خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 62
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zist200 نمایش پست ها
      رستگار رحمانی رتبه 1تجربی 88هم مثه شما بود...الان برو نگاهش کن توی کنکور چیکار کرده..
      یه خانمی بودن رتبه 2 تجربی بودن تو مصاحبه گفتن هیچ کلاسی نرفتم مشاور نداشتم وفلان نشستم خودم خوندم .اما معلممون که اشناش بود گفت یه عالمه دبیر خصوصی گرفته بود حتی برای ادبیات هم دبیر خصوصی گرفته بود . من نمیگم فقط با اینجور چیزا میشه موفق شد تلاش خودم خیلی مهمه درست اما اگه راهو اشتباه برم چی ؟

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من چند سال پیش کنکور دادم با الان قابل مقایسه نیست.

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme2020 نمایش پست ها
      اخه بخدا من نه مادرم تحصی کرده است نه پدرم ک بخوان کمکم کنن
      پدر مادر منم سواد نداشتن اصلا موقع کنکور کسی نبود حتی یه کلمه هم مشورت بده حتی اینترنتم نداشتم
      سال اول گزینه دو رفتم سال دوم سنجش حتما سنجش برو
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zist200 نمایش پست ها
      من چند سال پیش کنکور دادم با الان قابل مقایسه نیست.
      از چه نظر قابل مقایسه نیست؟
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FarhadMechanic نمایش پست ها

پدر مادر منم سواد نداشتن اصلا موقع کنکور کسی نبود حتی یه کلمه هم مشورت بده حتی اینترنتم نداشتم
      سال اول گزینه دو رفتم سال دوم سنجش حتما سنجش برو
      اره مشاورم هم خیلی تاکید میکنه ک برم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      اما اگه راهو اشتباه برم چی ؟
      مطمئن باش خودت بیشتر خودتو میشناسی تا مشاور تو رو.
      بر اساس توانایی خودت بخون آقای یخچال فریزریان بیشتر به فکر جیبشه تا رتبه تو شک نکن ...
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب حالا تکلیف من چیه اخه . من ایشون وخیلی قبول دارم .اما خب سردرگم شدم
      اگه مشاورتو قبول داری به حرفاش گوش کن.
      میتونی با برنامه اون بری جلو ولی در همون حال گزینه دو هم شرکت کنی.ازش نظربخواه ببین چی میگه.
      یادت باشه اگه مشاورتو قبول داری باید به حرفش گوش بدی.اینکه میگی نمیدونم چکار کنم نتیجه اینه که خودسرانه رفتار میکنی.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من دیروز رفتم پیش مشاورم .بهشون گفتم که ازمون گزینه 2 ثبت نام کردم گفتن نمیخواد بری ازمون موقعی خوبه که به برنامش برسی .برنامه ای ک من بهت میدم و اگه بخونی یه رتبه خیلی خوب میاری .اما شنیدم گزینه 2 سوالاش شبیه به کنکوره چی کارکنم؟ نرم یعنی؟
      میخوای من بشم مشاور جدیدت؟
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      اولا زیاد به اینکه این مشاور مال رتبه برتر هاست اعتماد نکن چند ساله مرسومه که مشاورا زنگ میزن به رتبه برتر ها که بگو من مشاورت بودم و حتی در قبالش پولم میدن
      تنها کسانی که تو رو به خوبی می شناسن خودت و مادته
      حتما که نباید مادر پدرت سواد داشته باشن پس اینایی که از روستا ها میان رتبه برتر میشن چی مهم تجربس که همه ی پدر مادرا دارن
      راستش مادربزرگ من سواد نداره اما خیلی بهتر از پدر و مادرم که هر دو دبیرن اونم مقطع دبیرستان منو درک می کنه و بهم انگیزه میده و از سختی های زندگی میگه که مثلا ببین مادرت با کلی زحمت بزرگ کردم الان چه زندگی خوبی داره تو هم بخون تا آیندت درخشان شه
      من حرف های مادربزرگمو به کلی آدم لیسانس به بالام ترجیح میدم پس سواد مهم نیست اصلا
      مشاور خوبه اما وقتی نیاد دردسرتو بیشتر کنه بهشون بگو برنامتو یه جوری تنظیم کنه که نزدیک به برنامه ی گزینه دو باشه اگه واقعا خوب باشه میتونه این کارو بکنه
      در ضمن اینقده گیر نده که برم یا نرم وقتت داره از دست میره بشین درستو بخونم آزمونم بهتر بود ثبت نام نمی کردی تابستون اما حالا که کردی برو حتما پیشرفتتم می بینی تو ازمونا

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      مشاور جماعت معمولا کلاهبرداره , خیلی اهمیت نده به حرفهاش ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من دیروز رفتم پیش مشاورم .بهشون گفتم که ازمون گزینه 2 ثبت نام کردم گفتن نمیخواد بری ازمون موقعی خوبه که به برنامش برسی .برنامه ای ک من بهت میدم و اگه بخونی یه رتبه خیلی خوب میاری .اما شنیدم گزینه 2 سوالاش شبیه به کنکوره چی کارکنم؟ نرم یعنی؟
      داداش برو هیچی کار آزمون نمیکنه مخصوصا گزینه 2 که از همه بهتره.باور کن مشاوارا حال کنکوری ها و بچه ها رو مثل خودشون درک نمیکنن

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      ای بابا مشاور برا خودش گفته
      ک شما رو بکشونه سمت خودش
      حرفشو گوش نکن
      برو ازمون

اصن مشاور میخوای چیکار؟!

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال بود...
      چقدر زاویه نگاه آدما متفاوته...

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به حرف مشاورت گوش کن کسیو دیدی واسه کنکور ازمون نره؟همه میرن ولی چند درصد موفق میشن؟از این تعداد کنکوری چند نفر مشاور دارن؟چقدر موفق شدن؟خیلی خیلی بیشتر از ازمون!
      بازم میل خودته ولی تجربه اینو میگه

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام..عزيزم بعنوان كسي كه يه بار اين راهو رفته اين حرفو ميگم..تو بايد سعي كني خودت برا خودت برنامه ريزي بكني و پيش بري..شايد اولا سخت باشه ولي كم كم ياد ميگيري..سال ٩٣ كه كنكور ميدادم بهترين معلما رو داشتم با بهترين مشاور تبريز..ولي به اونچه كه ميخواستم نرسيدم چون اولاً با حرف همين مشاورمآزمون شركت نكردم دوما اگه كلاس بري و مدرسه هم بري يه مشاورم داشته باشي واقعاً برنامت بهم ميخوره و همونطور كه امروز مشاورت گفته آزمون آزمايشي رو بيخيال با برنامه من..بعداً هم ميگه برنامه كلاسارو ول كن فقط با برنامه من پيش برو كه خيلي كار سختيه...حداقل من كه نتونستم اين كارو بكنم!تو حتما آزمون شركت كن..چون اين آزمونه كه بهت نشون ميده روش مطالعت خوبه يا نه يا كدوم قسمتا مشكل داري..نه مشاور!!!!

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن