهش نیاز داشتم! نکات ساده ای که مربوط به هندسه بود شاید 0.5 ساعت وقتم رو سر یک سئوال هدر میداد و باعث میشد که یک سئوال فیزیک رو نفهمم! مثلا همین نکته ساده که برای بدست آوردن زاویه دوبردار ، دوبردار باید از یک نقطه رسم بشن! توی فصل کار و انرژی کل وقتم رو گرفت که بفهمم زاویه نیروی وزن و جابه جایی چی میشه!! بگذریم یک برنامه خوب میخوام واسه 96 !روی کتاب هایی که به نظر خودم تسلط کافی برای کنکور دارم! دینی پیش دانشگاهی، زبان انگلیسی،لغات ادبیات فارسی، شیمی قسمت آلی
      روی یکسری درس ها حس میکنم تسلط ندارم مثلا فیزیک پیش دانشگاهی 19.5 نهایی شدم اما اصلا حس خوبی بهش ندارم! حس میکنم یاد ندارم!!! خصوصا فصل دینامیک و سینماتیک
      دوستان منظورم از تسلط نزدیک حد 50% فراتر از کنکوره! اول از همه میخوام از هندسه پایه شروع کنم! نگین خواهشا جزو حذفیاته و نمیتونی تستاشو بزنی و اینا ...... میخوام ترمیمش کنم برای کنکور و چون مبانی هندسه تحلیلیه لازمه
      منبع برای ریاضی پایه هم واقعا سر درگم هستم! سر دیفرانسیل کل 60درصد بچه ها روی مهربان اتفاق نظر دارن اون بحثش جداست اما الان منبع برای ریاضی پایه و هندسه پایه میخوام! هندسه پایه کتابو الان خوندم ... تست میخوام!
      یک کتاب خوب هم واسه هندسه تحلیلی میخوام! میکرو گاج داشتم ولی واقعا خیلی کتاب بسته ای بود! خیلی خیلی بسته! هیچ ابتکاری نداشت ! یک الگوریتم حل تست ارائه میده بعد با همون همه تستارو حل میکنه هیچ توضیحی هم نمیده! درضمن واقعا از لحاظ روحی هم تخریب شدم دخترعمم سال 96 میخواد کنکور بده! از الان نمیاد تو مهمونی ها !! پرسیدم از پدرش کتبیش چند شد !؟ گفت :19.75 یعنی میخواستم خودمو اونجا آتیش بزنم اون از یکسال مونده به کنکور مراسم افطاری نمیاد بعد من 20 روز مونده به کنکور رفتم افطاری !!! ساعت مطالعاتیم واسه سال آینده از 8:30 صبح تا 10 شب خسته هم نمیشم! برنامه بدین!!!
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      توی هندسه پایه اگر چیزی در خودت میبینی دو جلد سیرتا پیاز گاج رو بگیر تست مردافکن حل کن

واسه تحلیلی هم سه بعدی الگو تست های خوب و عالی زیاد داره

برنامه هم شخصیه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      توی هندسه پایه اگر چیزی در خودت میبینی دو جلد سیرتا پیاز گاج رو بگیر تست مردافکن حل کن

واسه تحلیلی هم سه بعدی الگو تست های خوب و عالی زیاد داره

برنامه هم شخصیه
      تاجایی که یادمه سیرتا پیاز های گاج آموزشی و در حد دبیرستان وضعیف بودن! برای شیمیش که اینجوری بود!!!
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GUST نمایش پست ها
      تاجایی که یادمه سیرتا پیاز های گاج آموزشی و در حد دبیرستان وضعیف بودن! برای شیمیش که اینجوری بود!!!
      خب هندسه 1 و 2 سیرتاپیاز خیلی سطح بالاتری نسبت به دبیرستان داره
      تست های جدید داره و ایده دار و زیبا
      مولفش هم جزو معروفترین دبیر های تهرانه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب هندسه 1 و 2 سیرتاپیاز خیلی سطح بالاتری نسبت به دبیرستان داره
      تست های جدید داره و ایده دار و زیبا
      مولفش هم جزو معروفترین دبیر های تهرانه
      محمد طاهر شعاعی معروفه !؟اسمشو تا حالا نشنیدمکلا توی ریاضی سه نفر رو بیشتر نمیشناسم ! آرش عمید، سروش موئینی ، محمد مهربان
      ولی کتابش انصافا کامله
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      محمد طاهر شعاعی معروفه !؟اسمشو تا حالا نشنیدمکلا توی ریاضی سه نفر رو بیشتر نمیشناسم ! آرش عمید، سروش موئینی ، محمد مهربان
      ولی کتابش انصافا کامله
      خب تو نمیشناسی
      چرا به بقیه تعمیمش میدی؟

به این سرعت فهمیدی کامله؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب تو نمیشناسی
      چرا به بقیه تعمیمش میدی؟

به این سرعت فهمیدی کامله؟
      از دو صفحه اول یک کتاب میشه فهمید چه کتابی قراره بخونی
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فعلا کنکور 95 رو تموم کن بعد به فکر 96 باش
      .
      .
      درست حرفاتو نخوندم ولی یه توصیه مهم دارم :
      کنکور رو که دادی بعدش برو کتاب متابایی که میخوای رو بخر و از از فرداش یعنی 25 تیر شروع کن جدی بخون.
      .
      .
      .غم معدل رو هم نداشته باش
      چون فعلا اصلا معلوم نیست مثبته یا قطعی
      ترمیم معدل هم هست که راحت میتونی ببریش بالای 19
      .
      .اگه قطعی شد و ترمیم هم نبود بازم با معدلی که داری میتونی به بهترین رتبه ها هم فک کنی . بنظرم حتی معدل 15 هم با کنکور میتونه هر کاری کنه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      که تقریبا تونست کم و کاستی های کل دبیرستانم رو جبران کنه میخوام یک شروع طوفانی داشته باشم برای 96!
      امسال یک سری کم و کاستی ها رو تونستم بفهمم !خدا لعنت کنه این آموزش و پرورش و مدارس غیرانتفاعی رو که فقط پول حروم میکنن ! من اگر جای آموزش و پرورش بودم فصل بردار هندسه تحلیلی رو همون سال دوم دبیرستان به بچه ها یاد میدادم چون واقعا بهش نیاز داشتم! نکات ساده ای که مربوط به هندسه بود شاید 0.5 ساعت وقتم رو سر یک سئوال هدر میداد و باعث میشد که یک سئوال فیزیک رو نفهمم! مثلا همین نکته ساده که برای بدست آوردن زاویه دوبردار ، دوبردار باید از یک نقطه رسم بشن! توی فصل کار و انرژی کل وقتم رو گرفت که بفهمم زاویه نیروی وزن و جابه جایی چی میشه!! بگذریم یک برنامه خوب میخوام واسه 96 !روی کتاب هایی که به نظر خودم تسلط کافی برای کنکور دارم! دینی پیش دانشگاهی، زبان انگلیسی،لغات ادبیات فارسی، شیمی قسمت آلی
      روی یکسری درس ها حس میکنم تسلط ندارم مثلا فیزیک پیش دانشگاهی 19.5 نهایی شدم اما اصلا حس خوبی بهش ندارم! حس میکنم یاد ندارم!!! خصوصا فصل دینامیک و سینماتیک
      دوستان منظورم از تسلط نزدیک حد 50% فراتر از کنکوره! اول از همه میخوام از هندسه پایه شروع کنم! نگین خواهشا جزو حذفیاته و نمیتونی تستاشو بزنی و اینا ...... میخوام ترمیمش کنم برای کنکور و چون مبانی هندسه تحلیلیه لازمه
      منبع برای ریاضی پایه هم واقعا سر درگم هستم! سر دیفرانسیل کل 60درصد بچه ها روی مهربان اتفاق نظر دارن اون بحثش جداست اما الان منبع برای ریاضی پایه و هندسه پایه میخوام! هندسه پایه کتابو الان خوندم ... تست میخوام!
      یک کتاب خوب هم واسه هندسه تحلیلی میخوام! میکرو گاج داشتم ولی واقعا خیلی کتاب بسته ای بود! خیلی خیلی بسته! هیچ ابتکاری نداشت ! یک الگوریتم حل تست ارائه میده بعد با همون همه تستارو حل میکنه هیچ توضیحی هم نمیده! درضمن واقعا از لحاظ روحی هم تخریب شدم دخترعمم سال 96 میخواد کنکور بده! از الان نمیاد تو مهمونی ها !! پرسیدم از پدرش کتبیش چند شد !؟ گفت :19.75 یعنی میخواستم خودمو اونجا آتیش بزنم اون از یکسال مونده به کنکور مراسم افطاری نمیاد بعد من 20 روز مونده به کنکور رفتم افطاری !!! ساعت مطالعاتیم واسه سال آینده از 8:30 صبح تا 10 شب خسته هم نمیشم! برنامه بدین!!!
      سلام فعلا به فکر کنکور 95 باش بعد کنکور یه هفته استراحت کن و شروع کن خوندن تو تابستون پایه اختصاصی +فهم ادبی(قرابت ارایه )+زبان فارسی+عربی کار کن
      برای منابع تو سایت هست برو ببین بعد برو کتاب فروشی ببین کدوم بهتره برای تابستان برای هر سال بیشتر از یه کتاب تهیه نکن (منظورم اینه مثلا برای شیمی 3 تابستون هم خیلی سبز هم مبتکران کار نکن یه کیشو کار کن تو سال که مسلط شدی برو تست اونیکی رو بزن) برای اموزش سایت الا فکر dvd نباش اگه اموزش میخوای الا به اندازه کافی هست مطمعن باش خواستن توانستن است

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ولی کتابش انصافا کامله
      هر کی معروفه دلیل نمیشه خیلی خوب و با سواد باشه و برعکس هر کی که انقدر معروف نیست سطح علمی پایین داشته باشه !

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      فعلا کنکور 95 رو تموم کن بعد به فکر 96 باش
      .
      .
      درست حرفاتو نخوندم ولی یه توصیه مهم دارم :
      کنکور رو که دادی بعدش برو کتاب متابایی که میخوای رو بخر و از از فرداش یعنی 25 تیر شروع کن جدی بخون.
      .
      .
      .غم معدل رو هم نداشته باش
      چون فعلا اصلا معلوم نیست مثبته یا قطعی
      ترمیم معدل هم هست که راحت میتونی ببریش بالای 19
      .
      .اگه قطعی شد و ترمیم هم نبود بازم با معدلی که داری میتونی به بهترین رتبه ها هم فک کنی . بنظرم حتی معدل 15 هم با کنکور میتونه هر کاری کنه
      البته بنظر من کسی که تصمیمش گرفته که بمونه بهتر این دو هفته استراحت کنه به خودش فشار نیار از 25 تیر شروع جدی کنه_اگه معدل قطعی بشه احتمال این که ترمیم نباشه خیلی کمه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام

پسر مشهدی میخوای پشت کنکور واستی ؟!
      یعنی تو نمیتونی فردوسی بیاری ؟!
      فردوسی هم نیاری سجاد ک میتونی بیاری
      باو من خودم چند هفته پیش رفتم سجاد اینقد شیک و توپ بود
      یک دانشگاه صنعتی عالی برای رشته های مهندسی
      دخترایی هم ک میان همه 20 ان
      دیگه چی میخوای از دنیا
      یکسال میخوای پشت کنکور واستی چیکار کنی؟
      الان اولشه انگیزه داری
      3 ماه دیگه میگی شا شیدمم به هر چی کنکوره بله

من دختر داییم پارسال رتبش شد 150 رفت علامه تهران
      دختر خالم 88 کشور رفت شریف
      دختر عمم 200 کشور شریف
      دختر عمو خوشبختانه ندارم
      ازین بیشتر تخریب شدی تا حالا ؟!

اون دختر عموط هم اگر چیزی از ریاضی میفهمه شمارش رو واس من جور کن
      وگرنه اگر ازون عمومی خون های سیبیلو هست باشه واس خودت

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S I N A نمایش پست ها

پسر مشهدی میخوای پشت کنکور واستی ؟!
      یعنی تو نمیتونی فردوسی بیاری ؟!
      فردوسی هم نیاری سجاد ک میتونی بیاری
      باو من خودم چند هفته پیش رفتم سجاد اینقد شیک و توپ بود
      یک دانشگاه صنعتی عالی برای رشته های مهندسی
      دخترایی هم ک میان همه 20 ان
      دیگه چی میخوای از دنیا
      یکسال میخوای پشت کنکور واستی چیکار کنی؟
      الان اولشه انگیزه داری
      3 ماه دیگه میگی شا شیدمم به هر چی کنکوره بله

من دختر داییم پارسال رتبش شد 150 رفت علامه تهران
      دختر خالم 88 کشور رفت شریف
      دختر عمم 200 کشور شریف
      دختر عمو خوشبختانه ندارم
      ازین بیشتر تخریب شدی تا حالا ؟!

اون دختر عموط هم اگر چیزی از ریاضی میفهمه شمارش رو واس من جور کن
      وگرنه اگر ازون عمومی خون های سیبیلو هست باشه واس خودت

ازغیرانتفاعی متنفر شدم پسر !!! میفهمی؟! متنفر!!!
      ازآفتابه لب بگیرم دیگه غیرانتفاعی نمیرم
      درضمن ریاضی نیست تجربیه! دخترعممه! خر میزنه واسه پزشکی
      دختر میخوام چیکار دقیقا!؟ شا**دم به هر چی ** و **ونه شریف میخوام |:
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      ویرایش توسط GUST : 11 تیر 1395 در ساعت 15:28

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      سلام دوست عزیز
      ببین خیلی خوبه که حداقل در شروع مسیر جدیدت به کنکور اول از همه فکر برنامه ریزی هستی. برنامه ریزی خیلی خیلی برای شروع کار و به پایان رسوندن به نحو احسن مهمه. اول از همه باید یه برنامه ریزی خوب داشته باشی و طبق اون باید بری سراغ منابع و محتوای مناسب. شرکت تو آزمون رو هم اصلا اصلا فراموش نکن.
      نکته آخر هم که خیلی مهمه داشتن مشاور تو مسیر کنکوره. من خودم یکسال با یه رتبه برتر سال قبل خودمون بودم و خیلی راضی بودم.
      من 94 کنکور دادم و الان هم دارم تو صنعتی شریف درس میخونم. تنها علتش هم برنامه ریزی درست و اصولی توسط یه مشاور بود که توی کل سال باهام بود و هرجا پام رو کج میزاشتم کمکم میکرد.
      اول هدفت رو مشخص کن بعد بیا سراغ این حرفام
      حالا اگه سوال یا راهنمایی بیشتری خاصی نیاز داشتی دریغ نمیکنم.
      موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن