خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: غیر حضوری

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

غیر حضوری

سلام بچه ها من سال سوم تجربیم تموم شده و میخوام برم پیش دانشگاهی .معدل نهاییم 18/90 اینا میشه .دانش اموز درس خونی هستم .اما مدرسه دولتی بوده و جنوب تهران درس میخونم .مشاورم ک از بهتریناس گفت غیر حضوری درس بخون از ساعت 7 صبح بلند شو درس بخون بچه بخونی هستی .ولی برای کلاس برو اموزشگاه هدف زیست و شیمی و فیزیک و ریاضی . بچه ها واقعا موندم خیلی ها میگم خوبه خیلی ها میگن بده لطفا کسایی که کنکور دادن وغیر حضوری خونده بودن و نتیجه گرفتن بیان کمک . کسایی ک نتیجه گرفتن و شرایطشون مثل من بوده لطفا بیان خواهش میکنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببین خوبیش اینه که فرصت بیشتری داری اون چیزایی که معلما تو کلاس میگن هم اگه بچه درس خون باشی به کارت نمیاد ولی بدیش اینه که تو خونه هستی و از جو کنکوری مدرسه دور.اگه دچار روزمرگی نشی خوبه خیییییییییییییییییلیییییی ییییی خوبه در غیر این صورت میری قاطی باقالیا
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      ببین خوبیش اینه که فرصت بیشتری داری اون چیزایی که معلما تو کلاس میگن هم اگه بچه درس خون باشی به کارت نمیاد ولی بدیش اینه که تو خونه هستی و از جو کنکوری مدرسه دور.اگه دچار روزمرگی نشی خوبه خیییییییییییییییییلیییییی ییییی خوبه در غیر این صورت میری قاطی باقالیا
      ببین من واقعا میخونم الان این مشاوره خیلی ازم کار میکشه و خودمم خیلی راضیم از صبح بلند میشم تا شب درس میخونم .اما خیلی ها میگن نه بده نمیتونی نمیدونم واقعا چی کار کنم بچه ای نیستم که بیکار بشینم از بیکاری متنفرم . دوس دارم با دل و جون بخونم و قبول شم اما نمیدونم باز خوبه تصممیم یا نه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme2020 نمایش پست ها
      ببین من واقعا میخونم الان این مشاوره خیلی ازم کار میکشه و خودمم خیلی راضیم از صبح بلند میشم تا شب درس میخونم .اما خیلی ها میگن نه بده نمیتونی نمیدونم واقعا چی کار کنم بچه ای نیستم که بیکار بشینم از بیکاری متنفرم . دوس دارم با دل و جون بخونم و قبول شم اما نمیدونم باز خوبه تصممیم یا نه
      ربطی به درس خون بودن یا نبودنت نداره تو اگه مدرسه نری از جو کنکوری مدرسه دوری همین باعث کاهش انگیزه میشه ولی اگه هم کلاس میری هم ازمون شک نکنو غیر حضوری برو.چون مدرسه رفتن فقط وقت تلف کردنه
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من اگه یه بار دیگه برگردم به اون دوران غیر حصوری میرم.اتفاقا یکی دو ماه که از سال تحصیلی گذشته بود واسه غیر حضوری اقدام کردم قبول نکردن

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من امسال غیر حضوری گرفتم...

خیلی خوب بود...البته مثه شما کلاس میرفتم...همه رو...

نتیجه اش رو هم بعد کنکور میفهمم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ربطی به درس خون بودن یا نبودنت نداره تو اگه مدرسه نری از جو کنکوری مدرسه دوری همین باعث کاهش انگیزه میشه ولی اگه هم کلاس میری هم ازمون شک نکنو غیر حضوری برو.چون مدرسه رفتن فقط وقت تلف کردنه
      به نظرم کار انگیزه رو مشاور میتونه برام انجام بده .اموزشگاه هدفو میشناسید ؟ شنیدم خیلی شلوغه کلاساش اینطوره ؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme2020 نمایش پست ها
      به نظرم کار انگیزه رو مشاور میتونه برام انجام بده .اموزشگاه هدفو میشناسید ؟ شنیدم خیلی شلوغه کلاساش اینطوره ؟
      من نه تا الان مشاوره رفتم نه کلاس در مورد کلاسم فقط به خاطر جو کنکوری و اینکه صرفا تمرکزشون رو کنکور هستش گفتم خودم اعتقادی به مشاورو کلاسو دی وی دی ندارم
      سال سوم که بودم معلم فیزیکمون پیشنهاد داد که برم اموزشگاهشون به صورت رایگان درس بخونم.قاطعانه رد کردم
      اموزشگاه بیشتر همون جو انگیزشی رو ایجاد میکنه و باعث میشه با برنامه برین جلو

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بابا داداشم این افکار رو بریز دور که برای موفقیت حتما باید مدرست مثلا هدف باشه یا کتابت فلان باشه یا ازمونت فلان بشین درست درستو بخون!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام اگه با برنامه ریزی بمونی خونه خیلی به نفعته
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام اگه با برنامه ریزی بمونی خونه خیلی به نفعته
      اره برنامه دارم مشاورم کمکم میکنه .

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zist200 نمایش پست ها
      بابا داداشم این افکار رو بریز دور که برای موفقیت حتما باید مدرست مثلا هدف باشه یا کتابت فلان باشه یا ازمونت فلان بشین درست درستو بخون!
      با من بودی؟؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چجوری میشه غیذحضوری رفت؟//
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با من بودی؟؟
      فک کنم با من بودن

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      چجوری میشه غیذحضوری رفت؟//
      مدرسه نری پرونده رو بدی به مدرسه بزرگسالان

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن