خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 194
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه این سیستم پشتیبان رو برداره و قیمتشم زیر 600 بیاد و تو مجله آزموناش حرف مفت و دروغ ننویسه و بساط کتاب فروشی اجباریش رو تموم کنه عالی میشه.
      .
      .ولی بنظرم در کل خوبه با وجود همه اینا.اگه زیاد بحث رقابت و انگیزه براتون مهم نیست میتونید سوالاشو دانلود کتید فقط سر جامع هاش برید
      .
      .
      .
      .

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      تاکی پشتیبان زوری کتاب زوری گرون حساب کردن وفروختن سوالات قبل آزمون وتحقیرو.......درراستای افزایش کیفیت آزمون های قلمچی وعدم کم فروشی قلمچی ومقابله باگرون فروشی به این کمپین بپیوندید تاقلمچی این تایپیک ببینه وحساب کاردستش بیادتنهامزیت قلمچی نسبت به بقیه جامعه آماریش که اون هم خودداوطلبامیتونن ازش بگیرین درسته که تمام آزمون های آزمایشی مشکل دارن ولی خواهشانسبی درنظربگیرین چون قلمچی هم شهریه ش نجومیه هم مشکلاتش زیادتره خواهشاگول تبلیغاتشونخورین فایل پیوست 56687
      خب شما می تونی تو آزمونای قلم چی شرکت نکنی و جامعه آماریشو ازش بگیری..مگه یقتو گرفتن میگن بیا قلم چی ثبت نام کن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان قلم چی فرهنگ شده بین مردم مخصوصا که از همه با سابقه تره برای همین مردم سخت ازش دل میکنن
      قلم چی برای یک دانش اموز ضعیف که فقط با وجود یه پشتیبان حتی ساده میشینه درسشو میخونه بعضا خیلی هم مفید واقع میشه برای همین همه ی مردم نمیپیوندن به این کمپین
      گرچه به نظر منم قلم چی خیلی خیلی عالی نیست!!

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.BamBam نمایش پست ها
      عاقا خداییش یه چیزی میگم نتوپید بهم
      من وقتی میبینم همه ی دوستام دارن قلم میرن و من یه موسسه ی دیگه به کارم شک میکنم دلسرد هم ممکنه بشم
      به خدا دبیرایی تو اهواز هستن که وقتی میری پیششون میگی میخوام دانش اموزتون بشم میگن قلم میدی؟درصد فلان درست چنده؟ترازت چنده؟منم وقتی به یکیشون گفتم امسال هیچ ازمونی ندادم گفت منم فقط اونایی رو میگیرم که قلم میدن و درصدای بالایی میزنن منم برگشتم بهش گفتم موفق باشین
      دقیقا یکی از دلایل اصلیش همینه هیچ کدوم از دوستای من گاج نمیرن خواه نا خواه مجبوری بری قلم با اون هزینه هاش
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایشالا حاج حسین احمدی قراره شروع کنه ازمون آسان است رو راه اندازی کنه
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      تاکی پشتیبان زوری کتاب زوری گرون حساب کردن وفروختن سوالات قبل آزمون وتحقیرو.......درراستای افزایش کیفیت آزمون های قلمچی وعدم کم فروشی قلمچی ومقابله باگرون فروشی به این کمپین بپیوندید تاقلمچی این تایپیک ببینه وحساب کاردستش بیادتنهامزیت قلمچی نسبت به بقیه جامعه آماریش که اون هم خودداوطلبامیتونن ازش بگیرین درسته که تمام آزمون های آزمایشی مشکل دارن ولی خواهشانسبی درنظربگیرین چون قلمچی هم شهریه ش نجومیه هم مشکلاتش زیادتره خواهشاگول تبلیغاتشونخورین فایل پیوست 56687

لازم نیست کمپین راه بندازی و با جماعتی که ....بحث کنی سر این موضوع

همین که یکی مثل تو ومن به این نتیجه رسیدم که از قلمچی بهترشم هست و خیلی دلایل دیگه کافیه و خودش خیلیه

تو زندگی حقایقی هست که میشه فهمید اما نمیشه فهموند

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m10m نمایش پست ها
      گاج جایگزین خوبیه. برنامه خوب+سوالات خوب+قیمت خوب
      شما مطمئنی گاج جایگزین خوبیه؟ رفتی؟ من می خواهم ثبت نام کنم ولی خیلی شک دارم

فرستاده شده از ST15iِ من با Tapatalk

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      من که از قلمچی دلخورم با این پشتیباناش

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرت كارت نتيجه داره??!!!
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخه مدرسه ما خودش خود به خود ثبت نام میکنه قلمچی
      هزینشم از شهریه مدرسه ور میداره
      نمیشه آزمون دیگه ای رفت
      ولی از حق نگذریم قلمچی اگه حاشیشو کنار بزاریم خوبه آزمون و برنامه ریزیش
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یک نفر نمایش پست ها
      شما مطمئنی گاج جایگزین خوبیه؟ رفتی؟ من می خواهم ثبت نام کنم ولی خیلی شک دارم

فرستاده شده از ST15iِ من با Tapatalk
      اگه چیزی برای من خوب باشه ، یه این معنی نیست که برای شما هم همینطوره. شما برنامش رو نگاه کنید ، سوالاش رو نگاه کنید ، اگر خوشتون اومد ، انتخاب کنید!

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه چیزی برای من خوب باشه ، یه این معنی نیست که برای شما هم همینطوره. شما برنامش رو نگاه کنید ، سوالاش رو نگاه کنید ، اگر خوشتون اومد ، انتخاب کنید!
      سوالاتش به نظرم خوب بود اما...من آزمون 4 تیر رو رفتم خیلی وضع جلسه بد بود خود مسئولاش که سردر گم بودن نظمی که باید قبل آزمون می بود رو نداشت صندلی ها فشرده راحت میشد تقلب کرد و گوشی درآورد و... یعنی اگه بخوام گاج ثبت نام کنم تنها دلیلش فقط سوالاتش هست

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوالاتش به نظرم خوب بود اما...من آزمون 4 تیر رو رفتم خیلی وضع جلسه بد بود خود مسئولاش که سردر گم بودن نظمی که باید قبل آزمون می بود رو نداشت صندلی ها فشرده راحت میشد تقلب کرد و گوشی درآورد و... یعنی اگه بخوام گاج ثبت نام کنم تنها دلیلش فقط سوالاتش هست و اینکه درمقایسه با گزینه دو بنظرم برنامه مناسب تری داره و درمقابل قلمچی هزینه ی زیاد و خدمات زوری نداره... وگرنه به رتبه اش که اصلا نمیشه اعتماد کرد ( البته بگم شرایط سایر موسسه ها رو خودم بشخصه ندیدم ولی احساس میکنم از نظر نظم جلسه و جامعه اماری بهترن)

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها برنامه ازموناي قلمچي آخرش چيه؟واسه تابستان پيش تجربي
      اخه من كه ثبت نام كردم يه برنامه راهبردي بهم دادن ولي الان توي سايتش يه برنامه ديگه زده كه افتضاحه:troll (15):

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یک نفر نمایش پست ها
      سوالاتش به نظرم خوب بود اما...من آزمون 4 تیر رو رفتم خیلی وضع جلسه بد بود خود مسئولاش که سردر گم بودن نظمی که باید قبل آزمون می بود رو نداشت صندلی ها فشرده راحت میشد تقلب کرد و گوشی درآورد و... یعنی اگه بخوام گاج ثبت نام کنم تنها دلیلش فقط سوالاتش هست و اینکه درمقایسه با گزینه دو بنظرم برنامه مناسب تری داره و درمقابل قلمچی هزینه ی زیاد و خدمات زوری نداره... وگرنه به رتبه اش که اصلا نمیشه اعتماد کرد ( البته بگم شرایط سایر موسسه ها رو خودم بشخصه ندیدم ولی احساس میکنم از نظر نظم جلسه و جامعه اماری بهترن)
      اون ازمون مبنا بود و نه سوالاش و نه طرز برگزاری جلسش اهمیت چندانی نداره و نمیتونه ملاک قرار بگیره.

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن