خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 62
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question مشاورم میگه آزمون آزمایشی شرکت نکنم ، چه کنم ؟

سلام دوستان من دیروز رفتم پیش مشاورم .بهشون گفتم که ازمون گزینه 2 ثبت نام کردم گفتن نمیخواد بری ازمون موقعی خوبه که به برنامش برسی .برنامه ای ک من بهت میدم و اگه بخونی یه رتبه خیلی خوب میاری .اما شنیدم گزینه 2 سوالاش شبیه به کنکوره چی کارکنم؟ نرم یعنی؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​چقدر پول دادی ازمون ثبت نام کردی؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme2020 نمایش پست ها
      سلام دوستان من دیروز رفتم پیش مشاورم .بهشون گفتم که ازمون گزینه 2 ثبت نام کردم گفتن نمیخواد بری ازمون موقعی خوبه که به برنامش برسی .برنامه ای ک من بهت میدم و اگه بخونی یه رتبه خیلی خوب میاری .اما شنیدم گزینه 2 سوالاش شبیه به کنکوره چی کارکنم؟ نرم یعنی؟
      سلام 1-تابستون بهتری هیچجا نری برای ازمون چون موسسات برنامه شون خوب نیس اما کلا تو برای موفقیت باید تابستون پایه رو جمع کنی و اگه رسیدی 2 فصل اول فیزیک پیش رو هم کار کنی 2-خیلی به حرف مشاور که میگه من این برنامه رو میدم گوش نده هیچ کس بهتر از تو برنامه خودت رو نمیتونه تنطیم کن دو یا سه هفته منظم بخون و همه چی درباره ساعت مطالعت رو یه جا بنویس بعد با توجه به اون برا خودت برنامه بریز مطمئن باش بعد یه مدت جا میفتی اگه واقعا میخوای بری برو اما یه چی بگم واقعا باور نکن رتبه گزینه دو چون جامعه اماریش مخصوصا تو تابستان کمه فقط سعی کن تو هر ازمون پیشرفت داشته باشی سعی کن به برنامه ازمن برسی وهمیشه همیشه کیفیت را فدای کمیت نکن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​چقدر پول دادی ازمون ثبت نام کردی؟
      فقط تابستون و رفتم 147500

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      سلام 1-تابستون بهتری هیچجا نری برای ازمون چون موسسات برنامه شون خوب نیس اما کلا تو برای موفقیت باید تابستون پایه رو جمع کنی و اگه رسیدی 2 فصل اول فیزیک پیش رو هم کار کنی 2-خیلی به حرف مشاور که میگه من این برنامه رو میدم گوش نده هیچ کس بهتر از تو برنامه خودت رو نمیتونه تنطیم کن دو یا سه هفته منظم بخون و همه چی درباره ساعت مطالعت رو یه جا بنویس بعد با توجه به اون برا خودت برنامه بریز مطمئن باش بعد یه مدت جا میفتی اگه واقعا میخوای بری برو اما یه چی بگم واقعا باور نکن رتبه گزینه دو چون جامعه اماریش مخصوصا تو تابستان کمه فقط سعی کن تو هر ازمون پیشرفت داشته باشی سعی کن به برنامه ازمن برسی وهمیشه همیشه کیفیت را فدای کمیت نکن
      این مشاور از برترین هاست هرساله رتبه رتک رقمی و دورقمی داده بیرون به منم گفتن میتونم رتبت کنم چون تواناییشو داری.دروس اختصاصی دوم و سوم و پیش و گفتن تابستون با هم جمع میکنیم .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستان تورو خدا کمک کنید

باسلام خدمت ذوستان.دوستان من امسال وارد سال دهم می خواهم بشم رشتمم انتخاب کردم تجربی. حالا چون ما مال شهرستانیم نمی دونم چی کارکنم بهم گفتن که بیام تهران اموزشگاه هدف برای برنامه ریزی. از نظرتون برم برا برنامه ریزی؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من که راضیم از گزینه2!
      سوالاش خوب بود!
      به نظرم برو-تو که هزینه کردی
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.N نمایش پست ها
      من که راضیم از گزینه2!
      سوالاش خوب بود!
      به نظرم برو-تو که هزینه کردی
      نمیدونم بخدا چی کارکنم .سوالاش خوبه اما نمیتونم به برنامه برسم چون خود مشاور برنامه میده .موندم این وسط

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نمیدونم بخدا چی کارکنم .سوالاش خوبه اما نمیتونم به برنامه برسم چون خود مشاور برنامه میده .موندم این وسط
      به مشاورت بگو برنامتو با گزینه 2 بریزه!
      خلاف قوانین.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      برای سال بعد میخوای کنکور بدی؟
      پولم دادی بابت گزینه دو؟ ینی ثبتنامت تموم شده؟
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FarhadMechanic نمایش پست ها

برای سال بعد میخوای کنکور بدی؟
      پولم دادی بابت گزینه دو؟ ینی ثبتنامت تموم شده؟
      کنکوری 96 هستم .بله پول دادم ثبت نامم هم تموم شده

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مشاور جماعت چیز میز زیاد میگه...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.N نمایش پست ها
      به مشاورت بگو برنامتو با گزینه 2 بریزه!
      مشاورم قصد داره تخصصی هارو تابستون تموم کنم دوم و سوم و پیش رو اماگزینه 2 بیشتر رو دوم و سوم برنامه داره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zist200 نمایش پست ها
      مشاور جماعت چیز میز زیاد میگه...
      خب حالا تکلیف من چیه اخه . من ایشون وخیلی قبول دارم .اما خب سردرگم شدم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برو یه مشاور دیگه پیدا کن!!این که مشکل نیست.الان بقالی سر کوچه هم مشاوره میده!

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن