خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213
    نمایش نتایج: از 181 به 194 از 194
    1. Top | #181
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      سطح سوالات گزینه دو چطوره در مقایسه باسنجش و قلمچی؟(منظورم غیر جامع هاست)
      عزیزم من امسال فقط قلمچی رفتم با دو تا جامع سنجش...در مقایسه ی سنجش و قلمچی من خودم قلمچی رو بهتر دونستم تو بعضی درسا.ولی آزمونای در طی سال سنجش

واقعا بیخوده و الکی روحیه میگیری :/ اما جامع ها اوکیه.که شما غیر جامع ها رو فرمودی،به نظرم اصلا سنجش جالب نیست.باز نمونه سوالا موجوده دانلود کن.خودت بررسی کن

والا سوالای گزینه دو امسال رو ندیدم.من سوم دبیرستان می رفتم.اما دوستام که می رفتن بعضیا راضی بودن بعضیا ناراضی.اما سطح سوالاش بهتر شده مثه اینکه.

نارضایتی بعضی هاشون به خاطر برنامه بود.بعدم سه هفته یه بار بودنش کار رو خراب کرده :/ اگه فارغ باشی عملا هفته اول نمیخونی
      I KEEP DANCING ON MY OWN

2. Top | #182
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KowsarDDC نمایش پست ها
      نمونه مکالمه ی من و خانم پشتیبانی که خدا می دونست مدرک چی داشت!"""
      پشتیبان: سلام کوثر جان درس خوندی??
      من: سلام تا حدودی خوندم
      پشتیبان: آفرین بیشتر بخون
      من: یه کم مشکل کمبود وقت دارم موقع تست زدن
      پشتیبان: بیشتر تست بزن
      من: تو بعضی مباحث می لنگم
      پشتیبان: بیشتر تست بزن
      من:
      پشتیبان: خب عزیزم جمعه یادت نره آزمون بیای همون جای قبلی
      من:
      و پایان مکالمه ی پر سود و مفید اینجانب با پشتیبان گرامی
      پشتیبانو بپیچونی کاریت ندارن سر جلسه؟
      زنگ کش میکنه؟
      کانون نرفتم اما همین الانم بدم میاد از پشتیبان

3. Top | #183
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سطح سوالات گزینه دو چطوره در مقایسه باسنجش و قلمچی؟(منظورم غیر جامع هاست)
      من هر سه تا رو رفتم
      گزینه دو استاندارد ترین سوالارو داره........تنها مشکلش اینه که زیستش آسونه ولی واقعا بقیش عالیه
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )

4. Top | #184
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseinR نمایش پست ها
      من هر سه تا رو رفتم
      گزینه دو استاندارد ترین سوالارو داره........تنها مشکلش اینه که زیستش آسونه ولی واقعا بقیش عالیه
      مرسی میشه بگید ثبت نام گزینه دو چطوره؟مثل کانون از طریق نمایندگی هست؟ پشتیبان اجباریست یا اختیاری؟ در کنار آزمون چه مزیت های دیگری داره(مثلا در کنار آزمون به گمانم سی دی میده چرا سی دی گزینه دو اینقدر مشهور هست؟ نکنه اون هم مثل قلمچی نصفه میگه بعد بقیه اش باید بخریم ).ترازها از چه عددی شروع میشه(کانون از 8هزار شروع میشد)و اینکه ثبتنام آزمون به آزمون داره یا اجبارا باید مثل کانون تا آخر ثبت نام کنیم.ببخشید دوستان زیاد شد کلا هر چه دلتان میخواهد از گزینه دو بگویید(ترجیحا جنبه مثبت هاش رو)(توجه داشته باشید من تا امروز به گزینه دو نزدیک هم نشده ام فقط قلم چی و سنجش بوده ام)

5. Top | #185
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseinR نمایش پست ها
      من هر سه تا رو رفتم
      مرسی میشه بگید ثبت نام گزینه دو چطوره؟مثل کانون از طریق نمایندگی هست؟ پشتیبان اجباریست یا اختیاری؟ در کنار آزمون چه مزیت های دیگری داره(مثلا در کنار آزمون به گمانم سی دی میده چرا سی دی گزینه دو اینقدر مشهور هست؟ نکنه اون هم مثل قلمچی نصفه میگه بعد بقیه اش باید بخریم ).ترازها از چه عددی شروع میشه(کانون از 8هزار شروع میشد)و اینکه ثبتنام آزمون به آزمون داره یا اجبارا باید مثل کانون تا آخر ثبت نام کنیم.ببخشید دوستان زیاد شد کلا هر چه دلتان میخواهد از گزینه دو بگویید(ترجیحا جنبه مثبت هاش رو)(توجه داشته باشید من تا امروز به گزینه دو نزدیک هم نشده ام فقط قلم چی و سنجش بوده ام)

6. Top | #186
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کانون بهترینه از نظر من

7. Top | #187
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی از اشکالات مسخره ای که تو موسسه وقف عام! وجود داره اینه که تو ازمونش امکان اومدن هر نوع سوال مضخرفی وجود داره سوالاتی که هر 10 سال یکبار تو کنکور میاد شما رو مجبور میکنه برید مثلا یه صفحه شیمی رو کامل حفظ کنید که مثلا طراح نامحترم! می خواد سطح تسلط شما رو بسنجه!اقایون و خانم های وقف عام! لطفا به فکر این بول بی زبون که 3 4 برابر کنکور سراسری با اون نوع برگزاریش برای یه داوطلب اب می خوره . نیستید به درک . حداقل کاری نکنید طرف بعد هر ازمون نه تنها وضع درسیش بهتر نشه بلکه در جهت عکس نابود کنه روحیش رو...

8. Top | #188
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      آیه های تمدن چجوریهههههههه ؟؟؟؟ کلاس رایگان ........ کتاب رایگان .......

9. Top | #189
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از طریق نمایندگی شهرتون ثبت نام کنید...پشتیبان اجباری نیست....ترازاش مثه کنکوره تا13000 داره.....یه برگه هست که هر آزمونیو که دوست داشتین تیک میزنید.....
      ولی با وجود همه اینا بازم من کانون پیشنهاد میدم
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )

10. Top | #190
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خیلی وقت بود چیزی تو انجمن ننوشتم اما در مورد گاج که خیلی تو نظرات مطرح شده بود و یه حالت مبهمی تو ذهن بچه ها در موردش وجود داره از طرفی جامعه آماریش پایینه و کسای زیادی به عنوان رتبه خوب ازش استفاده نکردن از طرفی هم آزمونای حضوریش تو نت موجود نیس و نتیجه اینکه یه سری از بچه ها جوگیر میشن و بدون آگاهی کافی وارد سیستم گاج میشن اما باید یه سری چیزای مبهم گاج رو شفاف سازی کنم برای این دوستان:
      1- برای اولین بار در سال 94-95 طراحان زیست گاج عوض شد و یه سری غول زیست اومدن تست طرح کردن و اینکه کیفیت سوالات خوب بود اما سختی زیاد اونا شدیدا گند زد منی که زیستم عالی بود حتی یکبار هم به 50 نرسیدم پس به هیچ عنوان رفتن به گاج اونم سال کنکور تجربی درست نیست.
      2- عمومی های گاج بسیار با کیفیت و عالی هستن شک نکنین ولی اینو در گزینه دو هم میتونین داشته باشین
      3- شیمی گاج سال 94-95 بسیار افراطی مطرح میشد که البته دید آقای پویا الفتی در طراحی تست که مولف سیر تا پیاز شیمی 3 و پیش1 و2 یه حالت تالیفی دور از کنکور داره و سختی زیاد شیمی گاج مثل سختی سوالات کنکور نیس جهت گیری متفاوتی با کنکور تو شیمی داره.
      4-فیزیک گاج خوبه ولی تو گزینه دو فیزیک بسیار عالی رو میتونین داشته باشین که از گاج به مراتب بهتره
      5- ریاضی گاج استاندارده همون طور که گزینه دو ریاضی استانداردی داره.
      نتیجه اینکه از بین موسسه ها گزینه دو بهتره و خون سردتر عمل میکنه.
      موفق باشید
      ویرایش توسط Dr.Isaac : 15 مرداد 1395 در ساعت 01:00

11. Top | #191
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بجای اینکه برین ازمون شکت کنید سوالاتشونو بگیرین تو خونه حل کنین.اگه واقعا دنبال یادگیری هستین.اگه دنبال تراز و درصدو اینا هستید و پز دادن برین ازمون.من خودم ازمونای قلم+گزینه+سنجش+گاهی اوقاتم گاج رو میگرفتم تو خونه میزدم.خیلیم باعث پیشرفتم شد
      پاسخ به سوالات سربازی

12. Top | #192
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با این چیزا برا خودتون حاشیه درست نکید
      بشینید درستونو بخونید
      من خودم باگ خلقتم

13. Top | #193
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من امسال بعنوان سال دوم 10 مرحله گزینه دو + 2مرحله جامع سنجش
      تابستونم که هیچی

14. Top | #194
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من امسال بعنوان سال دوم 10 مرحله گزینه دو + 2مرحله جامع سنجش
      تابستونم که هیچی

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن