سلام دوستان!من سال 91 دیپلم گرفتم با معدل 15/65...سال 92 اولین کنکورمو دادم اون موقع اصلا تو بهر درس و...نبودیم و بدون هیچ اطلاعاتی رفتم شانسی سوالا رو جواب دادم شدم 120 هزار منطقه 2هیچی دیگه سال 93 کنکوردادیم تاثیر قطعی شد رتبم اومد 68هزار منطقه 2دیدم که فایده نداره این جوری گفتم بشینم پشت کنکور شاید فرجی شد که نشستم و نتونستم درست درس بخونم سال 94 به عنوان سومین کنکوررفتیم سر جلسه و شدیم 53 هزار منطقه 2خلاصه که ما رویای قبول شدن تو حداقل شهر خودمونو تو ذهنمون میپروروندیم و گفتم که یه سال دیگه میشینم پناهبر خدا...امسال نشستم و تا یه مدتی خیلی خوب درس خوندم ولی باز ولش کردم انگیزه ی کافی نداشتم و خلاصه امسالمم داره خراب میشه احتمالا بشم همون 50 هزار منطقه 2...امسال این ها رو قبلا خوندم ادبیات قرابت دوم و سوم کامل ...دینی دوم کامل ....عربی ترجمه فقططط خوندم تست نزدم..زبان گرامر کامل خوندم...زیست اصلا نخوندم هیچیبلد نیستم..شیمی دوم کامل...ریاضی:ماتریس و امار و احتمال و لگاریتم ومعادله ونامعادله و انتگرال و مشتق لحظه ای و متوسط...فیزیک اول و پیش دو کامل...حالا تو این 15 روز به نظرتون میتونم اینا رو جمع کنم و دوباره کامل بخونم...من ترازم 6500 بشه پرستاری شهرمون قبولم با توجه به این که سهمیه ی بسیجم دارم!میتونم تو 15 روز از صفر دوباره با توجه به این که این هایی که خوندم یادمه تقریبا و باید مرور کنم..پارسال ترازمشد 5700 با وجود این که هیچی نخوندم..امسال تو این مدت میتونمبرسونم به 6500...و این که من سربازی معافم و این که دوستان خسته شدم دیگه به نظرتون من چیکار کنم هرسال نشستم پشت کنکور که بهتر بشه اوضاعم که نشد و بازم درس نخوندم و رسیدم به همچین روزی...از نگاه تحقیرامیز دیگران خسته شدم..خودمم فک نمیکردم این جور بشه..دوس هم ندارم رشته ای برم که تهش بیکاری باشه دوس دارم لااقل پرستاری قبول شم ولی خوب انگیزم صفر شده دییگه اصلا درس نمیخونم و خیلی هم دیر چیزا رو یاد میگیریم و خیلی هم زود فراموش میکنم...شاید هم مجبور شم دوباره پشت کنکور بمونم و سال 97 کنکور بدم ولی با توجه به این که رتبم از 50 هزار منطقه 2 کمتر نشده میتزرسم البته دوس ندارم رشته ی چرت و پرتم برم و میدونم که تلاشم نکردم..دوس دارم یه ساال کامل محکم بخونم تا خود واقعیمو ببینم که چند مرده حلاجم ولی نمیدونم چرا نمیشه..از وضعیتم خسته شدم دیگه کشش ندارم....چیکار کنم به نظرتون...بقیه میگن برو کار فنی یاد بگیرو وایسا تو یه تعمیرکاری و...ولی من خیلی دوس دارم برم دانشگاه...امسالم از بس فرصت از دست دادم که دیگه ازم نیبومد قدر اینفرصت باقی مانده رو هم بدونم...گیج شدم دوستان این ایدی تلگرام منه
ali3030u
لطفا اگه کسی بارچارم پنجمشه میخواد کنکور بده و حتی بالاتر و یا کارشناسی گرفته میخواد سال بعد م کنکور بده بیاد با هم حرف بزنیم و اگه میتونه یکم راهنمایی کنه ببینیم من چیکار کنم بهتره..بعضی مواقع میگم برم یه رشته الکی تا مردم پشت سرم حرف نزنن لااقل که بازم بیخیال میشم..شاید بگید بیخیال حرف مردم باشولیواقعا نمیشه ما دور و برمون شولوغه و هرکی میبینه ازم میپرررسه چه مکینی و من میگم بیکار ابروم میره بدتر...پسر دایی من و یکی دیگه از قومامون سال دیگه میرن چهارم دبیرستان میترسم اونا هم قبول شن و من همچنان اندر خم یه کوچه باشم اون موقع دیگه کامل ابروم میره میگن این چقد بی عرضه بوده و....دوستان چکار کنم...