خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

یه سوال در مورد تجدیدی خرداد

دوستان سلام
      من از اونجایی که بعد عید شروع کردم به خوندن امیدی به قبول شدن تو ریاضی نداشتم چون خیلی دیر شده بود و تصمیم گرفتم واسه زبان جدی بخونم.
      بخاطر همین تخصصی ها رو نگاه هم نکردم. تو خرداد هم دیفرانسیل رو افتادم
      الان زنگ زدم مدرسه که نمره های داخلی نیومده؟ گفتند اومده. پرسیدم چرا وارد نکردید که من نمره ها رو تایید کنم. گفتند قبول نشدی که امسال نمیتونی کنکور بدی میفته سال بعد
      در حالی که من فکر میکردم کنکور میشه داد و اگه شهریور قبول شم میتونم برم دانشگاه
      الان عصابم خیلی خورده. الان باید چیکار کنم؟ واقعا اینطوریه یا میتونم کنکور بدم؟ نمره هارو نباید وارد کنن؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کسی اطلاعی نداره آیا

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چیییییییییییییییییییییییی یی؟ نمیتونیم کنکور بدیم؟ کدوم احمقی این حرفو زده؟من خودمم دیفرانسیل افتادم غلط کرده با هفت جدو ابادش هر کس این حرفو زده شرمنده چون مضخرف گفته شهریور نمره بیاری میتونی بری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Poriya1997 نمایش پست ها
      چیییییییییییییییییییییییی یی؟ نمیتونیم کنکور بدیم؟ کدوم احمقی این حرفو زده؟من خودمم دیفرانسیل افتادم غلط کرده با هفت جدو ابادش هر کس این حرفو زده شرمنده چون مضخرف گفته شهریور نمره بیاری میتونی بری
      خیلی ممنون. خیالم راحت شد
      نمره ها رو نباید وارد کنن که تو سابت تایید کنیم؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      خیلی ممنون. خیالم راحت شد
      نمره ها رو نباید وارد کنن که تو سابت تایید کنیم؟
      سوال خودمم هست نمیدونم واقعا من رفتم سایت دیپ کد موجود نبود از من

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      دوستان سلام
      من از اونجایی که بعد عید شروع کردم به خوندن امیدی به قبول شدن تو ریاضی نداشتم چون خیلی دیر شده بود و تصمیم گرفتم واسه زبان جدی بخونم.
      بخاطر همین تخصصی ها رو نگاه هم نکردم. تو خرداد هم دیفرانسیل رو افتادم
      الان زنگ زدم مدرسه که نمره های داخلی نیومده؟ گفتند اومده. پرسیدم چرا وارد نکردید که من نمره ها رو تایید کنم. گفتند قبول نشدی که امسال نمیتونی کنکور بدی میفته سال بعد
      در حالی که من فکر میکردم کنکور میشه داد و اگه شهریور قبول شم میتونم برم دانشگاه
      الان عصابم خیلی خورده. الان باید چیکار کنم؟ واقعا اینطوریه یا میتونم کنکور بدم؟ نمره هارو نباید وارد کنن؟
      کی گفته نمیشه کنکور بدی؟؟
      من زنگ زدم سازمان سنجش چون خودم دو تا درسو تنبلی کردم نخوندم و افتادم و بهم کد سوابق ندادن گفتن کارت ورود به جلسه کنکور بهم میدن

123456.jpg
      اینم مدرک
      شما هم از سازمان سنجش بپرسین و بگین که ما هم مطمئن شیم آخه برا کنکور خوندم و تو امتحان فرمول کنکوری بکار بردم......قبول نکردن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن