خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      از این ارزوناشو انتخاب کن
      داداش اونو ولش.من متولد 9/2/1377 امسال اولین کنکورمه.شاید اون رشته ای که میخوام قبول نشم.میتونم سال دیگه که کنکور 96 میشه دوباره شرکت کنم.معافیت تحصیلی دارم.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      دوستان متولد مرداد 76 هستم کنکور 94 شرکت کردک از خرداد پارسال دوتا درس دارم رفتم معفیت کرفتم توش نوشته تا مرداد 96 وقت دارم این به چه معناست ایا میتونم 96 هم شرکت کنم یا باید برم پیام نور اخه من سال بعد مرداد تازه میشه 20 سالمافایل پیوست 56646
      این رو بیخیال بری دانشگاه یکی دیگه از اینها میدن بهت تو اون هم ی سال دیگه رو صقف مجاز زده برات
      ولی در کل تا یک سال پس از فراغت از تحصیل باید خودت رو معرفی کنی یعنی یک سال فرصت داری نه بیشتر
      برا من معافیت زده تا 1406 ولی من 1404 درسم تموم میشه بعدش باید برم سربازی دیگه! اون اضافی رو میزنن تا ی وقت تحصیلت یکی دو ترم بیشتر طول کشید به مشکل بر نخوری

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین قانون درستش اینه شما تا 20 سالگی حق داری در دوران دبیرستان تحصیل کنی حالا چه روزانه و چه شبانه اگه تایمت پر بشه و قبول نشی باید بری سربازی دانشگاهم اجازه ثبت نام نداره.
      اخرین تایمت واسه قبولی شهریور دو تا درستو پاس کنی بتونی بری دانشگاه ثبت نام کنی و واسه کنکور 96 بخونی.

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

اگر اشتباه نکنم تا کنکور 95 معافیت تحصیلی داری ، یعنی تا پایان شهریور 95

برای اینکه 96 هم برای بار سوم بتونی کنکور بدی و مشکل نظام وظیفه نداشته باشی موقع انتخاب رشته کنکور 95 باید یه رشته ای مثل آبیاری گیاهان دریایی داخل پیام نور انتخاب و ثبت نام کنی و مرخصی بگیری و بشینی واس 96 بخونی و ...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه داداش نوشته تا پایان مرداد 96 بخونش

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نه داداش نوشته تا پایان مرداد 96 بخونش
      اون رو زیاد جدی نگیر

ببین از تاریخی که فارغ التحصیل شدی یک سال مهلت داری خودت رو معرفی کنی به نظام وظیفه شهرت و میتونی در این مدت بکساله یک بار دیگه هم کنکور بدی

خب شما چه تاریخی فارغ التحصیل (پیش دانشگاهی) شدی؟ و اینکه اولین کنکورت چه سالی بود؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​هنو فارغ تحصیل نشدم داداشم شهریور فارغ میشم...اولین کنکورم 94

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ​هنو فارغ تحصیل نشدم داداشم شهریور فارغ میشم...اولین کنکورم 94
      خب ببین بر اساس قوانین نظام وظیفه شما شهریور 95 که فارغ التحصیل بشی تا شهریور 96 مهلت یکساله داری که خودت رو به نظام وظیفه معرفی کنی البته اگر قوانینش باز تغییر نکرده باشه

الان میخوای 96 هم کنکور بدی یا که 95 آخرین کنکورته؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      96 هستم میخوام کنکور بدم ...بنظرت برم پیام نور یابه همین اکتفا کنم اخه ناظم مدرسه گفت همینه مدرسه شبانه گفت میتونی بمونی یکسال بعداز فارغ شدن

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      96 هستم میخوام کنکور بدم ...بنظرت برم پیام نور یابه همین اکتفا کنم اخه ناظم مدرسه گفت همینه مدرسه شبانه گفت میتونی بمونی یکسال بعداز فارغ شدن
      میگم داداشم اگر قوانین نظام وظیفه تغییر نکرده باشه نیازی نیست بری پیام نور ثبت نام کنی و از همون مهلت یکسال بعد از فارغ التحصیلی میتونی استفاده کنی و در کنکور 96 شرکت کنی

حالا برا اینکه خیالت راحت بشه بهتره یه سر بری تا پلیس+10 و از مسئول نظام وظیفه سوال کنی و بگی که ؛ من
      شهریور 95 فارغ التحصیل میشم و متولد فلان سال هستم و اینا ، برای اینکه کنکور 96 شرکت کنم و مشکل نظام وظیفه نداشته باشم لازمه دانشگاه ثبت نام کنم یا که نه میشه از اون مهلت یکساله بعد از فارغ التحصیلی استفاده کرد؟ ببین چی جواب میده بهت

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​همون روز که اینو گرفتم پرسیدم گفت مشکلی نداره باز میرم

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ​همون روز که اینو گرفتم پرسیدم گفت مشکلی نداره باز میرم
      به نظر خودمم مشکلی نداره و میتونی 96 هم کنکور بدی و پیام نور ثبت نام نکنی ، ولی خب همش بخاطر محکم کاریه داداش ، میدونی که اینجا شب میخوابن صبح پا میشن قانون جدید وضع میکنن یا قوانین رو تغییر میدن

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شهریور که فارغ شدم میرم اگه گفتن میشه که هیچ اگه ن میرم پیام دور

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من حامد جان از خود نظام وظیفه شهرتون سوال کن... یه سرهنگ مسیولشه... برو از دهن خودش بشنو... این مطمین ترین راهه...
      تو پلیس + 10 هیچی حالیشون نیست به ولله.... طرف به من میگفت تا 31 اردیبهشت 95 وقت داری ینی از 1 خرداد به بعد اضافه میخوره بهت!!!!!!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چشم من خودم متولد زنجانم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن