خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کند بودن توی آزمون

سلام دوستان

من با اینکه توی عمومی ها و اختصاصی ها خیلی از مبحث ها رو حذف کردم بازم وقت خیلی کم میارم

از ادبیات زبان فارسی رو حذف کردم. از عربی سوالای درک مطلب رو حذف کردم . از زبان هم یه ریدینگ..

با این وجود بیشتر مواقع نمیرسم سوالای ترکیب و اعراب رو جواب بدم..

واسه اختصاصی هم همینجور

گفتم هر چی بیشتر آزمون بزنم شاید بهتر شه ولی فرقی نکرده

راه حلی هست؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها
      سلام دوستان

من با اینکه توی عمومی ها و اختصاصی ها خیلی از مبحث ها رو حذف کردم بازم وقت خیلی کم میارم

از ادبیات زبان فارسی رو حذف کردم. از عربی سوالای درک مطلب رو حذف کردم . از زبان هم یه ریدینگ..

با این وجود بیشتر مواقع نمیرسم سوالای ترکیب و اعراب رو جواب بدم..

واسه اختصاصی هم همینجور

گفتم هر چی بیشتر آزمون بزنم شاید بهتر شه ولی فرقی نکرده

راه حلی هست؟
      شاید یکی از دلایلش وسواس در خوندن سوالات و شک کردن بین گزینه ها باشه
      البته به نظر من برای هر درسی فرق میکنه اگه تو زبان و عربی کندین به علت کم بودن دامنه لغاته چون اگه نتونین جمله رو معنی کنین نمیتونین به سوال جواب بدین تو دین هم بیشتر شک گزینه ی ( خودمم همین مشکل و تو دین دارم ) در ادبیات هم میتونه وقت صرف کردن بیش از حد در شمردن واژه ها و .... باشه دروس تخصصی هم محاسبات خیلی وقت رو میگیره.

در هر حال به نظر من چاره ای جز زیاد تست حل کردن نداره و شاید من راه حلی ندارم ولی یه مجموعه تست از هر درسی بزارین جلوتون مثلا ریاضی که 85 دقیقه وقت داره و توی همون 85 دقیقه

تست ها رو حل کنین و درصد بگیرین و بعد برای همون مجموعه 15 و یا 20 دقیق وقت بزارین و بقیه سوالاشو حل کنین و دوباره درصد بگیرین شاید با دیدن درصد بالاتر انگیزه بگیرین و سرعتتون بیشتر

شه در واقع همون تکنیک خودکار آبی و قرمزه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن